Norsk Orientering

Terminliste

61 arrangement treff mellom 05.11.2019 og 07.12.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 45tir. 5.11Urb-O løp 1 Individuell startVaregg FleridrettHordaland74
treningSNResultat
Sosial møte med kvelds og løypa gjennomgangVaregg FleridrettHordaland27
treningSN
ons. 6.11Nattløp, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland68
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold84
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 7.11Hisøy Natt løpHisøy OKAust-Agder17
treningMN
Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland26
nærMNResultat
KOK Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder27
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fre. 8.11MOT.TV tur BoråsSandefjord OKVestfold54
treningUK
lør. 9.11Klubbmesterskap Ultralang 2019Fredrikstad SKØstfold56
treningUVis ruter i Livelox
Klubbmesterskap Ås-NMBU OrienteringÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo29
nærMVis ruter i Livelox
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark40
nærUVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 21IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo96
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Høstkarusellen 2019 - Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland75
nærLLVis ruter i LiveloxResultat
Natt-o-jaktaNorges Orienteringsforbund76
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
søn. 10.11
u 46man. 11.11
tir. 12.11Ås by Night & Fog Cup #1Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo70
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 13.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland84
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinter-Jukola løp 3Skien OKTelemark37
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
FSK nattcup løp 1Fredrikstad SKØstfold24
treningLNVis ruter i Livelox
tor. 14.11Nattkarusell løp nr 5IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
treningLN
KOK Cola cup 2Kristiansand OKVest-Agder18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fre. 15.11Sesongavslutningsfest OrienteringFossum IFAkershus og Oslo25
nærTN
ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland34
nærL
lør. 16.11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland34
nærL
KlubbmesterskapOs OrienteringsklubbHordaland37
treningMResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 22IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo64
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell EOK 1 BakkebøEgersund OKRogaland20
nærMResultat
søn. 17.11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland34
nærL
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder69
nærL
15.11
Starttider
u 47man. 18.11
tir. 19.11Innendørsløp Nord universitetBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
treningS
17.11
vintercup 1 FanaFana ILHordaland7
treningMN
19.11*
Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 1Halden SKØstfold5
treningLN
18.11
ons. 20.11Nattløpkarusell løp 2, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland29
nærLN
17.11
NOLs nattcup, løp 6Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-jukola løp 4Sandefjord OKVestfold15
nærLN
20.11*
tor. 21.11Nattkarusell løp nr. 7IL ImåsAust-Agder0
treningMN
20.11
Torsdagstrening fra Tjensvoll skoleRogaland
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland0
treningLN
21.11*
Nattsprintkøppen 2 KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærSN
21.11*
fre. 22.11
lør. 23.11Agder kretslagssamlingAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
treningM
21.11
KOK Cola cup 3Kristiansand OKVest-Agder5
nærM
21.11
OSI/Geoform rankingløp 23Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nær
F
M
Høstkarusellen 2019 - Løp 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland16
nærM
23.11*
O-intervaller fra BøkeskogenLarvik OKVestfold2
treningM
22.11
IL Gular klubbmesterskapIL GularHordaland4
nærM
22.11*
søn. 24.11
u 48man. 25.11
tir. 26.11Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo12
nærMN
25.11*
ons. 27.11Vinter-Jukola 5OK SkeidiTelemark13
nærMN
26.11*
tor. 28.11Torsdagsløp NovemberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Åpent natt-treningsløpIF TraumaAust-Agder-
treningMN
27.11
KOK Cola cup 4, finaleKristiansand OKVest-Agder3
nærMN
26.11
fre. 29.11
lør. 30.11Høiås Day og Night Cup 2020 Løp 2Halden SKØstfold1
treningL
28.11*
Sprintintervall ÅlgårdRogalandRogaland2
nærS
30.11*
OSI/GeoForm Rankingløp 24IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
SI klubbmesterskap, SI hytta MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
nærL
28.11
Tøffen og tøffelenHamar OKHedmark10
nærM
18.11
søn. 1.12
u 49man. 2.12
tir. 3.12Urb-O løp 2 SløyferVaregg FleridrettHordaland11
treningSN
2.12*
ons. 4.12Nattløp BogafjellGanddal ILRogaland10
nærLN
4.12*
Vinterjukola 6Hedrum OLVestfold8
nærMN
3.12*
tor. 5.12Nattsprintkøppen 3 Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
5.12*
fre. 6.12
lør. 7.12OSI/GeoForm Rankingløp 25IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
RøsskleivaløpetOK SkeidiTelemark132
nærL
3.12*
Høstkarusellen 2019 - Løp 3Stavanger OrienteringsklubbRogaland7
nærM
7.12*

Annonser

IOF Eventor