Norsk Orientering

Terminliste

78 arrangement treff mellom 08.10.2019 og 10.11.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 41tir. 8.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Klubbmesterskap nattorientering Oppsal OrienteringOppsal OrienteringAkershus og Oslo72
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Larviksløpet i orienteringLarvik OKVestfold49
nærLKResultat
Raumarkarusellen løp 18 - nattEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo35
nærMNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo214
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Pollicup 3OK SkeidiTelemark38
nærSResultat
Toten nattcup 1OL Toten-Troll
Oppland
Oppland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud37
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Borte i natta 1Lillehammer OKOppland28
nærMNResultat
fre. 11.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
EikernattaEiker OLBuskerud56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
nærUVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland82
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Marum-milaSandefjord OKVestfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 42man. 14.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
nærMNResultat
Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
nærMNResultat
tir. 15.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark41
nærSResultat
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 16.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Nattjakta #3Eidskog OLHedmark62
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland74
nærLNResultat
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo30
nærMNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo145
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
tor. 17.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Pollicup finaleOK SkeidiTelemark40
nærSResultat
Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland17
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland18
nærMNResultat
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo160
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
lør. 19.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
BlodslitetFredrikstad SKØstfold1279
intUVis ruter i LiveloxResultat
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold132
intUVis ruter i LiveloxResultat
KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark8
nærLResultat
søn. 20.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland24
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo87
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 43man. 21.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud62
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.10Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærS
Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark44
nærSResultat
Nattløp 4 - Stolpeløp i SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland11
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
53
kretsMN
21.10
Starttider
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 24.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland-
nærMN
23.10
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland7
nærMN
24.10*
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud4
nærLN
24.10*
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo98
nærLN
21.10
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo30
nærL
23.10
SkiensmilaSkien OKTelemark47
kretsL
23.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark64
nærU
23.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland149
nærU
24.10
OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 27.10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
26.10
Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold109
kretsM
25.10
Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark8
nærL
27.10*
2-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo33
nærU
23.10
u 44man. 28.10
tir. 29.10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
nærMN
29.10*
Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
28.10*
ons. 30.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinterjukola 1IL Hauken
Porsgrunn OL
Telemark10
nærMN
29.10*
NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark9
nærM
29.10
tor. 31.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland-
nærMN
30.10
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
nærMN
fre. 1.11
lør. 2.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark3
nærU
31.10*
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo19
nærMN
29.10*
søn. 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud55
nasjL
29.10
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
L
2.11
u 45man. 4.11
tir. 5.11
ons. 6.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold1
nærLN
6.11*
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
SN
7.11*
Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder4
nærMN
5.11
fre. 8.11
lør. 9.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark9
nærU
5.11
OSI/GeoForm Rankingløp 21IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Høstkarusellen 2019 - Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærLL
9.11*
søn. 10.11

Annonser

IOF Eventor