Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

268 events were found between 01/01/2020 and 31/12/2020 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, FootO, International event, Championship event, National event, Regional event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 1Wed 1/1
Thu 2/1
Fri 3/1
Sat 4/1
Sun 5/1
w 2Mon 6/1
Tue 7/1
Wed 8/1
Thu 9/1
Fri 10/1
Sat 11/1
Sun 12/1
w 3Mon 13/1
Tue 14/114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
Wed 15/1
Thu 16/1
Fri 17/1
Sat 18/1
Sun 19/1
w 4Mon 20/1
Tue 21/1
Wed 22/1
Thu 23/1
Fri 24/1
Sat 25/1
Sun 26/1
w 5Mon 27/1
Tue 28/1
Wed 29/1
Thu 30/1
Fri 31/1
Sat 1/2
Sun 2/2
w 6Mon 3/2
Tue 4/2
Wed 5/2
Thu 6/2
Fri 7/2
Sat 8/2
Sun 9/2
w 7Mon 10/2
Tue 11/2
Wed 12/2
Thu 13/2
Fri 14/2
Sat 15/2
Sun 16/2
w 8Mon 17/2
Tue 18/2
Wed 19/2
Thu 20/2
Fri 21/2
Sat 22/2
Sun 23/2
w 9Mon 24/2
Tue 25/2
Wed 26/2
Thu 27/2
Fri 28/2
Sat 29/2
Sun 1/3
w 10Mon 2/3
Tue 3/3
Wed 4/3
Thu 5/3
Fri 6/3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag45
regSC
Sat 7/3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag50
regS
Sun 8/3
w 11Mon 9/3
Tue 10/3
Wed 11/3
Thu 12/3
Fri 13/3
Sat 14/3
Sun 15/3
w 12Mon 16/3
Tue 17/3
Wed 18/3
Thu 19/3
Fri 20/3
Sat 21/3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland305
intS
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland300
intS
Sun 22/3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland296
intS
w 13Mon 23/3
Tue 24/3
Wed 25/3
Thu 26/3
Fri 27/3KM, natt UTSATT, NY DATO KOMMERÅlgård OrienteringRogaland10
regLN
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold24
natLN
Sat 28/3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets3
regM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark27
regM
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold32
natM
Sun 29/3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets3
natL
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark36
regM
w 14Mon 30/3
Tue 31/3
Wed 1/4
Thu 2/4
Fri 3/4
Sat 4/4
Sun 5/4
w 15Mon 6/4
Tue 7/4
Wed 8/4
Thu 9/4
Fri 10/4
Sat 11/4
Sun 12/4
w 16Mon 13/4MyrsprintenVang OLInnlandet0
regS
Tue 14/4
Wed 15/4
Thu 16/4KM natt - UTSATT PÅ UBESTEMT TIDOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
regMN
TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag0
regS
Fri 17/4
Sat 18/4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland0
regM
LørdagskjappenOK MossØstfold34
natM
Sørløpene Mellomdistanse - UTSATTOK SørAgder O-krets0
regM
Sun 19/4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag0
regM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland0
regU
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold23
natL
Sørløpene Fellesstart - UTSATTOK SørAgder O-krets0
regM
w 17Mon 20/4
Tue 21/4
Wed 22/4
Thu 23/4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
natS
Fri 24/4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
regMN
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold4
intS
Sat 25/4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
regS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
regM
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
natRM
Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold9
intM
Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane0
regM
Sun 26/4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold13
intL
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland0
regL
w 18Mon 27/4
Tue 28/4
Wed 29/4Mjølnernatta (AVLYST)Elverum OK
Løten o-lag
Innlandet0
regMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold0
regS
Thu 30/4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud0
regS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag0
regS
Fri 1/5
Sat 2/5Koronacup 2020 - løp 1, lørdagKonnerud ILBuskerud-
regS
Sun 3/5Koronacup 2020 - løp 1, søndagKonnerud ILBuskerud-
regS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
regM
w 19Mon 4/5
Tue 5/5
Wed 6/5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
regM
Thu 7/5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag0
regS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag0
regS
Fri 8/5
Sat 9/5KM Mellom (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
regM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
regM
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
regS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
regRS
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark0
regM
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo0
regM
Sun 10/5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo0
natL
KM Mellomdistanse, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
natL
KM SprintOK MossØstfold0
regS
KM Sprint (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
regS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
regRM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud0
regM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark0
regL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
regL
w 20Mon 11/5
Tue 12/5
Wed 13/5
Thu 14/5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag0
regS
Fri 15/5
Sat 16/5Ringsakersprinten - ukas løypeRingsaker OKInnlandet-
regM
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark0
regM
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020IL GularHordaland152
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/5
w 21Mon 18/5
Tue 19/5
Wed 20/5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF0
intL
Thu 21/5EikerløpetEiker OLBuskerud0
regL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo0
regRM
TradisjonsbærernByåsen ILSør-Trøndelag-
regM
Fri 22/5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag0
regS
Sat 23/5Trondheim "open"Wing OKSør-Trøndelag158
regLShow routes in LiveloxResults
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
natL
Våronnløpet 2020Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
natL
Sun 24/5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag0
regRM
Barlindkohorten 2020Nydalens SKAkershus og Oslo188
reg
F
MShow routes in LiveloxResults
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark0
regM
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
natRL
w 22Mon 25/5
Tue 26/5
Wed 27/5
Thu 28/5
Fri 29/5
Sat 30/5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natS
Sun 31/5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natL
w 23Mon 1/6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natM
Tue 2/6
Wed 3/6
Thu 4/6
Fri 5/6KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland64
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 6/6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
natL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
regM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
regRL
Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
regSShow routes in Livelox
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
natM
Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo168
regLResults
KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland69
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
regRM
Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
regS
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
regM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nat
F
L
Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo169
regLShow routes in LiveloxResults
KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland80
regMShow routes in LiveloxResults
w 24Mon 8/6
Tue 9/6
Wed 10/6
Thu 11/6
Fri 12/6
Sat 13/6KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag110
regMShow routes in LiveloxResults
MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
regS
Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark206
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo379
regSShow routes in LiveloxResults
Tromsø 2-dagers mellomdistanseIL BUL-TromsøTroms56
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
regM
Tromsø 2-dagers langdistanseIL BUL-TromsøTroms55
regLShow routes in LiveloxResults
w 25Mon 15/6
Tue 16/6
Wed 17/6
Thu 18/6TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag81
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 19/6
Sat 20/6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
regRM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
511
regMShow routes in LiveloxResults
Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo370
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland134
regSShow routes in LiveloxResults
Sun 21/6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
507
regMShow routes in LiveloxResults
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
regM
Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo315
regLShow routes in LiveloxResults
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud54
regMResults
Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark184
regLShow routes in LiveloxResults
KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland144
regUShow routes in LiveloxResults
w 26Mon 22/6
Tue 23/6
Wed 24/6
Thu 25/6TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag84
regSResults
Fri 26/6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud0
intS
Sat 27/6Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020)Odda OLHordaland119
regMResults
Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud0
intM
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
natRL
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
natM
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark218
regSShow routes in LiveloxResults
TotenåsløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet244
regMShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanseVegårshei ILAgder O-krets111
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 28/6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud0
intL
KM Vestfold - Telemark i Langangen - MellomdistanseIL HaukenVestfold og Telemark240
regMShow routes in LiveloxResults
MidtsommerløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag119
regLShow routes in LiveloxResults
Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020)Odda OLHordaland125
regLResults
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
natL
Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold198
regMShow routes in LiveloxResults
w 27Mon 29/6Tour de Oslofjord 2020 - løp 2Halden SKØstfold178
regLShow routes in LiveloxResults
Tue 30/6Tour de Oslofjord 2020 - løp 3OK MossØstfold212
regMShow routes in LiveloxResults
Wed 1/7
Thu 2/7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 4Larvik OKVestfold og Telemark199
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 3/7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 5Larvik OKVestfold og Telemark203
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 4/7Sommerløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark140
regMShow routes in LiveloxResults
SommerløpetFrol ILNord-Trøndelag177
regMShow routes in LiveloxResults
Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet0
natM
Sun 5/7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet0
natL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intL
w 28Mon 6/7
Tue 7/7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF0
intL
Wed 8/7
Thu 9/7
Fri 10/7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag0
natS
Sat 11/7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag0
regM
Sun 12/7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag0
regL
w 29Mon 13/7
Tue 14/7
Wed 15/7
Thu 16/7
Fri 17/7
Sat 18/7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark560
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 19/7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark569
regLShow routes in LiveloxResults
Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), med innlagt HOK-ranking 4/2020Samnanger ILHordaland146
regLShow routes in LiveloxResults
w 30Mon 20/7
Tue 21/7
Wed 22/7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane677
natMShow routes in LiveloxResults
Thu 23/7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane677
natLShow routes in LiveloxResults
Fri 24/7
Sat 25/7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane677
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 26/7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane677
natMShow routes in LiveloxResults
w 31Mon 27/7
Tue 28/7
Wed 29/7
Thu 30/7
Fri 31/7
Sat 1/8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 2/8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
champsSShow routes in LiveloxResults
w 32Mon 3/8
Tue 4/8
Wed 5/8
Thu 6/8
Fri 7/8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
natSShow routes in LiveloxResults
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 8/8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
natMShow routes in LiveloxResults
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
natRMC
Sun 9/8Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo111
natSResults
w 33Mon 10/8
Tue 11/8
Wed 12/8
Thu 13/8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag61
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 14/8
Sat 15/8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud375
champsUShow routes in LiveloxResults
Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
natL
Sun 16/8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag9
regRMShow routes in LiveloxResults
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag1
regM
Norgescup Mellomdistanse Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud321
natMShow routes in LiveloxResults
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark201
regLShow routes in LiveloxResults
MyrtrampenVang OLInnlandet174
regLResults
w 34Mon 17/8
Tue 18/8
Wed 19/8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
Thu 20/8
Fri 21/8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
natS
NNM SprintSørreisa OLTroms134
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 22/8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo378
regLShow routes in LiveloxResults
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane73
regMResults
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag132
regLShow routes in LiveloxResults
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
natL
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud206
regMShow routes in LiveloxResults
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
regL
NNM LangSørreisa OLTroms153
natLShow routes in LiveloxResults
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark165
regLShow routes in LiveloxResults
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet187
regMShow routes in LiveloxResults
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland176
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
103
regSShow routes in LiveloxResults
Sun 23/8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane73
regLResults
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet176
regSShow routes in LiveloxResults
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag182
regSShow routes in LiveloxResults
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark56
regMShow routes in LiveloxResults
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
natRL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
regM
NNM StafettSørreisa OLTroms37
natRMShow routes in LiveloxResults
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo493
natMShow routes in LiveloxResults
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark67
regRMShow routes in LiveloxResults
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland148
regLShow routes in LiveloxResults
w 35Mon 24/8
Tue 25/8
Wed 26/8
Thu 27/8TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag79
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 28/8
Sat 29/8KM LangSarpsborg OLØstfold199
regLShow routes in LiveloxResults
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet256
regLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud188
regLShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
regM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 16:00Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark13
regS
KM SprintKirkenes IFFinnmark13
regS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag304
regMShow routes in LiveloxResults
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland178
natMShow routes in LiveloxResults
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo462
regLShow routes in LiveloxResults
Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark177
regLShow routes in LiveloxResults
KM langFrol ILNord-Trøndelag163
regLShow routes in LiveloxResults
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets72
regLShow routes in LiveloxResults
KM mellomNordreisa ILTroms38
regMShow routes in LiveloxResults
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland9
regRLResults
Sun 30/8KM Lang, 1. start kl 1100IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark13
regL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag303
regMShow routes in LiveloxResults
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
regS
KM stafettKonnerud ILBuskerud61
regRMShow routes in LiveloxResults
KM stafettLillehammer OKInnlandet45
regRMShow routes in LiveloxResults
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland175
natLShow routes in LiveloxResults
KM LangNordreisa ILTroms35
regLShow routes in Livelox
KM ultralang distanseKorgen ILNordland36
regUResults
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark69
natRSShow routes in LiveloxResults
KM Stafett, Agder o-kretsKristiansand OKAgder O-krets25
regRMResults
w 36Mon 31/8
Tue 1/9
Wed 2/9
Thu 3/9T-A-sprint finaleVerdal OKNord-Trøndelag56
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 4/9Tour de Trondheim og Student-NM, sprintNTNUISør-Trøndelag224
regSShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud232
natS
Sat 5/9Tour de Trondheim og Student-NM, mellom (ungdomsløp 4)NTNUISør-Trøndelag319
regMShow routes in LiveloxResults
KM stafettGanddal ILRogaland45
regRMShow routes in LiveloxResults
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold70
regRLShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud397
natLShow routes in LiveloxResults
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland64
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 6/9Tour de Trondheim og Student-NM, langNTNUISør-Trøndelag204
regLShow routes in LiveloxResults
Haustsprinten, Ikornnes, SykkylvenVelledalen ILMøre og Romsdal73
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
KM MellomFredrikstad SKØstfold160
regMShow routes in LiveloxResults
Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo449
regMShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskapet mellom og PWT-cupEiker OLBuskerud456
natMShow routes in LiveloxResults
w 37Mon 7/9
Tue 8/9
Wed 9/9
Thu 10/9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag350
champsLShow routes in LiveloxResults
Fri 11/9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag241
champsMShow routes in LiveloxResults
Sat 12/9KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal51
natLShow routes in LiveloxResults
NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag408
champsMShow routes in LiveloxResults
Folloløpet med Trimtex cup nr. 9Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo303
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 13/9Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal51
regSShow routes in LiveloxResults
Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cupModum OLBuskerud156
regMShow routes in LiveloxResults
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag137
champsRLShow routes in LiveloxResults
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark107
regMShow routes in LiveloxResults
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland64
regMShow routes in LiveloxResults
Trimtex-cup FinaleNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo138
regLShow routes in LiveloxResults
w 38Mon 14/9
Tue 15/9
Wed 16/9
Thu 17/9STOK ungdomsløp 5OL TrollelgSør-Trøndelag133
regMResults
Fri 18/9Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland300
natS
Sat 19/9Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland253
natMShow routes in LiveloxResults
Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 1Fana ILHordaland52
natMShow routes in LiveloxResults
KM NattStorsteinnes ILTroms12
regLN
Sun 20/9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 2Fana ILHordaland52
natLShow routes in LiveloxResults
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland35
regUShow routes in LiveloxResults
NM junior stafettFana ILHordaland81
champsRLShow routes in LiveloxResults
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets76
regMShow routes in LiveloxResults
Rankingløp Sprint - Stavanger ØstStavanger OrienteringsklubbRogaland66
regSShow routes in LiveloxResults
w 39Mon 21/9
Tue 22/9
Wed 23/9Østfoldsprinten 1 høstFredrikstad SKØstfold80
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 24/9
Fri 25/9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland251
champsSShow routes in LiveloxResults
Sat 26/9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland232
champsSShow routes in LiveloxStart times
Over SkauenEiker OLBuskerud75
regUShow routes in LiveloxResults
Furugampen 2020Hamar OKInnlandet170
regMResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark148
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 27/9RingrevenRingsaker OKInnlandet40
regRMResults
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet34
regMResults
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
champsRSShow routes in LiveloxResults
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark196
regLShow routes in LiveloxResults
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal117
natLShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 28/9
Tue 29/9
Wed 30/9
Thu 1/10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
Fri 2/10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet77
regMNShow routes in LiveloxResults
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
regS
Sat 3/10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
regU
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag29
regUShow routes in Livelox
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane25
regMNResults
Sun 4/10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane25
regL
w 41Mon 5/10
Tue 6/10
Wed 7/10
Thu 8/10
Fri 9/10KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag25
regMNResults
KM natt AgderKristiansand OKAgder O-krets42
regMNShow routes in LiveloxResults
Sat 10/10
Sun 11/10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold178
regSShow routes in LiveloxResults
w 42Mon 12/10
Tue 13/10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo231
regLNShow routes in LiveloxResults
Wed 14/10
Thu 15/10
Fri 16/10KM Natt HålandsskogenÅlgård OrienteringRogaland88
regMNShow routes in LiveloxResults
KM nattIndre Østfold OKØstfold100
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 17/10BlodslitetFredrikstad SKØstfold0
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold0
intU
KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud194
regSShow routes in LiveloxResults
Tour de orientering, prologGanddal ILRogaland210
regSResults
Tour de orientering, mellomGanddal ILRogaland214
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 18/10Tour de orientering, jaktstartGanddal ILRogaland208
regLShow routes in LiveloxResults
w 43Mon 19/10
Tue 20/10
Wed 21/10
Thu 22/10
Fri 23/10EYOC Ungarn - 23.-25.oktIOF-
intL
Sat 24/10
Sun 25/10
w 44Mon 26/10
Tue 27/10
Wed 28/10
Thu 29/10
Fri 30/10
Sat 31/10Finale UngdomsserienFredrikstad SKØstfold104
regL
28/10
Sun 1/11FrostsprintenRøyken OLBuskerud198
regM
27/10
SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark32
regL
29/10
w 45Mon 2/11
Tue 3/11
Wed 4/11
Thu 5/11
Fri 6/11
Sat 7/11
Sun 8/11
w 46Mon 9/11
Tue 10/11
Wed 11/11
Thu 12/11
Fri 13/11
Sat 14/11
Sun 15/11
w 47Mon 16/11
Tue 17/11
Wed 18/11
Thu 19/11
Fri 20/11
Sat 21/11
Sun 22/11
w 48Mon 23/11
Tue 24/11
Wed 25/11
Thu 26/11
Fri 27/11
Sat 28/11
Sun 29/11
w 49Mon 30/11
Tue 1/12
Wed 2/12
Thu 3/12
Fri 4/12Test flerdagars, dag 1Norges Orienteringsforbund3
natL
1/12
Sat 5/12Test flerdagars, dag 2Norges Orienteringsforbund2
natL
1/12
Sun 6/12Test flerdagars, dag 3Norges Orienteringsforbund3
natL
1/12
w 50Mon 7/12
Tue 8/12
Wed 9/12
Thu 10/12
Fri 11/12
Sat 12/12
Sun 13/12
w 51Mon 14/12
Tue 15/12
Wed 16/12
Thu 17/12
Fri 18/12
Sat 19/12
Sun 20/12
w 52Mon 21/12
Tue 22/12
Wed 23/12
Thu 24/12
Fri 25/12
Sat 26/12
Sun 27/12
w 53Mon 28/12
Tue 29/12
Wed 30/12
Thu 31/12

Advertisements

IOF Eventor