Norsk Orientering

Terminliste

232 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 136 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo266
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
lør. 15.2NM mellomVang OLInnlandet298
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLInnlandet49
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2Publikumsløp NM stafettVang OLInnlandet117
S
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms54
S
nasjS
27.2
Starttider
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms45
S
nasjM
27.2
Starttider
fre. 6.3 - lør. 7.3Heimdal vintersprintOL TrollelgSør-Trøndelag10
kretsSK
4.3*
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland151
intS
11.3
man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
fre. 27.3KM, nattÅlgård OrienteringRogaland2
kretsLN
22.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets0
kretsM
24.3
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark21
kretsM
23.3
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold6
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
24.3
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark22
kretsM
24.3
man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold8
Pre
nasjP
13.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold19
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 19.4Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo6
Pre
nasjP
12.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold0
intS
21.4
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
20.4
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold1
intM
20.4
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold1
intL
20.4
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 7.5Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM MellomElverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
lør. 9.5KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5KM SprintElverum OKInnlandet-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet11
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 6.6KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
lør. 6.6KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
lør. 6.6 - søn. 7.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
søn. 7.6Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 7.6Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
lør. 20.6Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 20.6KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
lør. 20.6Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 20.6 - søn. 21.6Geilo 2-dagersBuskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 21.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
søn. 21.6Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
søn. 21.6TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6 - søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16)Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
lør. 27.6Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
fre. 31.7 - ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestS
30.6
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
lør. 15.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8NM PreOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9MTBO in The NorthIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intSK
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 26.9 - søn. 27.9Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM

Annonser

IOF Eventor