Norsk Orientering

Terminliste

70 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 61 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3
lør. 7.3
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3
søn. 22.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3
lør. 28.3
søn. 29.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4KM-nattTorridal ILVest-Agder-
kretsMN
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4
tir. 14.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 15.4
tor. 16.4
fre. 17.4
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder-
kretsM
søn. 19.4Smaaleneneløpet Indre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene FellesstartOK SørVest-Agder-
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 22.4
tor. 23.4
fre. 24.4
lør. 25.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
søn. 26.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 18man. 27.4
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 29.4
tor. 30.4
fre. 1.5
lør. 2.5KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
søn. 3.5KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 6.5
tor. 7.5
fre. 8.5
lør. 9.5
søn. 10.5
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5
fre. 15.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
lør. 16.5
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 20.5
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
fre. 22.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 27.5
tor. 28.5
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
tir. 2.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLTelemark-
nasjL
søn. 7.6
u 24man. 8.6
tir. 9.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6
søn. 14.6
u 25man. 15.6
tir. 16.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 17.6
tor. 18.6
fre. 19.6
lør. 20.6
søn. 21.6
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7
lør. 11.7
søn. 12.7
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7
tor. 23.7
fre. 24.7
lør. 25.7
søn. 26.7
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestS
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestL
u 32man. 3.8
tir. 4.8
ons. 5.8
tor. 6.8
fre. 7.8
lør. 8.8
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKVest-Agder-
kretsSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
u 38man. 14.9
tir. 15.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9
lør. 19.9Norgescup mellomFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
nasjSL
u 39man. 21.9
tir. 22.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9
søn. 27.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10
lør. 3.10
søn. 4.10
u 41man. 5.10
tir. 6.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor