Norsk Orientering

Terminliste

77 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 61 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35søn. 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjL
KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjS
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
kretsM
u 36man. 2.9
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
tor. 5.9
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, med KM lang, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland-
kretsM
Sport 8 Serien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjL
søn. 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, mellom, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 9.9
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orientering
Rogaland-
nærM
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestL
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestSL
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
u 38man. 16.9
tir. 17.9Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 18.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
tor. 19.9Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
intS
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland-
kretsU
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjM
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag-
mestSL
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjL
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
u 39man. 23.9
tir. 24.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Nattpotta - KM NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
FurugampenHamar OKHedmark-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland-
kretsM
søn. 29.9Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40man. 30.9

Annonser

IOF Eventor