Norsk Orientering

Terminliste

206 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 127 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag10
kretsSK
4.3*
lør. 7.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag9
kretsS
4.3*
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland151
intS
11.3
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland150
intS
11.3
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland149
intS
11.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3KM, nattÅlgård OrienteringRogaland1
kretsLN
22.3
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets0
kretsM
24.3
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark20
kretsM
23.3
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold6
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
24.3
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark21
kretsM
24.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 17.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold19
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold0
intS
21.4
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
20.4
Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold1
intM
20.4
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold1
intL
20.4
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
lør. 2.5
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM MellomElverum OKInnlandet-
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
KM SprintElverum OKInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet11
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellom distanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6
tor. 18.6
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestS
30.6
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor