Norsk Orientering

Terminliste

426 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 265 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 4.1Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland115
nærMResultat
søn. 5.1Ski-o Valnesfjord-sprintenBodø og Omegn IF OrienteringNordland21
S
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.1TV-Cupen race 1Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets37
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.1Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland51
nærMNResultat
ons. 8.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold77
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 9.1Vinterråtassen 2020 # 2Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
tir. 14.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
tor. 16.1Vinterråtassen 2020 # 3Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
lør. 18.1Vinterkarusell Sviland/ArboretetSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
nærLResultat
tir. 21.1Vintercup 4 Bodø og Omegn IF OrienteringNordland28
nærSNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1SI Nattløp Gramstad, løp 6Sandnes IL (Rogaland)Rogaland83
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1TV-Cupen race 2Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland63
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1Vinterjukola nr11Hedrum OLVestfold64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.1Vinterråtassen 2020 # 4Indre Østfold OKØstfold6
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 24.1O-løp, pizza og quizStokke ILVestfold57
nærLMN
24.1*
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo254
S
mestL
24.1
Vis ruter i LiveloxStarttider
lør. 25.1Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland25
nærM
25.1*
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo221
S
nasjS
24.1
Vis ruter i LiveloxStarttider
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo29
nærM
27.1*
ons. 29.1RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo4
nærMN
29.1*
Vis ruter i LiveloxStarttider
ons. 29.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark13
nærLN
28.1
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
tor. 30.1Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
SN
30.1*
tor. 30.1Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollOppland0
nærSN
30.1*
tor. 30.1Vinterråtassen 2020 # 5Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
29.1
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo13
nærM
31.1*
lør. 1.2Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland4
nærM
1.2*
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland10
nærMN
5.2*
ons. 5.2TV-Cupen race 3 - FinaleAgder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets8
nær
F
MN
4.2*
ons. 5.2Vinter-Jukola løp 13Larvik OKVestfold7
nærLN
5.2*
tor. 6.2Vinterråtassen 2020 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
5.2
lør. 8.2 - søn. 9.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland4
nærM
7.2*
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiTelemark5
nærLN
11.2
tor. 13.2Nattsprintkøppen 7 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
13.2*
tor. 13.2Vinterråtassen 2020 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
12.2
lør. 15.2NM mellomVang OLHedmark41
S
intM
10.2
lør. 15.2Vinterkarusell TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærL
15.2*
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLHedmark6
S
mestSL
10.2
søn. 16.2Publikumsløp NM stafettVang OLHedmark15
S
kretsM
10.2
ons. 19.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
17.2
ons. 19.2Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland9
nærMN
19.2*
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
ons. 26.2Vinter-JukolaSkien OKTelemark4
nærLN
26.2*
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
tor. 27.2Vinterråtassen 2020 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
26.2
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms10
S
nasjS
23.2
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms8
S
nasjM
23.2
tir. 3.3Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo4
nærMN
2.3*
ons. 4.3Vinter-jukola løp 16Sandefjord OKVestfold3
nærLN
4.3*
ons. 4.3Nattløp VaulenStavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærMN
4.3*
tor. 5.3Nattsprintkøppen 8 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
5.3*
tor. 5.3Vinterråtassen 2020 # 9Indre Østfold OKØstfold1
nærMN
4.3
lør. 7.3Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærL
7.3*
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
9.3
ons. 11.3Vinter-Jukola løp 17OK SkeidiTelemark3
nærLN
10.3
tor. 12.3Vinterråtassen 2020 # 10Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
11.3
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
tir. 17.3Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo2
nærMN
16.3*
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
ons. 18.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLTelemark2
nærLN
17.3
tor. 19.3Vinterråtassen 2020 # 11Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
18.3
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland46
intS
11.3
lør. 21.3Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland1
nærM
21.3*
man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
fre. 27.3KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold-
nasjLN
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold0
kretsM
23.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold-
kretsM
tir. 31.3Vestfold Vårcup 1Botne SKVestfold-
nærS
tir. 31.3Ås by Night & Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 2.4Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
man. 13.4MyrsprintenVang OLHedmark-
kretsS
man. 13.4Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 14.4Bedriftsløp 1 LadeSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 15.4Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 16.4Drammen City Cup - Løp 2Røyken OLBuskerud-
nærS
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 16.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold-
Pre
nasjP
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 19.4Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
tir. 21.4Bedriftsløp 2 StorsandSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 21.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
kretsM
tir. 21.4Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
tor. 23.4Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
tor. 23.4Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4SprintSarpsborg OLØstfold-
nærS
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold-
intS
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold-
intM
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold-
nasjSM
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold-
intL
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
tir. 28.4Bedriftsløp 3 DragvollSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 28.4Vestfold Vårcup 3Stokke ILVestfold-
nærM
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Hedmark-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
ons. 29.4Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 29.4Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
lør. 2.5Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærSMK
1.5*
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
søn. 3.5Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
søn. 3.5Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærL
1.5*
søn. 3.5VårløpOK SkeidiTelemark-
nærM
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 5.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
tir. 5.5Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
tir. 5.5Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold-
nærS
tir. 5.5Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
ons. 6.5Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
lør. 9.5KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsM
lør. 9.5KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 9.5Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
søn. 10.5KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 12.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
tir. 12.5Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold-
nærS
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 14.5Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
lør. 16.5Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold-
nærM
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
ons. 20.5Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nasjL
18.5
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland18
nasjSL
18.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 26.5Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 26.5Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold-
nærM
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 27.5Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 2.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 3.6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
kretsS
ons. 3.6Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLTelemark-
nasjL
lør. 6.6KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
lør. 6.6KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
lør. 6.6MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
lør. 6.6 - søn. 7.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6BarduløpetBardu ILTroms-
nærL
søn. 7.6Jubileumsløp BøBø OLTelemark-
kretsL
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
søn. 7.6Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
kretsL
tir. 9.6Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold-
nærM
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 10.6Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold-
nærS
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
kretsL
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
tir. 16.6Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 16.6Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold-
nærM
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 17.6Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
kretsS
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
fre. 19.6Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
fre. 19.6VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
nærM
fre. 19.6ØyfjelløpetPorsgrunn OLTelemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
lør. 20.6Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
lør. 20.6HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
lør. 20.6KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
lør. 20.6Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
lør. 20.6Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 20.6 - søn. 21.6Geilo 2-dagersBuskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
søn. 21.6Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
søn. 21.6Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 21.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
søn. 21.6Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 21.6Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold-
kretsL
søn. 21.6TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
søn. 21.6TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
tir. 23.6Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6 - søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16)Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
lør. 27.6Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLHedmark-
nasjM
lør. 4.7Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjM
fre. 31.7 - ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo19
nasjL
1.5
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo20
mestS
30.6
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo20
mestL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
lør. 15.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 18.8Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILHedmark-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 25.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
tir. 25.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKOppland-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8NM PreOLardal OLVestfold-
Pre
nasjL
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKOppland-
kretsSM
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
tir. 1.9sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
tir. 1.9Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 1.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
tir. 1.9Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold-
nærM
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9MTBO in The NorthIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intSK
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 8.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 8.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 9.9Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold-
nærL
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
lør. 12.9 - søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold-
kretsM
søn. 13.9Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 15.9sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
tir. 15.9Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold-
nærM
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
lør. 19.9Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
kretsL
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 22.9pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
tir. 22.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærS
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKHedmark-
kretsM
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
lør. 26.9 - søn. 27.9Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
søn. 27.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKHedmark-
kretsM
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 29.9Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold-
nærS
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
ons. 11.11nattcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærLN
ons. 11.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark-
nærU
ons. 9.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
lør. 26.122.juledagsløpetAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
nærL
tir. 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland-
nærL
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor