Norsk Orientering

Terminliste

58 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
11.3
fre. 3.4KM-nattVest-AgderVest-Agder-
kretsMN
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørVest-Agder-
kretsM
lør. 25.4Halden SK - Youth RelayHalden SKØstfold-
nasjSM
lør. 25.4Halden SK - Middle distanceHalden SKØstfold-
nasjM
søn. 26.4Halden SK - Long distanceHalden SKØstfold-
nasjL
lør. 2.5KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
søn. 3.5KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjSL
18.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLTelemark-
nasjL
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjM
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestS
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestL
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsM
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) LangVaregg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKVest-Agder-
kretsSM
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
lør. 5.9MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL

Annonser

IOF Eventor