Norsk Orientering

Terminliste

43 arrangement treff mellom 05.11.2019 og 07.12.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 45tir. 5.11
ons. 6.11Nattløp, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland68
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold84
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland26
nærMNResultat
KOK Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder27
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fre. 8.11
lør. 9.11Klubbmesterskap Ås-NMBU OrienteringÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo29
nærMVis ruter i Livelox
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark40
nærUVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 21IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo96
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Høstkarusellen 2019 - Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland75
nærLLVis ruter i LiveloxResultat
Natt-o-jaktaNorges Orienteringsforbund76
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 10.11
u 46man. 11.11
tir. 12.11Ås by Night & Fog Cup #1Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo70
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 13.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland84
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinter-Jukola løp 3Skien OKTelemark37
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 14.11KOK Cola cup 2Kristiansand OKVest-Agder17
nærMN
13.11*
Vis ruter i LiveloxStarttider
fre. 15.11Sesongavslutningsfest OrienteringFossum IFAkershus og Oslo25
nærTN
12.11
ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland33
nærL
14.11
lør. 16.11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland33
nærL
14.11
OSI/GeoForm Rankingløp 22IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Vinterkarusell EOK 1 BakkebøEgersund OKRogaland12
nærM
16.11*
søn. 17.11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland33
nærL
14.11
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder64
nærL
15.11
u 47man. 18.11
tir. 19.11
ons. 20.11Nattløpkarusell løp 2, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland23
nærLN
17.11
NOLs nattcup, løp 6Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-jukola løp 4Sandefjord OKVestfold11
nærLN
20.11*
tor. 21.11Nattsprintkøppen 2 KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærSN
21.11*
fre. 22.11
lør. 23.11KOK Cola cup 3Kristiansand OKVest-Agder5
nærM
21.11
OSI/Geoform rankingløp 23Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nær
F
M
Høstkarusellen 2019 - Løp 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland16
nærM
23.11*
IL Gular klubbmesterskapIL GularHordaland-
nærM
søn. 24.11
u 48man. 25.11
tir. 26.11Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo4
nærMN
25.11*
ons. 27.11Vinter-Jukola 5OK SkeidiTelemark7
nærMN
26.11*
tor. 28.11Torsdagsløp NovemberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
KOK Cola cup 4, finaleKristiansand OKVest-Agder3
nærMN
26.11
fre. 29.11
lør. 30.11Sprintintervall ÅlgårdRogalandRogaland1
nærS
30.11*
OSI/GeoForm Rankingløp 24IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
SI klubbmesterskap, SI hytta MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
nærL
28.11
Tøffen og tøffelenHamar OKHedmark8
nærM
18.11
søn. 1.12
u 49man. 2.12
tir. 3.12
ons. 4.12Nattløp BogafjellGanddal ILRogaland9
nærLN
4.12*
Vinterjukola 6Hedrum OLVestfold4
nærMN
3.12*
tor. 5.12Nattsprintkøppen 3 Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
5.12*
fre. 6.12
lør. 7.12OSI/GeoForm Rankingløp 25IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
RøsskleivaløpetOK SkeidiTelemark125
nærL
3.12*
Høstkarusellen 2019 - Løp 3Stavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærM
7.12*

Annonser

IOF Eventor