Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

231 events were found between 01/09/2019 and 30/09/2019 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event, Club event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 35Sun 1/9KM StafettModum OLBuskerud66
natRMShow routes in LiveloxResults
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag82
natSResults
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold43
locMResults
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane168
natLShow routes in LiveloxResults
KM stafett DirekteløyperModum OLBuskerud21
locMResults
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold68
regRMShow routes in LiveloxResults
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark126
regMShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag28
locSResults
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
29
regRMResults
KM lang ØstfoldOK MossØstfold183
regLShow routes in LiveloxResults
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal68
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
w 36Mon 2/9TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Treningsløp 4 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland15
clubL
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo116
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 3/9Røyken Cup 12Røyken OLBuskerud-
clubM
OBIK 20/AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
locLShow routes in Livelox
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold170
locMResults
10. rankingløpStord OrienteringHordaland36
locLShow routes in LiveloxResults
SaltenkarusellTverlandet ILNordland61
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland132
locSResults
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland86
locMResults
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland34
loc
F
LResults
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud18
locMResults
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
locM
O-karusellHarstad OLTroms18
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold125
locMResults
Le Tour de Glåmdal 6Grue ILHedmark25
locMResults
Wed 4/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag51
clubMResults
OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder72
loc
F
SResults
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
locM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo98
locLShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Raukleiv / SeljordBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Downhill-o og bakkeintervallKristiansand OKVest-Agder8
clubM
Førde IL Nærløp NB ! Masdal LysløypaFørde ILSogn og Fjordane48
locMResults
O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo31
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
clubM
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland53
locMShow routes in LiveloxResults
NattkøppVang OLHedmark8
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 5/9Råtasskarusellen #9 - Rom skole AskimIndre Østfold OKØstfold9
locMShow routes in Livelox
Klubbmesterskap langdistanse Hamar OK og Vang OLHamar OK
Vang OL
Hedmark35
clubL
Klubbmesterskap Stokke og AndebuStokke ILVestfold71
clubMResults
NOLs treningsløp 13Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark50
locMResults
O-karusell 9Eidskog OLHedmark22
locMShow routes in LiveloxResults
Tyritreffen løp nr.9Modum OLBuskerud-
locM
O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms26
clubLResults
Langstrekk på DamåsenSturla, IFBuskerud-
clubLShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr.11Rudsbygd ILOppland2
locM
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
locLShow routes in LiveloxResults
Fri 6/9KM SprintMo OKNordland41
regSShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag199
regSShow routes in LiveloxResults
Rerun SprintLigaOL TrollelgSør-Trøndelag1
clubS
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud374
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 7/9KM LangMo OKNordland42
regLShow routes in LiveloxResults
KM sprintAlta OLFinnmark14
natS
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag269
regLShow routes in LiveloxResults
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud487
natLShow routes in LiveloxResults
59 grader nordSandefjord OKVestfold9
locLC
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud122
regSShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold117
regLShow routes in LiveloxResults
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland103
regMShow routes in LiveloxResults
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland92
locLShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms17
locLShow routes in Livelox
Sun 8/959 grader nordSandefjord OKVestfold9
locLC
KM StafettMo OKNordland9
regRLResults
KM Ultra langAlta OLFinnmark8
natU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo443
regMShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag261
regMShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskap med PWT-cupRingerike OLBuskerud521
natMShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms13
locM
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder62
regLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal90
regLShow routes in LiveloxResults
Resultatene fra Sprint i StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland56
clubSShow routes in LiveloxResults
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland54
regS
w 37Mon 9/9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Klubbløp 4 - SælandskogenGanddal ILRogaland0
locM
Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OKRogaland44
locMResults
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland41
locMResults
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo-
locM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo85
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 10/9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland213
locLShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland37
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold204
locMShow routes in LiveloxResults
4. sprintløpStord OrienteringHordaland15
locSResults
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold0
clubM
Klubbmesterskap normal Oppsal OrienteringAkershus og Oslo105
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole HommersåkSandnes IL (Rogaland)Rogaland106
locMShow routes in LiveloxResults
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland24
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
SørlandskarusellenAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
36
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
clubLShow routes in Livelox
Stjørdalskarusell nr. 11Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag28
clubSShow routes in LiveloxResults
Wed 11/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo76
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder103
loc
F
MResults
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
locM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
clubM
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019Røros ILSør-Trøndelag33
locM
Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
clubSShow routes in Livelox
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane30
locMResults
Klubbløp 7Samnanger ILHordaland-
clubL
Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland24
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Herremoen / VefallBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Thu 12/9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold275
champsLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Ringsaker OKRingsaker OKHedmark28
clubLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #10 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold18
locMShow routes in Livelox
O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms21
clubMResults
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo94
locMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i SiljanSkien OKTelemark45
locMResults
NOLs treningsløp 14Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr 12Lillehammer OKOppland19
locMResults
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud37
locMResults
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag160
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 13/9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold172
champsMShow routes in LiveloxResults
Sat 14/9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane37
regSResults
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold365
champsMShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold56
locMResults
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland94
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 15/9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo335
regMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud109
regMShow routes in LiveloxResults
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold157
champsRLShow routes in LiveloxResults
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
regL
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lagEidskog OLHedmark69
locLShow routes in LiveloxResults
w 38Mon 16/9NOLs virtuelle trening, uke 38Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland0
locM
17/7
Wing4er 4-2019Wing OKSør-Trøndelag13
clubM
16/9*
Klubbmesterskap SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland17
clubS
15/9
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo28
loc
F
M
16/9*
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo19
locMN
15/9
Tue 17/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder13
loc
F
M
16/9
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold75
locM
15/9*
Knock-out sprinttreningPorsgrunn OLTelemark12
clubS
15/9
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland15
locS
16/9*
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland33
locS
16/9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland95
locS
17/9*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland5
loc
F
M
17/9*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo10
loc
F
M
17/9*
Wed 18/9AAOK-karusell løp 14 - IndividueltIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder10
loc
F
S
17/9*
bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo65
locMN
16/9
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder0
loc
F
RS
17/9*
O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
clubS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
clubM
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane5
locS
18/9*
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo4
locM
17/9
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Vest-Mjøsa cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland14
loc
F
M
16/9
Show routes in Livelox
Treningsløp Breisås / RoegrendaBø OLTelemark-
clubL
NattkøppLøten o-lagHedmark7
locLN
18/9*
Thu 19/9Klubbranking 6 BakkebøEgersund OKRogaland12
locM
19/9*
Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
locM
18/9
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland-
locL
O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms-
clubS
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo1
locM
18/9*
NOLs treningsløp 15Notodden OLTelemark-
clubM
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark10
locL
18/9
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
locM
Fri 20/9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag267
intS
16/9
Sat 21/9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland39
regU
17/9
KM NattStorsteinnes ILTroms-
regLN
18/9
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold43
locTM
16/9
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 1Sandefjord OKVestfold-
clubL
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag302
natM
16/9
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo4
locU
17/9
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland11
regU
17/9
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
locM
Sun 22/9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold43
locTM
16/9
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 2Sandefjord OKVestfold-
clubL
KM UltraStorsteinnes ILTroms1
regU
20/9*
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo25
T
natL
18/9
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag47
natL
16/9
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag75
champsRL
16/9
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo10
locM
21/9*
HøstgampenHedrum OLVestfold29
locM
17/9
KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland-
clubL
w 39Mon 23/9Klubbranking 7 HellvikEgersund OKRogaland9
locS
23/9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
locM
17/7
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo15
loc
F
M
23/9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo16
locM
20/9
Tue 24/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland0
locS
23/9
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold51
locM
22/9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
locS
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
locL
23/9*
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
locS
23/9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Åpen 25 manna testHalden SKØstfold0
clubM
23/9
Mor-oIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder10
loc
F
S
23/9*
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland3
loc
F
M
24/9*
KM Natt AOOK - HøydepunktetØstmarka OKAkershus og Oslo13
regMN
20/9
SturlanattaSturla, IFBuskerud7
locMN
24/9*
Wed 25/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag7
locMN
22/9
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
locMN
23/9
Treningsløp ForbergåsenBø OLTelemark-
clubM
Thu 26/929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold0
locM
25/9
Pollicup 1OK SkeidiTelemark2
locS
24/9
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland-
locL
NOLs treningsløp 16Notodden OLTelemark-
clubM
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
locM
O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms-
clubMN
Fri 27/9
Sat 28/9BlodsmakenAlta OLFinnmark3
locU
25/9*
Over SkauenEiker OLBuskerud11
locU
23/9
ROOTS-leirEgersund OKRogaland-
locLC
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
loc
F
M
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark26
regL
24/9*
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland29
regS
23/9
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland30
regM
23/9
FurugampenHamar OKHedmark16
regM
24/9
Sun 29/9ROOTS-leirEgersund OKRogaland-
locLC
Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland30
regL
23/9
Brakebeinerløpet høst 2019HordalandHordaland-
clubL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
regU
26/9
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo3
locL
28/9*
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag1
locL
25/9*
RingrevenRingsaker OKHedmark0
regRM
24/9
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
locL
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark-
locL
25/9
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal0
regL
25/9
w 40Mon 30/9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
locM
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
locM
17/7

Advertisements

IOF Eventor