Norsk Orientering

Terminliste

146 arrangement treff mellom 08.09.2019 og 10.10.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 6 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 36søn. 8.959 grader nordSandefjord OKVestfold9
nærLK
KM StafettMo OKNordland9
kretsSLResultat
KM Ultra langAlta OLFinnmark8
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo443
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag261
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Veteranmesterskap med PWT-cupRingerike OLBuskerud521
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms13
nærM
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder62
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal90
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland54
kretsS
u 37man. 9.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
nærM
Klubbløp 4 - SælandskogenGanddal ILRogaland0
nærM
Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OKRogaland44
nærMResultat
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland41
nærMResultat
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo85
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland213
nærLVis ruter i LiveloxResultat
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland37
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold204
nærMVis ruter i LiveloxResultat
4. sprintløpStord OrienteringHordaland15
nærSResultat
Klubbmesterskap normal Oppsal OrienteringAkershus og Oslo105
nærLResultat
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole HommersåkSandnes IL (Rogaland)Rogaland106
nærMVis ruter i LiveloxResultat
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland24
nærMResultat
SørlandskarusellenAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
36
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo50
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo76
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder103
nær
F
MResultat
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
nærM
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019Røros ILSør-Trøndelag33
nærM
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane30
nærMResultat
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo34
nærMResultat
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold275
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Råtasskarusellen #10 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold18
nærMVis ruter i Livelox
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo94
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i SiljanSkien OKTelemark45
nærMResultat
Torsdagsløp nr 12Lillehammer OKOppland19
nærMResultat
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag160
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold172
mestMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane37
kretsSResultat
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold365
mestMVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold56
nærMResultat
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland94
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo335
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud108
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold157
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lagEidskog OLHedmark69
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 16.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland33
nærMResultat
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo85
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo43
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder56
nær
F
MResultat
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold162
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland53
nærSResultat
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland110
nærSResultat
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland164
nærSResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
nær
F
MResultat
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo48
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ons. 18.9AAOK-karusell løp 14 - IndividueltIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder51
nær
F
S
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder9
nær
F
SS
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane73
nærSResultat
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo28
nærM
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
nærMResultat
Vest-Mjøsa cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland50
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
NattkøppLøten o-lagHedmark21
nærLNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo193
nærMNResultat
tor. 19.9Klubbranking 6 BakkebøEgersund OKRogaland29
nærM
19.9*
Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold11
nærM
18.9
Vis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland-
nærL
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo30
nærM
18.9*
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark26
nærL
18.9
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærMVis ruter i Livelox
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag276
intS
16.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland81
kretsU
19.9
Vis ruter i Livelox
KM NattStorsteinnes ILTroms0
kretsLN
18.9
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
nærLM
16.9
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag309
nasjM
16.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo19
nærU
20.9*
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland20
kretsU
20.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
nærLM
16.9
KM UltraStorsteinnes ILTroms1
kretsU
20.9*
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo31
Pre
nasjL
20.9
Norgescup senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag54
nasjL
16.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag78
mestSL
16.9
Vis ruter i Livelox
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo15
nærM
21.9*
Vis ruter i Livelox
HøstgampenHedrum OLVestfold134
nærM
19.9
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane13
kretsL
21.9*
u 39man. 23.9Klubbranking 7 HellvikEgersund OKRogaland16
nærS
23.9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo20
nær
F
M
23.9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo30
nærM
20.9
tir. 24.9O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland0
nærS
23.9
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold69
nærM
22.9*
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland25
nærL
23.9*
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærS
23.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark2
nærS
23.9
Vis ruter i Livelox
Mor-oIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
nær
F
S
23.9*
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland4
nær
F
M
24.9*
KM Natt AOOK - HøydepunktetØstmarka OKAkershus og Oslo47
kretsMN
20.9
SturlanattaSturla, IFBuskerud17
nærMN
24.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag10
nærMN
22.9
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo7
nærMN
23.9
NattkøppOL Vallset/StangeHedmark0
nærMN
24.9*
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold0
nærM
25.9
Pollicup 1OK SkeidiTelemark3
nærS
24.9
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland-
nærL
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark3
nærU
25.9*
Over SkauenEiker OLBuskerud17
nærU
23.9
ROOTS-leirEgersund OKRogaland1
nærLK
27.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nær
F
M
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark39
kretsL
24.9*
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland52
kretsS
23.9
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland55
kretsM
23.9
FurugampenHamar OKHedmark40
kretsM
24.9
søn. 29.9ROOTS-leirEgersund OKRogaland1
nærLK
27.9*
Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland55
kretsL
23.9
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag2
kretsU
25.9
Ringreven individueltRingsaker OKHedmark-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo5
nærL
28.9*
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag1
nærL
25.9
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
24.9
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
nærL
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark-
nærL
25.9
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal8
kretsL
25.9
u 40man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
17.7
tir. 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark0
nærS
30.9
Klubbmesterskap fra O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland6
nær
F
L
1.10*
Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland12
nærS
30.9*
Nattløp 1 - RensåsenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 2.10Harry Lagerts Nattcup 2019 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
30.9
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
29.9*
tor. 3.10Klubbranking 8 VannbassengeneEgersund OKRogaland14
nærM
3.10*
Pollicup 2OK SkeidiTelemark2
nærS
1.10
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
3.10*
fre. 4.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM NattIL GularHordaland2
kretsLN
1.10*
KM-nattInderøy ILNord-Trøndelag1
kretsMN
1.10
lør. 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
søn. 6.10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo2
nærM
5.10*
u 41man. 7.10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud6
nærMN
6.10
tir. 8.10Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
7.10*
ons. 9.10Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
7.10
Raumarkarusellen løp 18 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 10.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark-
nærS

Annonser

IOF Eventor