Norsk Orientering

Terminliste

506 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 275 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland115
nærMResultat
søn. 5.1Ski-o Valnesfjord-sprintenBodø og Omegn IF OrienteringNordland21
S
nærSVis ruter i LiveloxResultat
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1TV-Cupen race 1Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets37
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland51
nærMNResultat
Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold og Telemark77
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 9.1Vinterråtassen 2020 # 2Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 10.1
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 3man. 13.1
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
Vinterråtassen 2020 # 3Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 17.1
lør. 18.1Vinterkarusell Sviland/ArboretetSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
nærLResultat
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1Vintercup 4 Bodø og Omegn IF OrienteringNordland28
nærSNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1SI Nattløp Gramstad, løp 6Sandnes IL (Rogaland)Rogaland83
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen race 2Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland63
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterjukola nr11Hedrum OLVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.1Vinterråtassen 2020 # 4Indre Østfold OKØstfold6
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 24.1O-løp, pizza og quizStokke ILVestfold og Telemark57
nærLMN
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo266
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland33
nærMResultat
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
u 5man. 27.1
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo103
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.1GateløpSturla, IFBuskerud44
nærLResultat
RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterjukola 12Porsgrunn OLVestfold og Telemark71
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1Vinterråtassen 2020 # 5Indre Østfold OKØstfold12
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland30
nærLNResultat
Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
SNResultat
Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollInnlandet27
nærSNResultat
fre. 31.1
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo209
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland52
nærMResultat
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland67
nærMNResultat
TV-Cupen race 3 - FinaleAgder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets35
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
Vinter-Jukola løp 13Larvik OKVestfold og Telemark88
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.2Vinterråtassen 2020 # 6Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet23
nærSNResultat
fre. 7.2
lør. 8.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland39
nærM
søn. 9.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland39
nærM
Grønn vinter 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo117
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiVestfold og Telemark72
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.2Vinterråtassen 2020 # 7Indre Østfold OKØstfold16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole)Haugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
SNResultat
Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet22
nærSNResultat
fre. 14.2
lør. 15.2NM mellomVang OLInnlandet298
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLInnlandet49
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM stafettVang OLInnlandet117
S
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland64
nærLNResultat
Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland48
nærMNResultat
tor. 20.2Toten vintersprintcup 4OL Toten-TrollInnlandet21
nærSN
fre. 21.2
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2Vinter-Jukola 15Skien OKVestfold og Telemark59
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland22
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Asker ABC nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærSN
Vinterråtassen 2020 # 8Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
fre. 28.2
lør. 29.2IL GeoForms Skuddårsløp 2020IL GeoFormAkershus og Oslo175
nærMVis ruter i Livelox
NC sprintIL BUL-TromsøTroms54
S
nasjS
27.2
Starttider
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms45
S
nasjM
27.2
Starttider
u 10man. 2.3
tir. 3.3Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo36
nærMN
2.3*
ons. 4.3Vinter-jukola løp 16Sandefjord OKVestfold og Telemark13
nærLN
4.3*
Nattløp Vaulen badeplassStavanger OrienteringsklubbRogaland27
nærMN
4.3*
tor. 5.3Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
5.3*
Vinterråtassen 2020 # 9Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
4.3
fre. 6.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag10
kretsSK
4.3*
lør. 7.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag9
kretsS
4.3*
Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland15
nærL
7.3*
Vis ruter i Livelox
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
9.3
Vinter-Jukola løp 17OK SkeidiVestfold og Telemark7
nærLN
10.3
tor. 12.3Vinterråtassen 2020 # 10Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
11.3
fre. 13.3
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo7
nærMN
16.3*
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark10
nærLN
17.3
tor. 19.3Vinterråtassen 2020 # 11Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
18.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland151
intS
11.3
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland150
intS
11.3
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland4
nærM
21.3*
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland149
intS
11.3
u 13man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
tir. 24.3
ons. 25.3Vinter-Jukola løp 19Larvik OKVestfold og Telemark4
nærM
24.3*
tor. 26.3
fre. 27.3KM, nattÅlgård OrienteringRogaland2
kretsLN
22.3
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets0
kretsM
24.3
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark21
kretsM
23.3
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold6
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
24.3
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark22
kretsM
24.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3Vestfold Vårcup 1Botne SKVestfold og Telemark-
nærS
Oslo City Cup 1. LøpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Ås by Night & Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo1
nærMN
30.3
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 2.4Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 14.4Bedriftsløp 1 LadeSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 16.4Drammen City Cup - Løp 2Røyken OLBuskerud-
nærS
TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
fre. 17.4
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold8
Pre
nasjP
13.4
Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold19
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo6
Pre
nasjP
12.4
u 17man. 20.4NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 21.4Bedriftsløp 2 StorsandSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
nærM
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærM
2. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
20.4
NK1Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærL
20.4*
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
Sprint publikumSarpsborg OLØstfold9
nærS
19.4
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold0
intS
21.4
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
20.4
Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold1
intM
20.4
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold1
intL
20.4
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4Bedriftsløp 3 DragvollSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
Vestfold Vårcup 3Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
1. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
27.4*
NK2 DeepOcean Arena - Knockout-sprintHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
27.4*
NØK Sprintcup nr. 2Røros ILSør-Trøndelag-
nær
F
S
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
S
Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærL
1.5*
VårløpOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
u 19man. 4.5NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold og Telemark-
nærS
3. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærM
4.5*
Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM MellomElverum OKInnlandet-
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
KM SprintElverum OKInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5NordhordlandskarusellenManger ILHordaland-
nærM
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
4. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
11.5*
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
11.5
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
Åpent klubbmesterskap sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
tor. 14.5Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærL
TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
2. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.5
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
18.5*
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet11
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestS
13.5
Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, KulturkveldIL Strand-UlvHordaland-
nærM
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, StallsleppetIL Strand-UlvHordaland-
nær
F
M
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark-
nærM
5. RankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
25.5
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærSM
pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
1.6*
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
1.6*
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
nærS
Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellom distanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
BarduløpetBardu ILTroms-
nærL
Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
u 24man. 8.6
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærM
7. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
8.6*
NK4 Haugesund sentrumHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
8.6*
Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
NØK-karusell nr. 3Røros ILSør-Trøndelag-
nærM
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark-
nærS
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
u 25man. 15.6
tir. 16.6Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
3. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
nærS
15.6*
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
15.6
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
nærS
tor. 18.6NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
nærM
ØyfjelløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
u 26man. 22.6
tir. 23.6Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestS
30.6
Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
24.8
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
NM PreO, dag 1Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
NM PreO, dag 2Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærM
10. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
31.8*
NK7 Hagland - MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
31.8*
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
31.8
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 3.9Grenlandskarusellen 12OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
MTBO in The North, evening SprintIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intSK
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9MTBO in The North, long DistanceIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intL
Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9MTBO in The North, middle DistanceIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intM
Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
NK8Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærM
7.9*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
7.9
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
u 38man. 14.9
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark-
nærM
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
14.9*
Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
14.9
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
nærL
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
u 39man. 21.9
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærS
Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
21.9
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
u 40man. 28.9
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10Grankvistløpet Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11nattcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærLN
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærU
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.122.juledagsløpetAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
nærL
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollInnlandet-
nærL
ons. 30.12
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor