Norsk Orientering

Terminliste

74 arrangement treff mellom 06.10.2019 og 08.11.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 40søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo92
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 41man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud67
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.10Klubbmesterskap nattorientering Oppsal OrienteringOppsal OrienteringAkershus og Oslo72
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.10Larviksløpet i orienteringLarvik OKVestfold49
nærLKResultat
Raumarkarusellen løp 18 - nattEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo35
nærMNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo214
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark38
nærSResultat
Toten nattcup 1OL Toten-Troll
Oppland
Oppland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud37
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Borte i natta 1Lillehammer OKOppland28
nærMNResultat
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
nærUVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland85
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Marum-milaSandefjord OKVestfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 42man. 14.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
nærMNResultat
Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
nærMNResultat
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark41
nærSResultat
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland18
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 16.10Nattjakta #3Eidskog OLHedmark62
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland74
nærLNResultat
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo145
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
tor. 17.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark40
nærSResultat
Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland17
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland18
nærMNResultat
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo160
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.10
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1303
intUVis ruter i LiveloxResultat
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold132
intUVis ruter i LiveloxResultat
KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark8
nærL
søn. 20.10Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
L
20.10*
OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
u 43man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud22
nærMN
20.10*
Vis ruter i Livelox
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark10
nærS
20.10
Nattløp 4 - Stolpeløp i SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærSN
21.10
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
25
kretsMN
21.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 24.10Borte i natta 2Lillehammer OKOppland1
nærMN
24.10*
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud1
nærLN
24.10*
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo37
nærLN
21.10
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo13
nærL
23.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland130
nærU
24.10
SkiensmilaSkien OKTelemark23
kretsL
23.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark31
nærU
23.10
OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 27.10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland2
nær
F
L
26.10
Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold48
kretsM
21.10
Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark4
nærL
27.10*
2-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo5
nærU
23.10
u 44man. 28.10
tir. 29.10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
nærMN
29.10*
Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*
ons. 30.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinterjukola 1IL Hauken
Porsgrunn OL
Telemark4
nærMN
29.10*
NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark8
nærM
29.10
tor. 31.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
nærMN
fre. 1.11
lør. 2.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark2
nærU
31.10*
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo6
nærMN
29.10*
søn. 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud37
nasjL
29.10
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
L
2.11
u 45man. 4.11
tir. 5.11
ons. 6.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold1
nærLN
6.11*
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
SN
7.11*
Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder-
nærMN
fre. 8.11

Annonser

IOF Eventor