Norsk Orientering

Terminliste

194 arrangement treff mellom 11.08.2019 og 13.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
nasjSLKStarttider
Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo65
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo56
nærMResultat
HyttefolkløpetTromsTroms33
nærMResultat
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 33man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold977
intSVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 9IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo102
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold1137
intMVis ruter i LiveloxResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold256
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud10
nærMResultat
Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland38
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder71
nær
F
MResultat
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold1529
intMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane29
nærMResultat
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold1410
intMVis ruter i LiveloxResultat
IOF Family / Media Race 2019Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
Østfold
81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 16.8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold2170
intMVis ruter i LiveloxResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold279
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold2329
intLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 18.8NM PreOModum OLBuskerud33
Pre
mestP
NM TempOModum OLBuskerud31
Pre
mestT
Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo399
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag43
nærLResultat
Vossagampen 2019Voss ILHordaland38
nærUResultat
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
nærM
u 34man. 19.8Klubbranking 4 Husabø og KiellandsskogenEgersund OKRogaland38
nærLResultat
tir. 20.8Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold210
nærMVis ruter i LiveloxResultat
3. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland14
nærSResultat
Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland56
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland154
nærSResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland44
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud13
nærMResultat
O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo38
nærMResultat
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo62
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder53
nær
F
M
Le Tour de Glåmdal 5Odal OL - OrienteringHedmark47
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 21.8OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skråIL GeoFormAkershus og Oslo164
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder110
nær
F
MResultat
Rekruttløp DæliskogenTyrving ILAkershus og Oslo0
nærL
Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane68
nærMResultat
NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag40
nær
F
MResultat
Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag147
kretsLResultat
Klubbkarusell Løp 7Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMStarttider
Råtasskarusellen #7 - BrattfossIndre Østfold OKØstfold14
nærMVis ruter i Livelox
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark77
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr 10. FjelløpRudsbygd ILOppland7
nærL
Tyritreffen løp nr. 7Hadeland OLOppland-
nærM
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold85
nærSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag378
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms81
kretsSResultat
lør. 24.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold151
kretsMVis ruter i Livelox
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag475
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
ROOTS-leirGanddal ILRogaland17
nærLK
KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo626
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
NNM langIL BUL-TromsøTroms102
kretsLResultat
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold169
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland219
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark251
mestLResultat
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Birkenes IL
Aust-Agder
Vest-Agder
118
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland177
kretsMResultat
søn. 25.8KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark37
kretsMResultat
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag94
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / TelemarkLarvik OKVestfold82
kretsSSVis ruter i LiveloxResultat
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo132
kretsSLVis ruter i LiveloxResultat
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms22
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo108
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland15
kretsLStarttider
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag9
nærM
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland39
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark45
mestSMResultat
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland186
kretsLResultat
u 35man. 26.8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland35
nærM
26.8*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo25
nær
F
M
26.8*
tir. 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland83
nærL
26.8*
AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærL
26.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold91
nærS
25.8*
Vis ruter i Livelox
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland9
nærM
27.8*
Lagkonkurranse og UngdomsstafettStavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærSM
27.8*
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland6
nærM
27.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland10
nærL
26.8*
Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold71
nærL
25.8
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
27.8*
Vis ruter i Livelox
NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag9
nær
F
M
25.8
ons. 28.8OSI/GeoForm Rankingløp 11 - Veivalgsløpet 2019IL GeoForm
Nydalens SK
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder20
nær
F
M
27.8
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo23
nærM
27.8*
Førde IL Nærløp Masdal lysløypaFørde ILSogn og Fjordane7
nærL
28.8*
Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskapRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo8
nærM
25.8
Rekruttløp DrengsrudAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland75
nærS
26.8*
tor. 29.8Råtasskarusellen #8 - RakkestadIndre Østfold OKØstfold1
nærM
28.8
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland0
nærM
29.8*
Klubbmesterskap for OTO og OK HortenOK HortenVestfold44
nærM
28.8
Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland8
nærM
29.8*
O-karusellen Vågan 4. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærL
28.8
SO-cup løp nr 3Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærM
29.8*
Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark16
nærM
28.8
Tyritreffen løp nr. 8Hadeland OLOppland-
nærM
28.8
Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag27
nærM
27.8*
fre. 30.8
lør. 31.8Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo149
kretsM
26.8
O-Troll samlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland16
nærM
29.8
Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag70
nasjS
26.8
KM Lang med PWT-cupModum OLBuskerud184
kretsL
27.8
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag23
kretsM
27.8
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
17
kretsL
27.8
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold81
kretsL
27.8
Vis ruter i Livelox
Publikumsløp Sprintliga - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag3
nærS
27.8
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane92
nasjM
28.8*
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland36
kretsL
28.8
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud13
nasjSM
27.8
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag62
nasjS
26.8*
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold5
nærM
29.8
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane91
nasjL
28.8*
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold26
kretsSM
27.8
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark37
kretsM
27.8
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
2
kretsSM
28.8
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag6
nærS
27.8
KM lang ØstfoldOK MossØstfold54
kretsL
27.8
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal14
krets
F
S
29.8
u 36man. 2.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
2.9*
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold41
nærM
1.9*
10. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
3.9*
SaltenkarusellTverlandet ILNordland3
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland14
nærS
2.9*
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland4
nærM
3.9*
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland2
nær
F
L
2.9*
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold10
nærM
1.9*
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder6
nær
F
S
3.9
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo11
nærL
2.9
Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
4.9*
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland9
nærM
3.9
tor. 5.9Råtasskarusellen #9 - ÅsermarkaIndre Østfold OKØstfold-
nærM
4.9
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark3
nærM
4.9*
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland11
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag20
kretsS
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud202
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland9
kretsL
2.9
KM sprintAlta OLFinnmark0
nasjS
26.8
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud18
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag26
kretsL
3.9*
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold7
kretsL
4.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud220
nasjL
28.8
59 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærLK
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland9
kretsM
4.9
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland39
nærL
5.9*
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms2
nærL
4.9
søn. 8.959 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærLK
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
KM Ultra langAlta OLFinnmark0
nasjU
6.9*
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo48
kretsM
2.9
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag21
kretsM
3.9
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud236
nasjM
28.8
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
4.9*
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland1
kretsS
3.9
u 37man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland6
nærM
31.12
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
9.9*
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland14
nærL
9.9*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold37
nærM
8.9*
4. sprintløpStord OrienteringHordaland1
nærS
10.9*
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland0
nærL
9.9
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
10.9*
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane6
nærM
11.9*
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland2
nærM
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold114
mestL
1.9
Råtasskarusellen #10 - SloraIndre Østfold OKØstfold-
nærM
11.9
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold60
mestM
1.9

Annonser

IOF Eventor