Norsk Orientering

Terminliste

330 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 215 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1TV-Cupen race 1Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
9
nær
F
MN
7.1*
Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland-
nærMN
Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold3
nærLN
8.1*
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo29
S
intM
6.1
BIOS 2019/2020 løp 3Os OrienteringsklubbHordaland-
treningM
Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo26
S
nasjSN
6.1
søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo29
S
nasjM
6.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark2
nærLN
15.1*
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
16.1*
fre. 17.1Rogaland kretstreningssamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
treningL
19.12*
lør. 18.1Rogaland kretstreningssamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
treningL
19.12*
søn. 19.1Rogaland kretstreningssamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
treningL
19.12*
u 4man. 20.1
tir. 21.1vintercup 3 FanaFana ILHordaland-
treningMN
ons. 22.1Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærLN
Løp 6 - NattløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærMN
TV-Cupen race 2Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
2
nærMN
21.1*
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo19
S
mestL
20.1
Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland-
nærM
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo18
S
nasjS
20.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
ons. 29.1
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
30.1*
fre. 31.1
lør. 1.2Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland-
nærM
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2JWSOC og Wcup - Latvia 4.-9.febIOF-
S
intL
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland2
nærMN
5.2*
TV-Cupen race 3 - FinaleAust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
0
nær
F
MN
4.2*
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2BIOS 2019/2020 løp 4Os OrienteringsklubbHordaland-
treningM
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiTelemark-
nærLN
tor. 13.2Nattsprintkøppen 7 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
13.2*
fre. 14.2
lør. 15.2NM mellomVang OLHedmark10
S
intM
10.2
VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
søn. 16.2NM stafett og stafett 13-16Vang OLHedmark1
S
mestSL
10.2*
Publikumsløp NM stafettVang OLHedmark7
S
kretsM
10.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2vintercup 4 FanaFana ILHordaland-
treningMN
ons. 19.2Nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland0
treningMN
19.2*
Nattløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland1
nærMN
19.2*
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2NJM - Sverige 22.-23.febIOF-
S
intL
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2Vinter-JukolaSkien OKTelemark1
nærLN
26.2*
tor. 27.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
fre. 28.2
lør. 29.2NC sprintIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjS
søn. 1.3NC mellom (finale)IL BUL-TromsøTroms-
S
nasjM
u 10man. 2.3
tir. 3.3Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
ons. 4.3Vinter-jukola løp 16Sandefjord OKVestfold0
nærLN
4.3*
NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
tor. 5.3Nattsprintkøppen 8 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
5.3*
fre. 6.3
lør. 7.3BIOS 2019/2020 løp 5Os OrienteringsklubbHordaland-
treningL
Vinterkarusell LauvåsStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærL
7.3*
søn. 8.3ESOC - Russland 8.-15.marIOF-
S
intL
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3nattcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærLN
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3Vinterkarusell EOK 5 KiellandskogenEgersund OKRogaland-
nærM
14.3*
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland-
treningSN
ons. 18.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland8
intS
11.3
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland8
intS
11.3
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland8
intS
11.3
u 13man. 23.3Student VM - Finland 23.-27.marIOF-
S
intL
tir. 24.3vintercup 5 FanaFana ILHordaland-
treningMN
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3KM-nattAust-Agder
Kristiansand OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold-
nasjLN
lør. 28.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKVest-Agder-
kretsM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold-
kretsM
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold-
kretsM
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLHedmark-
kretsS
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
fre. 17.4
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold-
Pre
nasjP
Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder-
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold-
kretsS
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene FellesstartOK SørVest-Agder-
kretsM
Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
u 17man. 20.4
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
kretsM
Vestfold Vårcup OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAust-Agder-
nær
F
S
FurunattenHamar OKHedmark-
treningMN
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4SprintSarpsborg OLØstfold-
nærS
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold-
intS
lør. 25.4Halden SK - Youth RelayHalden SKØstfold-
nasjSM
Halden SK - Middle distanceHalden SKØstfold-
nasjM
Sprintløp KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 26.4Halden SK - Long distanceHalden SKØstfold-
nasjL
KristtornløpetStord OrienteringHordaland-
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Hedmark-
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAust-Agder-
nær
F
S
Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5
lør. 2.5
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAust-Agder-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland)Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsM
KM sprint, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafettSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
S
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-rankingløpIL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold-
nærM
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAust-Agder-
nær
F
M
Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
Unionsmatchen 2020 treningGjø-Vard OLOppland-
treningM
11.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjL
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nasjSL
18.5
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
kretsS
Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
STOK ungdomsløp 4Melhus ILSør-Trøndelag-
treningL
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLTelemark-
nasjL
KM mellom HordalandOs OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
Verdal 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Jubileumsløp BøBø OLTelemark-
kretsL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
u 24man. 8.6
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
kretsL
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
L
tor. 11.6Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
kretsS
tor. 18.6
fre. 19.6Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
VeteranløpetIF TraumaAust-Agder-
nærM
ØyfjelløpetPorsgrunn OLTelemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold-
kretsL
TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud-
Pre
nasjT
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLHedmark-
nasjM
Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLHedmark-
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjM
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjL
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjL
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane-
nasjM
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo9
mestS
30.6
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo9
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo9
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold-
kretsL
NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8Vestfold HøstcupOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ringerikskarusell 7Ringerike OLBuskerud-
treningM
Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
treningS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILHedmark-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
tor. 27.8Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
treningM
STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) LangVaregg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold-
nasjSS
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKVest-Agder-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
M
tor. 3.9Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
treningL
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9Follo 2-dagers, mellomdistanse - med Trimtex-cup, follo 2-dagers, dag 1Måren OKAkershus og Oslo-
kretsM
Follo 2-dagers, mellomdistanse - med Trimtex-cup, dag 2Måren OKAkershus og Oslo-
kretsL
HøstløpSandefjord OKVestfold-
nærL
NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
Follo 2-dagers, jaktstart - med Trimtex-cup finaleNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold-
kretsM
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intT
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
kretsL
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
intP
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
treningL
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
u 39man. 21.9
tir. 22.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKHedmark-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKHedmark-
kretsM
u 40man. 28.9
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10
fre. 2.10Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
u 41man. 5.10
tir. 6.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.122.juledagsløpetAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
nærL
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor