Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

240 events were found between 01/09/2019 and 30/09/2019 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event, Club event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 35Sun 1/9KM StafettModum OLBuskerud66
natRMShow routes in LiveloxResults
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag82
natSResults
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold og Telemark43
locMResults
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane168
natLShow routes in LiveloxResults
KM stafett DirekteløyperModum OLBuskerud21
locMResults
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold og Telemark68
regRMShow routes in LiveloxResults
Mjølnerløpet Elverum OKInnlandet126
regMShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag28
locSResults
KM Stafett, AAOK og VAOKAgder O-krets
IL Imås
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
29
regRMResults
KM lang ØstfoldOK MossØstfold183
regLShow routes in LiveloxResults
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal68
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
w 36Mon 2/9TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Treningsløp 4 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringInnlandet15
clubL
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo116
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 3/9Røyken Cup 12Røyken OLBuskerud-
clubM
OBIK 20/AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
locLShow routes in Livelox
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold og Telemark170
locMResults
10. rankingløpStord OrienteringHordaland36
locLShow routes in LiveloxResults
SaltenkarusellTverlandet ILNordland61
locLResults
TreningsløpBirkenes ILAgder O-krets-
clubM
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland132
locSResults
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland86
locMResults
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland34
loc
F
LResults
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud18
locMResults
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo0
locM
O-karusellHarstad OLTroms18
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold125
locMResults
Le Tour de Glåmdal 6Grue ILInnlandet25
locMResults
Wed 4/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag51
clubMResults
OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets72
loc
F
SResults
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagInnlandet0
locM
Foll-O-karusellen #4Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo98
locLShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Raukleiv / SeljordBø OLVestfold og Telemark-
clubLShow routes in Livelox
Downhill-o og bakkeintervallKristiansand OKAgder O-krets8
clubM
Førde IL Nærløp NB ! Masdal LysløypaFørde ILSogn og Fjordane48
locMResults
O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo31
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag14
clubMResults
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollInnlandet53
locMShow routes in LiveloxResults
NattkøppVang OLInnlandet8
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 5/9Råtasskarusellen #9 - Rom skole AskimIndre Østfold OKØstfold9
locMShow routes in Livelox
Klubbmesterskap langdistanse Hamar OK og Vang OLHamar OK
Vang OL
Innlandet35
clubL
Klubbmesterskap Stokke og AndebuStokke ILVestfold og Telemark71
clubMResults
NOLs treningsløp 13Notodden OLVestfold og Telemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLVestfold og Telemark50
locMResults
O-karusell 9Eidskog OLInnlandet22
locMShow routes in LiveloxResults
Tyritreffen løp nr.9Modum OLBuskerud0
locM
O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms26
clubLResults
Langstrekk på DamåsenSturla, IFBuskerud-
clubLShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr.11Rudsbygd ILInnlandet2
locM
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
clubLShow routes in LiveloxResults
Fri 6/9KM SprintMo OKNordland41
regSShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag199
regSShow routes in LiveloxResults
Rerun SprintLigaOL TrollelgSør-Trøndelag1
clubS
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud374
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 7/9KM LangMo OKNordland42
regLShow routes in LiveloxResults
KM sprintAlta OLFinnmark14
natS
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag269
regLShow routes in LiveloxResults
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud487
natLShow routes in LiveloxResults
59 grader nordSandefjord OKVestfold og Telemark9
clubLC
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud122
regSShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold117
regLShow routes in LiveloxResults
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland103
regMShow routes in LiveloxResults
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLInnlandet92
locLShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms17
locLShow routes in Livelox
Sun 8/959 grader nordSandefjord OKVestfold og Telemark9
clubLC
KM StafettMo OKNordland9
regRLResults
KM Ultra langAlta OLFinnmark8
natU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo440
regMShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag261
regMShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskap med PWT-cupRingerike OLBuskerud521
natMShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms13
locM
MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets62
regLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal90
regLShow routes in LiveloxResults
Resultatene fra Sprint i StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland56
clubSShow routes in LiveloxResults
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland54
regS
w 37Mon 9/9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Klubbløp 4 - SælandskogenGanddal ILRogaland0
locM
Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OKRogaland44
locMResults
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland41
locMResults
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo0
locM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo85
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 10/9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland213
locLShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland37
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark204
locMShow routes in LiveloxResults
4. sprintløpStord OrienteringHordaland15
locSResults
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold0
clubM
Klubbmesterskap normal Oppsal OrienteringAkershus og Oslo105
clubLResults
TreningsløpBirkenes ILAgder O-krets-
clubM
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole HommersåkSandnes IL (Rogaland)Rogaland106
locMShow routes in LiveloxResults
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland24
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
SørlandskarusellenAgder O-krets
IL Vindbjart
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
36
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
clubLShow routes in Livelox
Stjørdalskarusell nr. 11Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag28
clubSShow routes in LiveloxResults
Wed 11/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo76
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAgder O-krets103
loc
F
MResults
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagInnlandet0
locM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag18
clubMResults
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019Røros ILSør-Trøndelag33
locM
Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
clubSShow routes in Livelox
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane30
locMResults
Klubbløp 7Samnanger ILHordaland10
clubLResults
Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo34
locMResults
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollInnlandet24
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Herremoen / VefallBø OLVestfold og Telemark-
clubLShow routes in Livelox
Thu 12/9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
regM
NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark275
champsLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Ringsaker OKRingsaker OKInnlandet28
clubLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #10 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold18
locMShow routes in Livelox
O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms21
clubMResults
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo94
clubMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i SiljanSkien OKVestfold og Telemark45
locMResults
NOLs treningsløp 14Notodden OLVestfold og Telemark-
clubMShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr 12Lillehammer OKInnlandet19
locMResults
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud37
locMResults
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag159
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 13/9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
regL
NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark172
champsMShow routes in LiveloxResults
Sat 14/9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane37
regSResults
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark365
champsMShow routes in LiveloxResults
Finansmesterskap Mellom (Arendal)Årstad ILHordaland58
clubMResults
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark56
locMResults
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland94
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 15/9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo335
regMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud108
regMShow routes in LiveloxResults
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark157
champsRLShow routes in LiveloxResults
Finansmesterskap Sprint (Arendal)Årstad ILHordaland55
clubSResults
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lagEidskog OLInnlandet69
locLShow routes in LiveloxResults
w 38Mon 16/9NOLs virtuelle trening, uke 38Notodden OLVestfold og Telemark-
clubMShow routes in Livelox
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland33
locMResults
Wing4er 4-2019Wing OKSør-Trøndelag41
clubMResults
Klubbmesterskap SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringInnlandet22
clubS
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo85
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo43
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 17/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
SørlandskarusellenOK SørAgder O-krets56
loc
F
MResults
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark162
locMShow routes in LiveloxResults
Knock-out sprinttreningPorsgrunn OLVestfold og Telemark25
clubSResults
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland53
locSResults
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland110
locSResults
TreningsløpBirkenes ILAgder O-krets-
clubM
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland164
locSResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
loc
F
MResults
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo48
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 18/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
AAOK-karusell løp 14 - IndividueltIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets71
loc
F
SResults
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets10
loc
F
RSResults
O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
clubSShow routes in Livelox
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag16
clubMResults
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane73
locSResults
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo28
locM
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locMResults
Vest-Mjøsa cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Breisås / RoegrendaBø OLVestfold og Telemark-
clubLShow routes in Livelox
NattkøppLøten o-lagInnlandet21
locLNResults
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo193
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 19/9Klubbranking 6 BakkebøEgersund OKRogaland35
locMResults
Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold11
locMShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKInnlandet0
locL
O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms15
clubSResults
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo47
clubMResults
NOLs treningsløp 15Notodden OLVestfold og Telemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark38
locLResults
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud35
locMShow routes in LiveloxResults
Nattkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo8
clubMNResults
Fri 20/9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag278
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 21/9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLInnlandet88
regUShow routes in LiveloxResults
KM NattStorsteinnes ILTroms0
regLN
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
locTM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 1Sandefjord OKVestfold og Telemark-
clubL
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag309
natMShow routes in LiveloxResults
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo25
locUResults
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland25
regUResults
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo134
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 22/9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
locTM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
clubL
KM UltraStorsteinnes ILTroms1
regU
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo31
T
natL
Norgescup senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag54
natLShow routes in LiveloxResults
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag60
champsRLShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark159
locMShow routes in LiveloxResults
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane20
regL
KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland18
clubLResults
w 39Mon 23/9Klubbranking 7 HellvikEgersund OKRogaland37
locSResults
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland53
locMResults
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo82
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo87
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 24/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland28
locSShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark190
locMShow routes in LiveloxResults
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland217
locLShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland57
locSShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILAgder O-krets-
clubM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKVestfold og Telemark42
locSShow routes in LiveloxResults
Åpen 25 manna testHalden SKØstfold45
clubMResults
Mor-oIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets19
loc
F
S
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland38
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
KM Natt AOOK - HøydepunktetØstmarka OKAkershus og Oslo194
regMNShow routes in LiveloxResults
Sturlanatta - Skumringskampen løp 2Sturla, IFBuskerud85
locMNShow routes in LiveloxResults
Sturlanatta - VELG ARRANGEMENTET OVENFORSturla, IFBuskerud18
locMN
Wed 25/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag87
locMNShow routes in LiveloxResults
Treningsløp ForbergåsenBø OLVestfold og Telemark-
clubM
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo199
locMNShow routes in LiveloxResults
NattkøppOL Vallset/StangeInnlandet34
locMNResults
Thu 26/929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKInnlandet13
locLResults
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold7
locMShow routes in Livelox
Klubbkøpp 5Løten o-lagInnlandet25
clubLShow routes in LiveloxResults
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark36
locSResults
NOLs treningsløp 16Notodden OLVestfold og Telemark-
clubMShow routes in Livelox
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud33
locMResults
O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms27
clubMNResults
Nattkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
clubMNResults
Fri 27/9
Sat 28/9BlodsmakenAlta OLFinnmark25
locU
Over SkauenEiker OLBuskerud77
locUShow routes in LiveloxResults
ROOTS-leirEgersund OKRogaland15
clubLC
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo86
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark173
regLShow routes in LiveloxResults
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland179
regSResults
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland169
regMShow routes in LiveloxResults
FurugampenHamar OKInnlandet204
regMResults
Sun 29/9ROOTS-leirEgersund OKRogaland15
clubLC
Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland156
regLShow routes in LiveloxResults
Brakebeinerløpet høst 2019HordalandHordaland-
clubL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag48
regUResults
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet47
regMResults
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo67
locLShow routes in LiveloxResults
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag50
locL
RingrevenRingsaker OKInnlandet38
regRMResults
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
locL
PoengjaktaPorsgrunn OLVestfold og Telemark54
locLShow routes in LiveloxResults
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal95
regLShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 30/9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland62
locMResults
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland36
locMResults

Advertisements

IOF Eventor