Norsk Orientering

Terminliste

65 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35søn. 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjL
KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjS
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
kretsM
u 36man. 2.9
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
Sport8 serien - 5Fredrikstad SKØstfold-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
tor. 5.9
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, med KM lang, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland-
kretsM
Sport 8 Serien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjL
søn. 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, mellom, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 9.9
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestL
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestSL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
u 38man. 16.9
tir. 17.9Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
tor. 19.9Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
intS
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland-
kretsU
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjM
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag-
mestSL
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjL
u 39man. 23.9
tir. 24.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Nattpotta - KM NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
FurugampenHamar OKHedmark-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
søn. 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40man. 30.9

Annonser

IOF Eventor