Norsk Orientering

Terminliste

173 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud10
nasjSM
27.8
søn. 1.9KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold3
kretsSM
27.8
søn. 1.9Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag42
nasjS
26.8*
søn. 1.9KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold5
nærM
29.8
søn. 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane56
nasjL
28.8*
søn. 1.9Mjølnerløpet Elverum OKHedmark20
kretsM
27.8
søn. 1.9KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
2
kretsSM
28.8
søn. 1.9Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag5
nærS
27.8
søn. 1.9KM lang ØstfoldOK MossØstfold24
kretsL
27.8
søn. 1.9HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal7
krets
F
S
29.8
man. 2.9TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
man. 2.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
2.9*
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold37
nærM
1.9*
tir. 3.910. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
3.9*
tir. 3.9SaltenkarusellTverlandet ILNordland3
nærL
2.9*
tir. 3.9TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland13
nærS
2.9*
tir. 3.9Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland-
nærM
3.9*
tir. 3.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
tir. 3.9Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 3.9O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 3.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
tir. 3.9Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
treningM
tir. 3.9Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold3
nærM
1.9*
tir. 3.9Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
ons. 4.9O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningM
ons. 4.9OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder6
nær
F
S
3.9
ons. 4.9Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 4.9Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo6
nærL
2.9
ons. 4.9Downhill-o og bakkeintervallKristiansand OKVest-Agder1
treningM
2.9
ons. 4.9Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane2
nærM
4.9*
ons. 4.9O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
ons. 4.9Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 4.9TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
ons. 4.9Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland1
nærM
3.9*
tor. 5.9Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark3
nærM
4.9*
tor. 5.9Råtasskarusellen #9 - ÅsemarkaIndre Østfold OKØstfold-
nærM
4.9
tor. 5.9O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms-
treningL
tor. 5.9Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland10
kretsS
2.9
fre. 6.9Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag14
kretsS
3.9
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud168
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland8
kretsL
2.9
lør. 7.9KM sprintAlta OLFinnmark0
nasjS
26.8
lør. 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lør. 7.9Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud15
kretsS
2.9
lør. 7.9Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag18
kretsL
3.9*
lør. 7.9Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold0
kretsL
4.9
lør. 7.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud180
nasjL
28.8
lør. 7.9 - søn. 8.959 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærLK
lør. 7.9Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland9
kretsM
4.9
lør. 7.9Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland32
nærL
5.9*
lør. 7.9Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms2
nærL
4.9
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
søn. 8.9KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
søn. 8.9KM Ultra langAlta OLFinnmark0
nasjU
6.9*
søn. 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo43
kretsM
2.9
søn. 8.9RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 8.9Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag13
kretsM
3.9
søn. 8.9Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
søn. 8.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud195
nasjM
28.8
man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
man. 9.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
man. 9.9Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland4
nærM
31.12
man. 9.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo3
nær
F
M
9.9*
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland14
nærL
9.9*
tir. 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
tir. 10.9Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
tir. 10.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold34
nærM
8.9*
tir. 10.94. sprintløpStord OrienteringHordaland1
nærS
10.9*
tir. 10.9O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland0
nærL
9.9
tir. 10.9TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
tir. 10.9NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
tir. 10.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
tir. 10.9Røyken Cup 14Røyken OLBuskerud-
treningM
tir. 10.9Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
10.9*
tir. 10.9Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
treningL
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
ons. 11.9Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 11.9TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
ons. 11.9Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
ons. 11.9Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane3
nærM
11.9*
ons. 11.9Klubbløp 7Samnanger ILHordaland-
treningL
ons. 11.9Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
treningL
2.6*
ons. 11.9Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 11.9Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland2
nærM
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold102
mestL
1.9
tor. 12.9Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
tor. 12.9O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
tor. 12.9Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
tor. 12.9Råtasskarusellen #10 - SloraIndre Østfold OKØstfold-
nærM
11.9
tor. 12.9Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tor. 12.9Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold52
mestM
1.9
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 14.9NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold57
mestM
1.9
lør. 14.9Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold1
nærM
11.9
lør. 14.9RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland0
kretsM
9.9
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo24
kretsM
10.9
søn. 15.9KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 15.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
søn. 15.9NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold3
mestSL
1.9
man. 16.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland0
nærM
17.7
man. 16.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
16.9*
tir. 17.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
tir. 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
tir. 17.9Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
tir. 17.9Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold26
nærM
15.9*
tir. 17.9Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
16.9*
tir. 17.9Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
16.9*
tir. 17.9TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
tir. 17.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 17.9Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
17.9*
tir. 17.9Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
17.9*
ons. 18.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo3
nærMN
16.9
ons. 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
ons. 18.9O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
ons. 18.9TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
ons. 18.9Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane1
nærS
18.9*
ons. 18.9Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 19.9O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms-
treningS
tor. 19.9Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark2
nærL
18.9
tor. 19.9Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
18.9
tor. 19.9Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag75
intS
11.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland5
kretsU
17.9
lør. 21.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 21.9 - søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
lør. 21.9 - søn. 22.9Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
treningL
lør. 21.9NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag85
nasjM
11.9
lør. 21.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
kretsU
17.9
lør. 21.9OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 22.9HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
søn. 22.9KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
søn. 22.9O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo9
Pre
nasjL
20.9*
søn. 22.9Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag15
nasjL
11.9
søn. 22.9NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag8
mestSL
11.9
søn. 22.9Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo2
nærM
21.9*
søn. 22.9KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland-
treningL
man. 23.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
17.7
man. 23.9Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
23.9*
tir. 24.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
tir. 24.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
23.9*
tir. 24.9SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
tir. 24.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold26
nærM
22.9*
tir. 24.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
tir. 24.9O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland0
nærS
23.9
tir. 24.9Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
23.9*
tir. 24.9TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
tir. 24.9Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
24.9*
tir. 24.9KM Natt AOOKØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsMN
18.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag3
nærMN
22.9
ons. 25.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
23.9
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
tor. 26.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
tor. 26.9Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold0
nærM
25.9
tor. 26.9Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 26.9O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
lør. 28.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
lør. 28.9 - søn. 29.9Tour de OrienteringGanddal ILRogaland-
kretsS
lør. 28.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark1
kretsL
24.9*
lør. 28.9FurugampenHamar OKHedmark0
kretsM
24.9
søn. 29.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
søn. 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 29.9O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
søn. 29.9Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærL
28.9*
søn. 29.9RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
24.9
søn. 29.9Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
nærL
26.9
man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor