Norsk Orientering

Terminliste

510 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 4.1Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland115
nærMResultat
søn. 5.1Ski-o Valnesfjord-sprintenBodø og Omegn IF OrienteringNordland21
S
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.1TV-Cupen race 1Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets37
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.1Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland51
nærMNResultat
ons. 8.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold og Telemark77
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 9.1Vinterråtassen 2020 # 2Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
tir. 14.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
tor. 16.1Vinterråtassen 2020 # 3Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
lør. 18.1Vinterkarusell Sviland/ArboretetSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
nærLResultat
tir. 21.1Vintercup 4 Bodø og Omegn IF OrienteringNordland28
nærSNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1SI Nattløp Gramstad, løp 6Sandnes IL (Rogaland)Rogaland83
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1TV-Cupen race 2Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland63
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1Vinterjukola nr11Hedrum OLVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.1Vinterråtassen 2020 # 4Indre Østfold OKØstfold6
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 24.1O-løp, pizza og quizStokke ILVestfold og Telemark57
nærLMN
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo266
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 25.1Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland33
nærMResultat
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo103
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.1GateløpSturla, IFBuskerud44
nærLResultat
ons. 29.1RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLVestfold og Telemark71
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1Vinterråtassen 2020 # 5Indre Østfold OKØstfold12
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland30
nærLNResultat
tor. 30.1Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
SNResultat
tor. 30.1Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollInnlandet27
nærSNResultat
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo209
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.2Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland52
nærMResultat
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland67
nærMNResultat
ons. 5.2TV-Cupen race 3 - FinaleAgder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets35
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.2Vinter-Jukola løp 13Larvik OKVestfold og Telemark88
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.2Vinterråtassen 2020 # 6Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.2Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet23
nærSNResultat
lør. 8.2 - søn. 9.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland39
nærM
søn. 9.2Grønn vinter 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo117
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiVestfold og Telemark72
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.2Vinterråtassen 2020 # 7Indre Østfold OKØstfold16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.2Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole)Haugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
SNResultat
tor. 13.2Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet22
nærSNResultat
lør. 15.2NM mellomVang OLInnlandet298
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 15.2Vinterkarusell TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLInnlandet49
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2Publikumsløp NM stafettVang OLInnlandet117
S
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 19.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland64
nærLNResultat
ons. 19.2Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland48
nærMNResultat
tor. 20.2Toten vintersprintcup 4OL Toten-TrollInnlandet21
nærSN
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
ons. 26.2Vinter-Jukola 15Skien OKVestfold og Telemark59
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland22
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 27.2Asker ABC nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærSN
tor. 27.2Vinterråtassen 2020 # 8Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
lør. 29.2IL GeoForms Skuddårsløp 2020IL GeoFormAkershus og Oslo175
nærMVis ruter i Livelox
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms54
S
nasjS
27.2
Starttider
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms45
S
nasjM
27.2
Starttider
tir. 3.3Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo36
nærMN
2.3*
ons. 4.3Vinter-jukola løp 16Sandefjord OKVestfold og Telemark13
nærLN
4.3*
ons. 4.3Nattløp Vaulen badeplassStavanger OrienteringsklubbRogaland27
nærMN
4.3*
tor. 5.3Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
5.3*
tor. 5.3Vinterråtassen 2020 # 9Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
4.3
fre. 6.3 - lør. 7.3Heimdal vintersprintOL TrollelgSør-Trøndelag10
kretsSK
4.3*
lør. 7.3Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland15
nærL
7.3*
Vis ruter i Livelox
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
9.3
ons. 11.3Vinter-Jukola løp 17OK SkeidiVestfold og Telemark7
nærLN
10.3
tor. 12.3Vinterråtassen 2020 # 10Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
11.3
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
tir. 17.3Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo7
nærMN
16.3*
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
ons. 18.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark10
nærLN
17.3
tor. 19.3Vinterråtassen 2020 # 11Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
18.3
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland151
intS
11.3
lør. 21.3Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland4
nærM
21.3*
man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
ons. 25.3Vinter-Jukola løp 19Larvik OKVestfold og Telemark4
nærM
24.3*
fre. 27.3KM, nattÅlgård OrienteringRogaland2
kretsLN
22.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets0
kretsM
24.3
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark21
kretsM
23.3
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold6
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
24.3
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark22
kretsM
24.3
tir. 31.3Vestfold Vårcup 1Botne SKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 31.3Oslo City Cup 1. LøpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
tir. 31.3Ås by Night & Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo1
nærMN
30.3
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 2.4Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
tor. 2.4Grenlandskarusellen 1OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
man. 13.4Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 14.4Bedriftsløp 1 LadeSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 15.4Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 16.4Drammen City Cup - Løp 2Røyken OLBuskerud-
nærS
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 16.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold8
Pre
nasjP
13.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold19
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 19.4Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo6
Pre
nasjP
12.4
man. 20.4NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 21.4Bedriftsløp 2 StorsandSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 21.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
nærM
tir. 21.4Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærM
tir. 21.42. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
20.4
tir. 21.4NK1Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærL
20.4*
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
tor. 23.4Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
tor. 23.4Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 24.4Sprint publikumSarpsborg OLØstfold9
nærS
19.4
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold0
intS
21.4
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
20.4
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold1
intM
20.4
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold1
intL
20.4
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
tir. 28.4Bedriftsløp 3 DragvollSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 28.4Vestfold Vårcup 3Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 28.41. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
27.4*
tir. 28.4NK2 DeepOcean Arena - Knockout-sprintHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
27.4*
tir. 28.4NØK Sprintcup nr. 2Røros ILSør-Trøndelag-
nær
F
S
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
ons. 29.4Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 29.4Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
fre. 1.5Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
lør. 2.5Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
lør. 2.5 - søn. 3.5Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 3.5Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
søn. 3.5Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærL
1.5*
søn. 3.5VårløpOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
man. 4.5NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 5.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
tir. 5.5Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
tir. 5.5Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold og Telemark-
nærS
tir. 5.53. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærM
4.5*
tir. 5.5Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
ons. 6.5Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 7.5Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM MellomElverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
lør. 9.5KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 9.5Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
søn. 10.5KM SprintElverum OKInnlandet-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
man. 11.5NordhordlandskarusellenManger ILHordaland-
nærM
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 12.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
tir. 12.5Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 12.54. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
11.5*
tir. 12.5Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
11.5
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 13.5Åpent klubbmesterskap sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
tor. 14.5Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærL
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 14.5Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
lør. 16.5Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 16.5Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 19.5Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
tir. 19.52. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.5
tir. 19.5Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
18.5*
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
ons. 20.5Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet11
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
lør. 23.5Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
lør. 23.5MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, KulturkveldIL Strand-UlvHordaland-
nærM
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 24.5MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, StallsleppetIL Strand-UlvHordaland-
nær
F
M
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
man. 25.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 26.5Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark-
nærM
tir. 26.55. RankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
25.5
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 27.5Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 2.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
tir. 2.66. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
1.6*
tir. 2.6Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
1.6*
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 3.6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
nærS
ons. 3.6Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
tor. 4.6Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 6.6KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
lør. 6.6KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
lør. 6.6MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
lør. 6.6 - søn. 7.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6BarduløpetBardu ILTroms-
nærL
søn. 7.6Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
søn. 7.6Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 7.6Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
tir. 9.6Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 9.67. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
8.6*
tir. 9.6NK4 Haugesund sentrumHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
8.6*
tir. 9.6Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 10.6Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
ons. 10.6NØK-karusell nr. 3Røros ILSør-Trøndelag-
nærM
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark-
nærS
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
tir. 16.6Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 16.6Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
tir. 16.63. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
nærS
15.6*
tir. 16.6Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
15.6
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 17.6Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
nærS
tor. 18.6NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
fre. 19.6Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
fre. 19.6VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
nærM
fre. 19.6ØyfjelløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
lør. 20.6Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 20.6HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
lør. 20.6KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
lør. 20.6Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
lør. 20.6Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 20.6 - søn. 21.6Geilo 2-dagersBuskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
søn. 21.6Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 21.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
søn. 21.6Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 21.6Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
søn. 21.6TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
tir. 23.6Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6 - søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16)Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
lør. 27.6Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
lør. 4.7Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
fre. 31.7 - ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestS
30.6
lør. 1.8Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
tir. 11.88. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
lør. 15.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
lør. 15.8Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 18.8Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
tir. 18.84. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
tir. 18.8Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 25.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
tir. 25.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
tir. 25.8Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
24.8
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8NM PreOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
tir. 1.9sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
tir. 1.9Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 1.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
tir. 1.9Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 1.910. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
31.8*
tir. 1.9NK7 Hagland - MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
31.8*
tir. 1.9Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
31.8
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 3.9Grenlandskarusellen 12OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9MTBO in The NorthIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intSK
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
man. 7.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland-
nærM
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 8.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 8.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 8.9NK8Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærM
7.9*
tir. 8.9Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
7.9
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 9.9Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
lør. 12.9Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
lør. 12.9 - søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 13.9Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 15.9sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
tir. 15.9Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 15.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
14.9*
tir. 15.9Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
14.9
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
lør. 19.9Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
nærL
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
man. 21.9NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 22.9pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
tir. 22.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 22.9Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
21.9
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 26.9 - søn. 27.9Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 27.9Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
man. 28.9NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 29.9Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
lør. 31.10Grankvistløpet Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
fre. 6.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 11.11nattcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærLN
lør. 14.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærU
ons. 9.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
lør. 26.122.juledagsløpetAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
nærL
tir. 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollInnlandet-
nærL
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor