Norsk Orientering

Terminliste

73 arrangement treff mellom 06.10.2019 og 08.11.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo92
nærMVis ruter i LiveloxResultat
man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud67
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.10Klubbmesterskap nattorientering Oppsal OrienteringOppsal OrienteringAkershus og Oslo72
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.10Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.10Larviksløpet i orienteringLarvik OKVestfold49
nærLKResultat
ons. 9.10Raumarkarusellen løp 18 - nattEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo35
nærMNResultat
ons. 9.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo214
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark38
nærSResultat
tor. 10.10Toten nattcup 1OL Toten-Troll
Oppland
Oppland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud37
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Borte i natta 1Lillehammer OKOppland28
nærMNResultat
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
nærUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10RondslitetRond OLOppland85
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxResultat
man. 14.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
nærMNResultat
man. 14.10Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
nærMNResultat
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark41
nærSResultat
tir. 15.10Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland12
nærMN
14.10*
ons. 16.10Nattjakta #3Eidskog OLHedmark50
nærLN
15.10*
ons. 16.10Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 16.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo123
nærMN
14.10
Vis ruter i Livelox
ons. 16.10NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMN
ons. 16.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland62
nærLN
14.10
tor. 17.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark24
nærS
15.10
tor. 17.10Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland-
nærMN
17.10*
Vis ruter i Livelox
tor. 17.10Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærMN
16.10*
tor. 17.10Nattugla 2Ringerike OLBuskerud4
nærMN
17.10*
tor. 17.10Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
tor. 17.10NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo189
mestLN
13.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
tor. 17.10Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1209
intU
15.10
lør. 19.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold128
intU
15.10
Starttider
lør. 19.10KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark6
nærL
16.10
søn. 20.10Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
19.10
søn. 20.10OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud13
nærMN
20.10*
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark1
nærS
20.10
tir. 22.10Nattløp 4 - SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
20
kretsMN
21.10
ons. 23.10NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 24.10Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
24.10*
tor. 24.10Nattugla 3Ringerike OLBuskerud0
nærLN
24.10*
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 25.10Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo19
nærLN
24.10
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo1
nærL
23.10
lør. 26.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland62
nærU
18.10
lør. 26.10SkiensmilaSkien OKTelemark16
kretsL
23.10
lør. 26.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark24
nærU
23.10
søn. 27.10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
26.10
søn. 27.10Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold21
kretsM
21.10
søn. 27.10Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark0
nærL
27.10*
søn. 27.102-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo3
nærU
23.10
søn. 27.10OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
tir. 29.10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
nærMN
29.10*
tir. 29.10Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*
ons. 30.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
ons. 30.10NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark7
nærM
29.10
tor. 31.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
tor. 31.10Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
nærMN
lør. 2.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark1
nærU
31.10*
lør. 2.11OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
lør. 2.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo6
nærMN
29.10*
søn. 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud31
nasjL
29.10
søn. 3.11Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
L
2.11
ons. 6.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
ons. 6.11Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold0
nærLN
6.11*
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
SN
7.11*
tor. 7.11Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder-
nærMN

Annonser

IOF Eventor