Norsk Orientering

Terminliste

64 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: nasjonalt løp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms27
S
nasjS
23.2
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms22
S
nasjM
23.2
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3
lør. 7.3
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3
søn. 22.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold5
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4
fre. 17.4
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold6
Pre
nasjP
13.4
LørdagskjappenOK MossØstfold3
nasjM
13.4
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
fre. 24.4
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold-
nasjSM
søn. 26.4
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4
tor. 30.4
fre. 1.5
lør. 2.5
søn. 3.5
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5
tor. 7.5
fre. 8.5
lør. 9.5
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5
fre. 15.5
lør. 16.5
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5
tor. 21.5
fre. 22.5
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
søn. 7.6
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6
søn. 14.6
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6
tor. 18.6
fre. 19.6
lør. 20.6
søn. 21.6TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7
fre. 3.7
lør. 4.7Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7
søn. 12.7
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8NM PreO, dag 1Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
NM PreO, dag 2Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9
fre. 11.9
lør. 12.9RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
søn. 13.9
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9
søn. 27.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor