Norsk Orientering

Terminliste

73 arrangement treff mellom 06.10.2019 og 08.11.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 13 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 40søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo92
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 41man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud67
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.10Klubbmesterskap nattorientering Oppsal OrienteringOppsal OrienteringAkershus og Oslo72
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.10Larviksløpet i orienteringLarvik OKVestfold49
nærLKResultat
Raumarkarusellen løp 18 - nattEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo35
nærMNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo214
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark38
nærSResultat
Toten nattcup 1OL Toten-Troll
Oppland
Oppland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud37
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Borte i natta 1Lillehammer OKOppland28
nærMNResultat
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
nærUVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland85
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Marum-milaSandefjord OKVestfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 42man. 14.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
nærMNResultat
Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
nærMNResultat
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark41
nærSResultat
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland12
nærMN
14.10*
ons. 16.10Nattjakta #3Eidskog OLHedmark50
nærLN
15.10*
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo123
nærMN
14.10
Vis ruter i Livelox
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMN
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland62
nærLN
14.10
tor. 17.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark24
nærS
15.10
Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland-
nærMN
17.10*
Vis ruter i Livelox
Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærMN
16.10*
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud4
nærMN
17.10*
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo189
mestLN
13.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.10
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1209
intU
15.10
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold128
intU
15.10
Starttider
KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark6
nærL
16.10
søn. 20.10Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
19.10
OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
u 43man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud13
nærMN
20.10*
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark1
nærS
20.10
Nattløp 4 - SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
20
kretsMN
21.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 24.10Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
24.10*
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud0
nærLN
24.10*
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo19
nærLN
24.10
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo1
nærL
23.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland62
nærU
18.10
SkiensmilaSkien OKTelemark16
kretsL
23.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark24
nærU
23.10
søn. 27.10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
26.10
Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold21
kretsM
21.10
Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark0
nærL
27.10*
2-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo3
nærU
23.10
OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
u 44man. 28.10
tir. 29.10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
nærMN
29.10*
Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*
ons. 30.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark7
nærM
29.10
tor. 31.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
nærMN
fre. 1.11
lør. 2.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark1
nærU
31.10*
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo6
nærMN
29.10*
søn. 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud31
nasjL
29.10
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
L
2.11
u 45man. 4.11
tir. 5.11
ons. 6.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold0
nærLN
6.11*
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
SN
7.11*
Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder-
nærMN
fre. 8.11

Annonser

IOF Eventor