Norsk Orientering

Terminliste

45 arrangement treff mellom 01.10.2019 og 31.10.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 40tir. 1.10Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland-
nærS
30.9*
Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
Klubbmesterskap fra O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
1.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
17.7
O-karusellHarstad OLTroms-
treningLN
Nattløp 1 - RensåsenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 2.10Harry Lagerts Nattcup 2019 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
tor. 3.10klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland-
treningS
O-cup 14 FinnvikaIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
fre. 4.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM NattIL GularHordaland-
kretsLN
lør. 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærL
3.10
søn. 6.10
u 41man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud0
nærMN
6.10
tir. 8.10O-karusellHarstad OLTroms-
treningLN
Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
7.10*
ons. 9.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
Raumarkarusellen løp 18 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 10.10O-cup 15 Ekrehagen skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud-
nærMN
lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nærU
søn. 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
u 42man. 14.10
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp 3 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
14.10*
ons. 16.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.10NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo166
mestLN
11.4
fre. 18.10
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold11
intU
14.8
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold2
intU
14.8
søn. 20.10
u 43man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud4
nærMN
20.10*
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp 4 - SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
tor. 24.10
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærLN
lør. 26.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
L
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
søn. 27.10Finale MOT TV 2019Botne SKVestfold-
kretsM
u 44man. 28.10
tir. 29.10Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*
ons. 30.10
tor. 31.10

Annonser

IOF Eventor