Norsk Orientering

Terminliste

254 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo266
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2NM mellomVang OLInnlandet298
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLInnlandet49
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM stafettVang OLInnlandet117
S
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2NC sprintIL BUL-Tromsø
Nydalens SK
Troms
Akershus og Oslo
61
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-Tromsø
Nydalens SK
Troms
Akershus og Oslo
51
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag45
kretsSK
lør. 7.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag50
kretsS
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland305
intS
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland300
intS
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland296
intS
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3KM, natt UTSATT, NY DATO KOMMERÅlgård OrienteringRogaland10
kretsLN
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold24
nasjLN
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark27
kretsM
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold32
nasjM
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets3
nasjL
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark36
kretsM
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4KM natt - UTSATT PÅ UBESTEMT TIDOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsMN
TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 17.4
lør. 18.4Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold9
Pre
nasjP
Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland0
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold34
nasjM
Sørløpene Mellomdistanse - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag0
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland0
kretsU
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold23
nasjL
Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo7
Pre
nasjP
Sørløpene Fellesstart - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold4
intS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsM
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold9
intM
Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold13
intL
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland0
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4Mjølnernatta (AVLYST)Elverum OK
Løten o-lag
Innlandet0
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold0
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud0
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 1.5
lør. 2.5Koronacup 2020 - løp 1, lørdagKonnerud ILBuskerud-
kretsS
søn. 3.5Koronacup 2020 - løp 1, søndagKonnerud ILBuskerud-
kretsS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag0
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag0
kretsS
fre. 8.5
lør. 9.5KM Mellom (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsSS
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark0
kretsM
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo0
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nasjL
KM Mellomdistanse, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
KM Sprint (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud0
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark0
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold0
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 15.5
lør. 16.5Ringsakersprinten - ukas løypeRingsaker OKInnlandet-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020IL GularHordaland152
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo0
kretsSM
TradisjonsbærernByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag0
kretsS
lør. 23.5Trondheim "open"Wing OKSør-Trøndelag158
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjLFlyttad
Våronnløpet 2020Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjLFlyttad
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
Barlindkohorten 2020Nydalens SKAkershus og Oslo188
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark0
kretsM
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSLFlyttad
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland64
kretsSResultat
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
kretsSL
Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
kretsSVis ruter i Livelox
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
nasjM
Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo168
kretsLResultat
KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland69
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
kretsSM
Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
kretsS
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
kretsM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo168
kretsL
5.6*
Vis ruter i LiveloxStarttider
KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland75
kretsM
4.6*
Starttider
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag68
kretsM
10.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsM
Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark57
kretsM
10.6
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo354
kretsS
10.6
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6
tor. 18.6TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag19
kretsS
16.6
fre. 19.6
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
KM Sprint RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo90
kretsM
16.6
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
475
kretsM
17.6*
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
475
kretsM
17.6*
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
kretsM
Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo67
kretsL
18.6
TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud10
Pre
nasjT
11.6
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud10
Pre
nasjT
11.6
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud15
kretsM
17.6*
Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark11
kretsL
18.6*
KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland12
kretsU
16.6
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud31
intS
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud12
intM
15.6
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjM
15.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark8
kretsS
23.6
TotenåsløpetOL Toten-TrollInnlandet67
kretsM
24.6
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud12
intL
15.6
KM Vestfold - Telemark i Langangen - MellomdistanseIL HaukenVestfold og Telemark9
kretsM
23.6*
MidtsommerløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
24.6*
Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold136
kretsM
22.6
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjL
15.6
u 27man. 29.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 2Halden SKØstfold128
kretsL
22.6
tir. 30.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 3OK MossØstfold134
kretsM
22.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 4Larvik OKVestfold og Telemark133
kretsS
22.6
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 5Larvik OKVestfold og Telemark135
kretsM
22.6
lør. 4.7Notodden o-lagNotodden OLVestfold og Telemark4
kretsM
29.6
Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet0
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag0
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 19.7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane559
nasjM
14.5
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane559
nasjL
14.5
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane555
nasjL
14.5
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane556
nasjM
14.5
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo213
nasjL
30.6
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo213
nasjL
30.6
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo211
mestL
30.6
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo213
nasjL
30.6
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo210
mestS
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo213
nasjL
30.6
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo213
nasjL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
nasjM
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Ungdoms UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
3.8
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
Norgescup MellomdistanseLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
3.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms5
nasjS
7.8
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM MellomSuldal OrienteringslagRogaland-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms7
nasjL
7.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark-
kretsSM
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms0
nasjSM
7.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Km-langFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
NM PreO, dag 1Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
NM PreO, dag 2Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
MTBO in The North, evening SprintIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intSK
31.7
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9MTBO in The North, long DistanceIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intL
31.7
Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9MTBO in The North, middle DistanceIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intM
31.7
Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Mellomdistanse, VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjL
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsM
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
17.9
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
18.9
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland12
mestS
16.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland12
mestS
16.9
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
O-karusell 7, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
16.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10KM NattInnlandetInnlandet-
kretsMN
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 4.10Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsMN
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12Test flerdagars, dag 1Norges Orienteringsforbund3
nasjL
1.12
lør. 5.12Test flerdagars, dag 2Norges Orienteringsforbund2
nasjL
1.12
søn. 6.12Test flerdagars, dag 3Norges Orienteringsforbund3
nasjL
1.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor