Norsk Orientering

Terminliste

246 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
ons. 8.1Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland-
nærMN
ons. 8.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold1
nærLN
8.1*
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo8
S
intM
6.1
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo6
S
nasjSN
6.1
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo8
S
nasjM
6.1
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark1
nærLN
15.1*
lør. 18.1Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland-
nærM
ons. 22.1nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærLN
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo3
S
mestL
20.1
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo3
S
nasjS
20.1
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
lør. 1.2Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland-
nærM
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland2
nærMN
5.2*
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiTelemark-
nærLN
lør. 15.2NM mellomVang OLHedmark4
S
intM
10.2
lør. 15.2VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLHedmark0
S
mestSL
10.2*
søn. 16.2Publikumsløp NM stafettVang OLHedmark0
S
kretsM
10.2
ons. 19.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
ons. 26.2Vinter-JukolaSkien OKTelemark1
nærLN
26.2*
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjS
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms-
S
nasjM
ons. 4.3NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
lør. 7.3Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærL
7.3*
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland-
intS
11.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold-
nasjLN
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold-
nasjM
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold-
kretsL
tir. 31.3SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 3.4KM-nattVest-AgderVest-Agder-
kretsMN
man. 13.4MyrsprintenVang OLHedmark-
kretsS
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
tir. 14.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
tor. 16.4T-A-sprint 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 16.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørVest-Agder-
kretsM
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
tir. 21.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
kretsM
tir. 21.4Vestfold Vårcup OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
tor. 23.4TA-sprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
tor. 23.4Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4SprintSarpsborg OLØstfold-
nærS
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold-
intS
lør. 25.4Halden SK - Youth RelayHalden SKØstfold-
nasjSM
lør. 25.4Halden SK - Middle distanceHalden SKØstfold-
nasjM
lør. 25.4Sprintløp KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 26.4Halden SK - Long distanceHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 26.4KristtornløpetStord OrienteringHordaland-
kretsL
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Hedmark-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
ons. 29.4Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4TA sprintSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 2.5KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
søn. 3.5KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
tir. 5.5Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA SprintFrol ILNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsM
lør. 9.5KM sprint, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafettSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
tor. 14.5Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 15.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
lør. 16.5HOK-rankingløpIL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM SprintAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
tir. 19.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold-
nærM
ons. 20.5Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjSL
18.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
tir. 26.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
tir. 2.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 3.6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
kretsS
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLTelemark-
nasjL
lør. 6.6KM mellom HordalandOs OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
lør. 6.6KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSL
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
lør. 6.6 - søn. 7.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
søn. 7.6Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
tir. 9.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
kretsL
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
kretsL
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
tir. 16.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 17.6Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
kretsS
fre. 19.6Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
lør. 20.6Geilo IL GularHordaland-
kretsM
lør. 20.6KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
lør. 20.6Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
lør. 20.6Romeriksløpet 2020Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 21.6HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
søn. 21.6Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 21.6Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold-
kretsL
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLHedmark-
nasjM
lør. 4.7Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intL
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjM
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestS
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
tir. 11.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
tir. 18.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
tir. 18.8Vestfold HøstcupOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILHedmark-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsM
tir. 25.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8Nydalten med KM LangdistanseNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) LangVaregg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold-
nasjSS
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKVest-Agder-
kretsSM
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
tir. 1.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
tir. 1.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
tir. 8.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9Follo 2-dagers, mellomdistanseMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold-
nærL
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9 - søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9Follo 2-dagers, jaktstartNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold-
kretsM
tir. 15.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
lør. 19.9Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
kretsL
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
tir. 22.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKHedmark-
kretsM
lør. 26.9 - søn. 27.9Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKHedmark-
kretsM
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
tir. 6.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor