Norsk Orientering

Terminliste

174 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud13
nasjSM
27.8
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag63
nasjS
26.8*
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold6
nærM
29.8
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane93
nasjL
28.8*
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold28
kretsSM
27.8
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark41
kretsM
27.8
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
5
kretsSM
28.8
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag10
nærS
27.8
KM lang ØstfoldOK MossØstfold57
kretsL
27.8
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal14
krets
F
S
29.8
u 36man. 2.9TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
Treningsløp 4 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland0
treningL
1.9*
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
2.9*
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold44
nærM
1.9*
10. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
3.9*
SaltenkarusellTverlandet ILNordland3
nærL
2.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland14
nærS
2.9*
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland4
nærM
3.9*
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland2
nær
F
L
2.9*
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
treningM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold10
nærM
1.9*
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningM
OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder6
nær
F
S
3.9
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo11
nærL
2.9
Downhill-o og bakkeintervallKristiansand OKVest-Agder1
treningM
2.9
Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
4.9*
O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland13
nærM
3.9
tor. 5.9Råtasskarusellen #9 - ÅsermarkaIndre Østfold OKØstfold-
nærM
4.9
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark3
nærM
4.9*
O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland13
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag22
kretsS
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud210
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland11
kretsL
2.9
KM sprintAlta OLFinnmark0
nasjS
26.8
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud18
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag28
kretsL
3.9*
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold7
kretsL
4.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud228
nasjL
28.8
59 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærLK
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland9
kretsM
4.9
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland39
nærL
5.9*
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms2
nærL
4.9
søn. 8.959 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærLK
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
KM Ultra langAlta OLFinnmark0
nasjU
6.9*
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo48
kretsM
2.9
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag23
kretsM
3.9
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud246
nasjM
28.8
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
4.9*
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland1
kretsS
3.9
u 37man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland6
nærM
31.12
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
9.9*
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland14
nærL
9.9*
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold37
nærM
8.9*
4. sprintløpStord OrienteringHordaland1
nærS
10.9*
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland0
nærL
9.9
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Røyken Cup 14Røyken OLBuskerud-
treningM
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder0
nær
F
M
8.9*
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
10.9*
Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
treningL
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane6
nærM
11.9*
Klubbløp 7Samnanger ILHordaland-
treningL
Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
treningL
2.6*
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland5
nærM
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold117
mestL
1.9
Råtasskarusellen #10 - SloraIndre Østfold OKØstfold-
nærM
11.9
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold61
mestM
1.9
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold68
mestM
1.9
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold1
nærM
11.9
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland0
kretsM
9.9
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo33
kretsM
10.9
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold12
mestSL
1.9
u 38man. 16.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
16.9*
tir. 17.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold29
nærM
15.9*
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
16.9*
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
16.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
M
17.9*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
17.9*
ons. 18.9Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo5
nærMN
16.9
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane4
nærS
18.9*
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 19.9Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
18.9
O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms-
treningS
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark2
nærL
18.9
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag95
intS
11.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland9
kretsU
17.9
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 1Sandefjord OKVestfold-
treningL
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag107
nasjM
11.9
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
kretsU
17.9
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 2Sandefjord OKVestfold-
treningL
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo10
Pre
nasjL
20.9*
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag16
nasjL
11.9
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag10
mestSL
11.9
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo2
nærM
21.9*
KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland-
treningL
u 39man. 23.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo3
nær
F
M
23.9*
tir. 24.9O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
23.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold29
nærM
22.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland0
nærS
23.9
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
23.9*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
24.9*
KM Natt AOOKØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsMN
18.9*
ons. 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag3
nærMN
22.9
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
23.9
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold0
nærM
25.9
Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
fre. 27.9
lør. 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland-
kretsM
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark2
kretsL
24.9*
FurugampenHamar OKHedmark0
kretsM
24.9
søn. 29.9Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland-
kretsL
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærL
28.9*
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
24.9
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
nærL
26.9
u 40man. 30.9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor