Norsk Orientering

Terminliste

60 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3
lør. 7.3
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3
søn. 22.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3
lør. 28.3
søn. 29.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4KM-nattTorridal ILVest-Agder-
kretsMN
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4
tir. 14.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 15.4
tor. 16.4
fre. 17.4
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder-
kretsM
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørVest-Agder-
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 22.4
tor. 23.4
fre. 24.4
lør. 25.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
søn. 26.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 18man. 27.4
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 29.4
tor. 30.4
fre. 1.5
lør. 2.5KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
søn. 3.5KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 6.5
tor. 7.5
fre. 8.5
lør. 9.5
søn. 10.5
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5
fre. 15.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
lør. 16.5
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 20.5
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
fre. 22.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
u 22man. 25.5
tir. 26.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 27.5
tor. 28.5
fre. 29.5
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
tir. 2.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
søn. 7.6
u 24man. 8.6
tir. 9.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6
søn. 14.6
u 25man. 15.6
tir. 16.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
ons. 17.6
tor. 18.6
fre. 19.6
lør. 20.6
søn. 21.6
u 26man. 22.6
tir. 23.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intM
søn. 5.7Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Vest-Agder-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7
lør. 11.7
søn. 12.7
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7
tor. 23.7
fre. 24.7
lør. 25.7
søn. 26.7
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestS
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestL
u 32man. 3.8
tir. 4.8
ons. 5.8
tor. 6.8
fre. 7.8
lør. 8.8
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og publikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Publikumsløp, NM ultralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKVest-Agder-
kretsSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9
lør. 5.9
søn. 6.9
u 37man. 7.9
tir. 8.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
u 38man. 14.9
tir. 15.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9
lør. 19.9Norgescup mellomFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
nasjSL
u 39man. 21.9
tir. 22.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9
søn. 27.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10
lør. 3.10
søn. 4.10
u 41man. 5.10
tir. 6.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor