Norsk Orientering

Terminliste

49 arrangement treff mellom 01.10.2019 og 31.10.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
tir. 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
tir. 1.10Klubbmesterskap fra O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
1.10*
tir. 1.10Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland1
nærS
30.9*
tir. 1.10Nattløp 1 - RensåsenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 2.10Harry Lagerts Nattcup 2019 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
30.9
ons. 2.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
29.9*
tor. 3.10Klubbranking 8 VannbassengeneEgersund OKRogaland8
nærM
3.10*
tor. 3.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark-
nærS
tor. 3.10SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
3.10*
fre. 4.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsM
fre. 4.10KM NattIL GularHordaland-
kretsLN
fre. 4.10KM-nattInderøy ILNord-Trøndelag0
kretsMN
1.10
lør. 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
lør. 5.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærM
5.10*
man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud6
nærMN
6.10
tir. 8.10Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
7.10*
ons. 9.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
7.10
ons. 9.10Raumarkarusellen løp 18 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark-
nærS
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud0
nærMN
7.10
lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nærU
lør. 12.10RondslitetRond OLOppland4
nærL
11.10*
søn. 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
søn. 13.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
søn. 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
man. 14.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo4
nærMN
13.10
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
tir. 15.10Nattløp 3 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
14.10*
ons. 16.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 16.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
ons. 16.10Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark-
nærS
tor. 17.10NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo158
mestLN
8.10
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold174
intU
8.10
lør. 19.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold21
intU
8.10*
man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud6
nærMN
20.10*
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
tir. 22.10Nattløp 4 - SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 25.10Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærLN
24.10
lør. 26.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
L
lør. 26.10SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
lør. 26.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark5
nærU
23.10
søn. 27.10Finale MOT TV 2019Botne SKVestfold2
kretsM
21.10*
søn. 27.102-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærU
23.10
tir. 29.10Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*

Annonser

IOF Eventor