Norsk Orientering

Terminliste

144 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35søn. 1.9KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
KM StafettModum OLBuskerud0
nasjSM
27.8
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
VelledalsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag7
nasjS
26.8*
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane9
nasjL
28.8*
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
kretsM
u 36man. 2.9TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland-
nærS
2.9*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
10. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9*
SaltenkarusellTverlandet ILNordland0
nærL
2.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningM
OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærL
O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
tor. 5.9Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark1
nærM
4.9*
O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms-
treningL
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud39
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, med KM lang, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland-
kretsM
SprintløpKongsberg OLBuskerud-
kretsS
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud38
nasjL
28.8
59 grader nordSandefjord OKVestfold-
treningLK
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland2
nærL
5.9*
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms-
nærL
søn. 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, mellom, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
59 grader nordSandefjord OKVestfold-
treningLK
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud40
nasjM
28.8
u 37man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
9.9*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
4. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
10.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
10.9*
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
Klubbløp 7Samnanger ILHordaland-
treningL
Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
treningL
2.6*
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold7
mestL
1.9
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold2
mestM
1.9
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
O-troll leir, Akershus og Oslo kretsÅs ILAkershus og Oslo-
treningM
O-Troll-leir, Akershus og Oslo o-kretsIL KollAkershus og Oslo-
treningM
2.9
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold4
mestM
1.9
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
søn. 15.9O-troll leir, Akershus og Oslo kretsÅs ILAkershus og Oslo-
treningM
O-Troll-leir, Akershus og Oslo o-kretsIL KollAkershus og Oslo-
treningM
2.9
Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold0
mestSL
1.9
u 38man. 16.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland0
nærM
17.7
tir. 17.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
16.9*
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
16.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
17.9*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
17.9*
Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
treningL
ons. 18.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 19.9O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms-
treningS
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag16
intS
11.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland-
kretsU
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 1Sandefjord OKVestfold-
treningL
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag16
nasjM
11.9
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærM
19.9
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 2Sandefjord OKVestfold-
treningL
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag3
nasjL
11.9
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag0
mestSL
11.9
KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland-
treningL
u 39man. 23.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
17.7
tir. 24.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
23.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
23.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
24.9*
KM Natt AOOKØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsMN
18.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
23.9*
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
FurugampenHamar OKHedmark-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærL
26.9
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
søn. 29.9Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland-
kretsL
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms-
nærL
u 40man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor