Norsk Orientering

Terminliste

551 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 289 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 4.1Lørdagsteknikk - stafett treningKristiansand OKAgder O-krets9
treningM
lør. 4.1Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland115
nærMResultat
søn. 5.1Ski-o Valnesfjord-sprintenBodø og Omegn IF OrienteringNordland21
S
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 5.1Aske o-intervallerLarvik OKVestfold og Telemark0
treningLVis ruter i Livelox
tir. 7.1HLP kveldssamling 1 med 3D-OFreidigSør-Trøndelag73
treningSResultat
ons. 8.1TV-Cupen race 1Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets37
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.1Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland51
nærMNResultat
ons. 8.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold og Telemark77
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 9.1Vinterråtassen 2020 # 2Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
lør. 11.1Lørdagsteknikk PostplukkKristiansand OKAgder O-krets13
treningL
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo323
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 11.1BIOS 2019/2020 løp 3Os OrienteringsklubbHordaland25
treningMResultat
lør. 11.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo250
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.1Treningsløp m/Livelox-økt etterpåOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark15
treningMVis ruter i Livelox
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
tir. 14.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.1Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland41
treningSNResultat
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1FSK nattcup løp 3Fredrikstad SKØstfold21
treningLN
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
tor. 16.1Vinterråtassen 2020 # 3Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 17.1 - søn. 19.1Rogaland kretstreningssamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland47
treningL
lør. 18.1Kretslagssamling - Enmannsstafett EidjordKristiansand OKAgder O-krets18
treningL
lør. 18.1Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 4Halden SKØstfold29
treningMResultat
lør. 18.1HOK lørdagstreningFana ILHordaland5
treningL
lør. 18.1Vinterkarusell Sviland/ArboretetSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
nærLResultat
lør. 18.1Kretslagssamling - Momentløype HøvågKristiansand OKAgder O-krets14
treningL
søn. 19.1Kretslagssamling - Langtur med o-momentKristiansand OKAgder O-krets10
treningL
tir. 21.1vintercup 3 FanaFana ILHordaland49
treningMNResultat
tir. 21.1Vintercup 4 Bodø og Omegn IF OrienteringNordland28
nærSNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1SI Nattløp Gramstad, løp 6Sandnes IL (Rogaland)Rogaland83
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1TV-Cupen race 2Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1FSK nattcup løp 4Fredrikstad SKØstfold14
treningLN
ons. 22.1Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland63
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.1Vinterjukola nr11Hedrum OLVestfold og Telemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.1Natt treningsløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland19
treningLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.1Vinterråtassen 2020 # 4Indre Østfold OKØstfold6
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 24.1O-løp, pizza og quizStokke ILVestfold og Telemark57
nærLMN
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo266
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 25.1HOK lørdagstreningVaregg FleridrettHordaland21
treningM
lør. 25.1Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland33
nærMResultat
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo233
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 26.1Januarracet - fellesstartKristiansand OKAgder O-krets14
treningS
søn. 26.1Rømminga o-intervaller #1Larvik OKVestfold og Telemark22
treningLVis ruter i Livelox
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo103
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 28.1Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland49
treningSNResultat
tir. 28.1Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 5Halden SKØstfold17
treningLNResultat
ons. 29.1GateløpSturla, IFBuskerud44
nærLResultat
ons. 29.1RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLVestfold og Telemark71
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1Vinterråtassen 2020 # 5Indre Østfold OKØstfold12
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland30
nærLNResultat
tor. 30.1Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
SNResultat
tor. 30.1Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollInnlandet27
nærSNResultat
tor. 30.1Torsdagstrening, FøreidKristiansand OKAgder O-krets11
treningMN
lør. 1.2Lørdagsteknikk - fellesstartKristiansand OKAgder O-krets10
treningL
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo209
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.2HOK lørdagstreningGneist, ILHordaland16
treningL
lør. 1.2Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland52
nærMResultat
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
søn. 2.2OTO-Trening postplukk Nøtterøy SydOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
treningMVis ruter i Livelox
søn. 2.2Rømminga o-intervaller #2Larvik OKVestfold og Telemark10
treningL
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland67
nærMNResultat
ons. 5.2TV-Cupen race 3 - FinaleAgder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets35
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.2Vinter-Jukola løp 13Larvik OKVestfold og Telemark88
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.2Nattcup løp nr. 6Fredrikstad SKØstfold15
treningM
tor. 6.2Vinterråtassen 2020 # 6Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.2Hovedløpsprosjektet - "Camp Åsvang"Wing OKSør-Trøndelag44
treningSResultat
tor. 6.2Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet23
nærSNResultat
lør. 8.2 - søn. 9.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland39
nærM
lør. 8.2Lørdagsteknikk - o-intervallKristiansand OKAgder O-krets10
treningL
lør. 8.2Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 6Halden SKØstfold32
treningLResultat
lør. 8.2BIOS 2019/2020 løp 4Os OrienteringsklubbHordaland16
treningM
søn. 9.2Tanum o-intervallerLarvik OKVestfold og Telemark21
treningLVis ruter i Livelox
søn. 9.2Grønn vinter 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo117
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 11.2Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland69
treningSNResultat
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiVestfold og Telemark72
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.2Vinterråtassen 2020 # 7Indre Østfold OKØstfold16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.2Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole)Haugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
SNResultat
tor. 13.2Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet22
nærSNResultat
tor. 13.2TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets7
treningMN
lør. 15.2NM mellomVang OLInnlandet298
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 15.2Lørdagsteknikk - Tsjekkisk o-stafettKristiansand OKAgder O-krets6
treningMVis ruter i Livelox
lør. 15.2HOK lørdagstreningVaregg FleridrettHordaland13
treningM
lør. 15.2Vinterkarusell TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLInnlandet49
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 16.2Publikumsløp NM stafettVang OLInnlandet117
S
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 18.2vintercup 4 FanaFana ILHordaland47
treningMNResultat
ons. 19.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland64
nærLNResultat
ons. 19.2Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland0
treningMN
ons. 19.2Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland48
nærMNResultat
tor. 20.2Toten vintersprintcup 4OL Toten-TrollInnlandet21
nærSN
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
lør. 22.2Lørdagstrening Gullknapp, Rerun av AAOK karusellens vanskeligste løype fra 2017IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets8
treningL
21.2
tir. 25.2Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 7Halden SKØstfold1
treningM
24.2
ons. 26.2Vinter-JukolaSkien OKVestfold og Telemark14
nærLN
26.2*
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland7
nærLN
27.2*
tor. 27.2TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets2
treningSN
26.2
tor. 27.2Vinterråtassen 2020 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
26.2
lør. 29.2Lørdagsteknikk - Intensiv mellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets1
treningM
27.2
lør. 29.2IL GeoForms Skuddårsløp 2020IL GeoFormAkershus og Oslo17
nærM
28.2
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms30
S
nasjS
23.2
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms25
S
nasjM
23.2
tir. 3.3Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
tir. 3.3Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo14
nærMN
2.3*
ons. 4.3Vinter-jukola løp 16Sandefjord OKVestfold og Telemark10
nærLN
4.3*
ons. 4.3Nattløp VaulenStavanger OrienteringsklubbRogaland16
nærMN
4.3*
tor. 5.3Nattsprintkøppen 8 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
5.3*
tor. 5.3TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets-
treningMN
4.3
tor. 5.3Vinterråtassen 2020 # 9Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
4.3
fre. 6.3 - lør. 7.3Heimdal vintersprintOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.3Kretslagssamling ArendalAgder O-kretsAgder O-krets-
treningL
3.3*
lør. 7.3Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 8Halden SKØstfold1
treningL
5.3
lør. 7.3BIOS 2019/2020 løp 5Os OrienteringsklubbHordaland-
treningL
lør. 7.3Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland9
nærL
7.3*
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
9.3
ons. 11.3Vinter-Jukola løp 17OK SkeidiVestfold og Telemark6
nærLN
10.3
tor. 12.3Vinterråtassen 2020 # 10Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
11.3
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
tir. 17.3Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
tir. 17.3Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 9Halden SKØstfold1
treningLN
16.3
tir. 17.3Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo7
nærMN
16.3*
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
ons. 18.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark8
nærLN
17.3
tor. 19.3TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets1
treningMN
18.3
tor. 19.3Vinterråtassen 2020 # 11Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
18.3
lør. 21.3 - søn. 22.3Bergen Sprint CampVaregg FleridrettHordaland122
intS
11.3
lør. 21.3Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland4
nærM
21.3*
man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
tir. 24.3vintercup 5 FanaFana ILHordaland-
treningMN
ons. 25.3Vinter-Jukola løp 19Larvik OKVestfold og Telemark4
nærM
24.3*
ons. 25.3Vinter-Jukola #19Larvik OKVestfold og Telemark2
treningMK
22.3*
tor. 26.3TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets-
treningMN
25.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold3
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
lør. 28.3Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark15
kretsM
23.3
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold5
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
søn. 29.3Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark13
kretsM
24.3
tir. 31.3Vestfold Vårcup 1Botne SKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 31.3Oslo City Cup 1. LøpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
tir. 31.3Ås by Night & Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 2.4Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
tor. 2.4Grenlandskarusellen 1OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
tor. 2.4TorsdagstreningKristiansand OKAgder O-krets-
treningM
1.4
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
lør. 4.4Lørdagsteknikk - klypestafettKristiansand OKAgder O-krets1
treningL
2.4*
man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
man. 13.4Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 14.4Bedriftsløp 1 LadeSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 14.4Instruksjon orienteringVindafjord OrienteringslagRogaland0
nærM
13.4*
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
tir. 14.41. rankingløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
treningM
13.4
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 15.4Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 16.4Drammen City Cup - Løp 2Røyken OLBuskerud-
nærS
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 16.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold6
Pre
nasjP
13.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold3
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 19.4Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
tir. 21.4Bedriftsløp 2 StorsandSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 21.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
kretsM
tir. 21.4Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærM
tir. 21.42. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
20.4
tir. 21.4NK1Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærL
20.4*
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 22.4FurunattenHamar OKInnlandet-
treningMN
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
tor. 23.4Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
tor. 23.4Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold-
intS
fre. 24.4Sprint publikumSarpsborg OLØstfold-
nærS
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold-
intM
14.4
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold-
nasjSM
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold-
intL
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
tir. 28.4Bedriftsløp 3 DragvollSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 28.4Vestfold Vårcup 3Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 28.41. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
27.4*
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
ons. 29.4Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 29.4Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
fre. 1.5Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
lør. 2.5Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
lør. 2.5 - søn. 3.5Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 3.5Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
søn. 3.5Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærL
1.5*
søn. 3.5VårløpOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
tir. 5.5Bedriftsløp 4 LohoveSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
treningS
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 5.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
tir. 5.5Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
tir. 5.5Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold og Telemark-
nærS
tir. 5.53. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærM
4.5*
tir. 5.5Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
tir. 5.5TreningsløpVindafjord OrienteringslagRogaland0
treningL
4.5*
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
ons. 6.5Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 7.5Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
lør. 9.5KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 9.5KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 9.5Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
søn. 10.5KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 12.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
tir. 12.5Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 12.54. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
11.5*
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 14.5Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærL
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 14.5Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
lør. 16.5Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 16.5Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 19.5Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
tir. 19.52. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.5
tir. 19.5Treningsløp - utfororienteringVindafjord OrienteringslagRogaland0
treningM
18.5*
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
ons. 20.5Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 22.5Unionsmatchen 2020 treningGjø-Vard OLInnlandet-
treningM
11.5
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet2
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
lør. 23.5Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
tir. 26.5Bedriftsløp 7Sør-TrøndelagSør-Trøndelag-
treningM
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 26.5Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark-
nærM
tir. 26.55. RankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
25.5
tir. 26.5TreningsløpVindafjord OrienteringslagRogaland-
treningM
25.5*
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 27.5Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
man. 1.6Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 2.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
tir. 2.66. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
1.6*
tir. 2.6TreningsløpVindafjord OrienteringslagRogaland0
treningM
1.6*
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 3.6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
nærS
ons. 3.6Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
tor. 4.6STOK ungdomsløp 4Melhus ILSør-Trøndelag-
treningL
tor. 4.6Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
lør. 6.6Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 6.6KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
lør. 6.6KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
lør. 6.6MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
lør. 6.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
lør. 6.6 - søn. 7.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6BarduløpetBardu ILTroms-
nærL
søn. 7.6Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
søn. 7.6Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 7.6Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
tir. 9.6Bedriftsløp 9 SaksvikvollenNidarøst OKSør-Trøndelag-
treningM
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
tir. 9.6Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 9.67. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
8.6*
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 10.6Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark-
nærS
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
tir. 16.6Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 16.6Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
tir. 16.63. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
nærS
15.6*
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 17.6Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
kretsS
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
fre. 19.6Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
fre. 19.6VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
nærM
fre. 19.6ØyfjelløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
lør. 20.6Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 20.6HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
lør. 20.6KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
lør. 20.6Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
lør. 20.6Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 20.6 - søn. 21.6Geilo 2-dagersBuskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
søn. 21.6Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 21.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 21.6Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
søn. 21.6Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 21.6Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 21.6TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
søn. 21.6TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
tir. 23.6Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6 - søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16)Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
lør. 27.6Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7 - søn. 5.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
lør. 4.7Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
tir. 7.7WOC, Danmark - 7.-11.julIOF-
intL
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 22.7 - søn. 26.7Fjord-O 2020Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
fre. 31.7 - ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo55
mestS
30.6
lør. 1.8Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo55
mestL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
tir. 11.88. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
lør. 15.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
lør. 15.8 - søn. 16.8O-trolleir for Vestfold og TelemarkSandefjord OKVestfold og Telemark-
treningL
lør. 15.8Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 18.8Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
tir. 18.84. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ringerikskarusell 7Ringerike OLBuskerud-
treningM
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 25.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
tir. 25.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
treningM
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8NM PreOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
tir. 1.9sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
tir. 1.9Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 1.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
tir. 1.9Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 1.910. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
31.8*
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 3.9Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
treningL
tor. 3.9Grenlandskarusellen 12OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9MTBO in The NorthIL BUL-TromsøTroms-
Sy
intSK
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 8.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 8.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 8.9NK8Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærM
7.9*
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 9.9Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
lør. 12.9Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
lør. 12.9 - søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 13.9Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 15.9sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
tir. 15.9Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark-
nærM
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
lør. 19.9Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
kretsL
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
treningL
søn. 20.9Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 22.9pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
tir. 22.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærS
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 26.9 - søn. 27.9Tour de orienteringGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 27.9Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 29.9Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 17.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
fre. 6.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 11.11nattcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærLN
lør. 14.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærU
ons. 9.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
lør. 26.122.juledagsløpetAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
nærL
tir. 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollInnlandet-
nærL
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor