Norsk Orientering

Terminliste

52 arrangement treff mellom 01.09.2019 og 30.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud5
nasjSM
27.8
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold2
kretsSM
27.8
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag38
nasjS
26.8*
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane55
nasjL
28.8*
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark18
kretsM
27.8
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
1
kretsSM
28.8
KM lang ØstfoldOK MossØstfold20
kretsL
27.8
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal1
krets
F
S
29.8
u 36man. 2.9
tir. 3.9
ons. 4.9
tor. 5.9
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland10
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag14
kretsS
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud161
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland8
kretsL
2.9
KM sprintAlta OLFinnmark0
nasjS
26.8
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud11
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag17
kretsL
3.9*
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud171
nasjL
28.8
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland5
kretsM
4.9
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
KM Ultra langAlta OLFinnmark0
nasjU
6.9*
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo35
kretsM
2.9
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag12
kretsM
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud188
nasjM
28.8
u 37man. 9.9
tir. 10.9
ons. 11.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold84
mestL
1.9
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold44
mestM
1.9
lør. 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold45
mestM
1.9
søn. 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo24
kretsM
10.9
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold3
mestSL
1.9
u 38man. 16.9
tir. 17.9
ons. 18.9
tor. 19.9
fre. 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag66
intS
11.9
lør. 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland3
kretsU
17.9
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag76
nasjM
11.9
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsU
17.9
søn. 22.9KM UltraStorsteinnes ILTroms-
kretsU
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo9
Pre
nasjL
20.9*
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag14
nasjL
11.9
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag6
mestSL
11.9
u 39man. 23.9
tir. 24.9KM Natt AOOKØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsMN
18.9*
ons. 25.9
tor. 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 27.9
lør. 28.9Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland-
kretsM
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark1
kretsL
24.9*
FurugampenHamar OKHedmark0
kretsM
24.9
søn. 29.9Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland-
kretsL
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
26.9
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
24.9
u 40man. 30.9

Annonser

IOF Eventor