Norsk Orientering

Terminliste

70 arrangement treff mellom 11.08.2019 og 13.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
nasjSLKStarttider
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 33man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold977
intSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold1137
intMVis ruter i LiveloxResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold256
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold1529
intMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold1410
intMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 16.8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold2172
intMResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold279
nasjLResultat
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold2329
intLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 18.8NM PreOModum OLBuskerud33
Pre
mestP
NM TempOModum OLBuskerud31
Pre
mestT
Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo318
kretsM
16.8
Vis ruter i LiveloxStarttider
u 34man. 19.8
tir. 20.8
ons. 21.8
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag52
kretsL
19.8*
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag326
kretsS
19.8*
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms74
kretsS
16.8
lør. 24.8KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo145
kretsL
20.8
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland67
kretsL
20.8
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold25
kretsM
19.8
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag389
kretsL
19.8
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold34
kretsL
19.8
NNM langIL BUL-TromsøTroms87
kretsL
16.8
KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark64
mestL
20.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder18
kretsL
21.8
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland75
kretsM
21.8*
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo6
kretsSL
20.8
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland3
kretsL
23.8*
KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark5
kretsM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag99
kretsSM
19.8
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms18
kretsSM
16.8
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / TelemarkLarvik OKVestfold7
kretsSS
20.8
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
kretsSM
20.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark2
mestSM
20.8
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland77
kretsL
21.8*
u 35man. 26.8
tir. 27.8
ons. 28.8
tor. 29.8
fre. 30.8
lør. 31.8Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo44
kretsM
26.8
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland10
kretsL
28.8*
Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag28
nasjS
26.8
KM Lang med PWT-cupModum OLBuskerud66
kretsL
27.8
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag5
kretsM
27.8
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
8
kretsL
27.8
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold25
kretsL
27.8
Vis ruter i Livelox
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane44
nasjM
28.8*
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud4
nasjSM
27.8
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold1
kretsSM
27.8
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag28
nasjS
26.8*
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane41
nasjL
28.8*
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark8
kretsM
27.8
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
28.8
KM lang ØstfoldOK MossØstfold3
kretsL
27.8
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal0
krets
F
S
19.8
u 36man. 2.9
tir. 3.9
ons. 4.9
tor. 5.9
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland9
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag10
kretsS
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud127
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland9
kretsL
2.9
KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud0
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag13
kretsL
3.9*
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud130
nasjL
28.8
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland1
kretsM
4.9
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo15
kretsM
2.9
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag9
kretsM
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud143
nasjM
28.8
u 37man. 9.9
tir. 10.9
ons. 11.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold60
mestL
1.9
fre. 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold31
mestM
1.9

Annonser

IOF Eventor