Norsk Orientering

Terminliste

118 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 1.9KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud0
nasjSM
27.8
søn. 1.9KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
søn. 1.9KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
søn. 1.9VelledalsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
søn. 1.9Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag5
nasjS
26.8*
søn. 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane7
nasjL
28.8*
søn. 1.9Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
kretsM
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
tir. 3.910. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9*
tir. 3.9SaltenkarusellTverlandet ILNordland0
nærL
2.9*
tir. 3.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
tir. 3.9Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 3.9O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 3.9Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold-
nærM
tir. 3.9Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
ons. 4.9Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 4.9Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærL
ons. 4.9Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 5.9Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark1
nærM
4.9*
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud24
nasjS
28.8
fre. 6.9 - søn. 8.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.9KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
lør. 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lør. 7.9Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 7.9Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland0
nærL
lør. 7.9SprintløpKongsberg OLBuskerud-
kretsS
lør. 7.9Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
lør. 7.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud25
nasjL
28.8
lør. 7.9Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms-
nærL
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
søn. 8.9KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
søn. 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 8.9RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 8.9Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
søn. 8.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud27
nasjM
28.8
man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
man. 9.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
tir. 10.9Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
tir. 10.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
tir. 10.94. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
10.9*
tir. 10.9NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
tir. 10.9Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
10.9*
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
ons. 11.9Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 11.9Klubbløp 7Samnanger ILHordaland-
nærL
ons. 11.9Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold4
mestL
1.9
tor. 12.9Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
tor. 12.9Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
tor. 12.9Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tor. 12.9Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold1
mestM
1.9
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 14.9RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
lør. 14.9 - søn. 15.9O-Troll-leir, Akershus og Oslo o-kretsIL KollAkershus og Oslo-
nærM
lør. 14.9NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold2
mestM
1.9
lør. 14.9Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 15.9KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 15.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
søn. 15.9NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold0
mestSL
1.9
tir. 17.9Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
tir. 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
tir. 17.9Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
tir. 17.9Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
tir. 17.9Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
16.9*
tir. 17.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 17.9Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
17.9*
tir. 17.9Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
17.9*
ons. 18.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
ons. 18.9Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 19.9Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
tor. 19.9Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag12
intS
11.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland-
kretsU
lør. 21.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 21.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
lør. 21.9 - søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
lør. 21.9NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag12
nasjM
11.9
lør. 21.9Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærM
19.9
lør. 21.9OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 22.9HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
søn. 22.9KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
søn. 22.9O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
søn. 22.9Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag1
nasjL
11.9
søn. 22.9NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag0
mestSL
11.9
søn. 22.9KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland-
nærL
tir. 24.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 24.9SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
tir. 24.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
tir. 24.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
tir. 24.9Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
23.9*
tir. 24.9Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
24.9*
tir. 24.9KM Natt AOOKØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsMN
18.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
23.9*
ons. 25.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
lør. 28.9FurugampenHamar OKHedmark-
kretsM
lør. 28.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
lør. 28.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
lør. 28.9 - søn. 29.9Tour de OrienteringGanddal ILRogaland-
kretsS
lør. 28.9Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærL
26.9
lør. 28.9Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
søn. 29.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
søn. 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 29.9O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
søn. 29.9RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
søn. 29.9Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms-
nærL
man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor