Norsk Orientering

Terminliste

255 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
fre. 6.3 - lør. 7.3Heimdal vintersprintOL TrollelgSør-Trøndelag55
kretsSK
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland305
intS
fre. 27.3KM, natt UTSATT, NY DATO KOMMERÅlgård OrienteringRogaland10
kretsLN
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold24
nasjLN
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark27
kretsM
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold32
nasjM
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets3
nasjL
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark36
kretsM
man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 16.4KM natt - UTSATT PÅ UBESTEMT TIDOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsMN
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag0
kretsS
lør. 18.4Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland0
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold34
nasjM
lør. 18.4Sørløpene Mellomdistanse - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag0
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland0
kretsU
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold23
nasjL
søn. 19.4Sørløpene Fellesstart - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold4
intS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsM
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold9
intM
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold13
intL
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland0
kretsL
ons. 29.4Mjølnernatta (AVLYST)Elverum OK
Løten o-lag
Innlandet0
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold0
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud0
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsS
lør. 2.5 - søn. 3.5Koronacup 2020 - løp 1Konnerud ILBuskerud-
kretsS
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsM
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag0
kretsS
tor. 7.5Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag0
kretsS
lør. 9.5KM Mellom (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsM
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsSS
lør. 9.5Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo0
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nasjL
søn. 10.5KM Mellomdistanse, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 10.5KM SprintOK MossØstfold0
kretsS
søn. 10.5KM Sprint (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud0
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark0
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
kretsL
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
lør. 16.5Ringsakersprinten - ukas løypeRingsaker OKInnlandet-
kretsM
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 16.5KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020IL GularHordaland152
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF0
intL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo0
kretsSM
tor. 21.5TradisjonsbærernByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag0
kretsS
lør. 23.5Trondheim "open"Wing OKSør-Trøndelag158
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
lør. 23.5Våronnløpet 2020Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
søn. 24.5Barlindkohorten 2020Nydalens SKAkershus og Oslo188
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
fre. 5.6KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland64
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
nasjL
lør. 6.6KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
kretsM
lør. 6.6KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
kretsSL
lør. 6.6Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
kretsSVis ruter i Livelox
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
nasjM
lør. 6.6Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo168
kretsLResultat
lør. 6.6KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland69
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
kretsSM
søn. 7.6Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
kretsS
søn. 7.6Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
kretsM
søn. 7.6Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
søn. 7.6Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo169
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 7.6KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland80
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 13.6KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag110
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
lør. 13.6Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark206
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 13.6KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo379
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 13.6Tromsø 2-dagers mellomdistanseIL BUL-TromsøTroms56
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 14.6Tromsø 2-dagers langdistanseIL BUL-TromsøTroms55
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 18.6TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
lør. 20.6 - søn. 21.6Geilo 2-dagersBuskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
1018
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 20.6Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo370
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 20.6KM Sprint RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland134
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
kretsM
søn. 21.6Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo315
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 21.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud54
kretsMResultat
søn. 21.6Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark184
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 21.6KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland144
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
tor. 25.6TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag84
kretsSResultat
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud0
intS
lør. 27.6Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020)Odda OLHordaland119
kretsMResultat
lør. 27.6 - søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16)Kongsberg OLBuskerud0
intM
lør. 27.6Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
nasjSL
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjM
lør. 27.6KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark218
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 27.6TotenåsløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet244
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 27.6KM mellomdistanseVegårshei ILAgder O-krets111
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 28.6KM Vestfold - Telemark i Langangen - MellomdistanseIL HaukenVestfold og Telemark240
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 28.6MidtsommerløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag119
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 28.6Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020)Odda OLHordaland125
kretsLResultat
søn. 28.6Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjL
søn. 28.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold198
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
man. 29.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 2Halden SKØstfold178
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 30.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 3OK MossØstfold212
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
tor. 2.7Tour de Oslofjord 2020 - løp 4Larvik OKVestfold og Telemark199
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
fre. 3.7Tour de Oslofjord 2020 - løp 5Larvik OKVestfold og Telemark203
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 4.7Sommerløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark140
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 4.7SommerløpetFrol ILNord-Trøndelag177
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intL
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF0
intL
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag0
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsL
lør. 18.7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark561
kretsL
5.7*
søn. 19.7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark564
kretsL
5.7*
søn. 19.7Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), med innlagt HOK-ranking 4/2020Samnanger ILHordaland78
kretsL
16.7
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane662
nasjM
14.6
fre. 31.7 - tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo370
nasjL
16.7
lør. 1.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo377
mestL
16.7
søn. 2.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo382
mestS
16.7
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo16
nasjS
3.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo12
nasjS
3.8
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo7
nasjM
4.8
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo-
nasjS
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag7
kretsS
11.8
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud88
mestU
3.8
lør. 15.8Ungdoms UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
3.8
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
søn. 16.8Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsM
12.8*
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 16.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 16.8Norgescup MellomdistanseLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud73
nasjM
3.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms17
nasjS
7.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag4
kretsL
17.8
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms19
nasjL
7.8
lør. 22.8Ringeriksløpet KM MellomRingerike OLBuskerud-
kretsM
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
lør. 22.8KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet5
kretsM
20.8*
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark9
kretsL
18.8
lør. 22.8KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland21
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsS
søn. 23.8KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag8
kretsS
17.8*
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms1
nasjSM
7.8
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo10
nasjM
18.8
søn. 23.8KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark1
kretsSM
18.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud0
kretsL
24.8
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
lør. 29.8Km-langFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
lør. 29.8Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag2
kretsM
22.8
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo7
kretsL
25.8
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjM
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag2
kretsM
22.8
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
tor. 3.9T-A-sprint finaleVerdal OKNord-Trøndelag0
kretsS
1.9
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud72
nasjS
26.8*
lør. 5.9KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSM
lør. 5.9KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud73
nasjL
26.8*
søn. 6.9Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
søn. 6.9Mellomdistanse, VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud80
nasjM
26.8*
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag42
mestL
31.8
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag21
mestM
31.8
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag22
mestM
31.8
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 13.9Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag0
mestSL
31.8
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland9
nasjS
13.9
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland14
nasjM
10.9
lør. 19.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
17.9
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag)Fana ILHordaland1
nasjM
10.9
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland0
mestSL
10.9
søn. 20.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
18.9
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland25
mestS
16.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 26.9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland25
mestS
16.9
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9O-karusell 7, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 27.9NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
16.9
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10KM NattInnlandetInnlandet-
kretsMN
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
fre. 9.10KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsMN
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10 - søn. 18.10Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsS
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
fre. 23.10EYOC Ungarn - 23.-25.oktIOF-
intL
lør. 24.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
fre. 4.12 - søn. 6.12Test flerdagarsNorges Orienteringsforbund4
nasjL
1.12

Annonser

IOF Eventor