Norsk Orientering

Terminliste

135 arrangement treff mellom 09.09.2019 og 11.10.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 37man. 9.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
nærM
Klubbløp 4 - SælandskogenGanddal ILRogaland0
nærM
Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OKRogaland44
nærMResultat
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland41
nærMResultat
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo85
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland213
nærLVis ruter i LiveloxResultat
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland37
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold204
nærMVis ruter i LiveloxResultat
4. sprintløpStord OrienteringHordaland15
nærSResultat
Klubbmesterskap normal Oppsal OrienteringAkershus og Oslo105
nærLResultat
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole HommersåkSandnes IL (Rogaland)Rogaland106
nærMVis ruter i LiveloxResultat
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland24
nærMResultat
SørlandskarusellenAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
36
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo50
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo76
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder103
nær
F
MResultat
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
nærM
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019Røros ILSør-Trøndelag33
nærM
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane30
nærMResultat
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold275
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Råtasskarusellen #10 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold18
nærMVis ruter i Livelox
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo94
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i SiljanSkien OKTelemark45
nærMResultat
Torsdagsløp nr 12Lillehammer OKOppland19
nærMResultat
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag160
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold172
mestMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane37
kretsSResultat
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold365
mestMVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold56
nærMResultat
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland94
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo335
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud108
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold157
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lagEidskog OLHedmark69
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 16.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo49
nær
F
M
16.9*
Vis ruter i Livelox
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo38
nærMN
15.9
tir. 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder40
nær
F
M
16.9
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold124
nærM
17.9*
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland18
nærS
16.9*
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland59
nærS
16.9*
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland104
nærS
17.9*
Starttider
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland8
nær
F
M
17.9*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo11
nær
F
M
17.9*
Vis ruter i Livelox
ons. 18.9AAOK-karusell løp 14 - IndividueltIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder13
nær
F
S
17.9*
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo124
nærMN
16.9
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
nær
F
SS
17.9*
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane5
nærS
18.9*
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo9
nærM
17.9
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland24
nær
F
M
16.9
Vis ruter i Livelox
NattkøppLøten o-lagHedmark9
nærLN
18.9*
tor. 19.9Klubbranking 6 BakkebøEgersund OKRogaland15
nærM
19.9*
Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold3
nærM
18.9
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland-
nærL
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo3
nærM
18.9*
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark16
nærL
18.9
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag272
intS
16.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland50
kretsU
17.9
KM NattStorsteinnes ILTroms0
kretsLN
18.9
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold52
nærLM
16.9
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag305
nasjM
16.9
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo5
nærU
17.9
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland13
kretsU
17.9
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold52
nærLM
16.9
KM UltraStorsteinnes ILTroms1
kretsU
20.9*
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo25
Pre
nasjL
18.9
Norgescup senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag49
nasjL
16.9
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag76
mestSL
16.9
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo11
nærM
21.9*
HøstgampenHedrum OLVestfold45
nærM
17.9
u 39man. 23.9Klubbranking 7 HellvikEgersund OKRogaland9
nærS
23.9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo14
nær
F
M
23.9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo17
nærM
20.9
tir. 24.9O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland0
nærS
23.9
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold51
nærM
22.9*
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland5
nærL
23.9*
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
23.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark2
nærS
23.9
Vis ruter i Livelox
Mor-oIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder10
nær
F
S
23.9*
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
M
24.9*
KM Natt AOOK - HøydepunktetØstmarka OKAkershus og Oslo18
kretsMN
20.9
SturlanattaSturla, IFBuskerud11
nærMN
24.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag7
nærMN
22.9
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
23.9
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold0
nærM
25.9
Pollicup 1OK SkeidiTelemark2
nærS
24.9
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland-
nærL
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark3
nærU
25.9*
Over SkauenEiker OLBuskerud11
nærU
23.9
ROOTS-leirEgersund OKRogaland-
nærLK
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nær
F
M
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark30
kretsL
24.9*
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland37
kretsS
23.9
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland38
kretsM
23.9
FurugampenHamar OKHedmark27
kretsM
24.9
søn. 29.9ROOTS-leirEgersund OKRogaland-
nærLK
Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland38
kretsL
23.9
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo3
nærL
28.9*
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag1
nærL
25.9*
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
24.9
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
nærL
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark-
nærL
25.9
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal2
kretsL
25.9
u 40man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
17.7
tir. 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark0
nærS
30.9
Klubbmesterskap fra O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
1.10*
Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland3
nærS
30.9*
Nattløp 1 - RensåsenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 2.10Harry Lagerts Nattcup 2019 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
30.9
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
29.9*
tor. 3.10Klubbranking 8 VannbassengeneEgersund OKRogaland8
nærM
3.10*
Pollicup 2OK SkeidiTelemark1
nærS
1.10
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
3.10*
fre. 4.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM NattIL GularHordaland-
kretsLN
KM-nattInderøy ILNord-Trøndelag1
kretsMN
1.10
lør. 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærM
5.10*
u 41man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud6
nærMN
6.10
tir. 8.10Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
7.10*
ons. 9.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
7.10
Raumarkarusellen løp 18 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark-
nærS
fre. 11.10EikernattaEiker OLBuskerud0
nærMN
7.10

Annonser

IOF Eventor