Norsk Orientering

Terminliste

192 arrangement treff mellom 10.08.2019 og 12.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 10.8Night Hawk Individual (Saturday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo30
nærMKVis ruter i LiveloxResultat
lør. 10.8Night Hawk Kids StjernenattLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo22
nærMNResultat
lør. 10.8Norges cup PreOPorsgrunn OLTelemark29
Pre
nasjP
lør. 10.8Norgescup TempOPorsgrunn OLTelemark23
Pre
nasjT
lør. 10.8 - søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
nasjSLKStarttider
lør. 10.8Morgenfrisk i Follo #7Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo72
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 11.8Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo65
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 11.8Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo56
nærMResultat
søn. 11.8HyttefolkløpetTromsTroms33
nærMResultat
søn. 11.8EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold977
intSVis ruter i LiveloxResultat
man. 12.8OSI/GeoForm Rankingløp 9IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo102
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold1137
intMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold256
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 13.8Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland38
nærLResultat
tir. 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder71
nær
F
MResultat
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold1529
intMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 14.8Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold1410
intMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.8IOF Family / Media Race 2019Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
Østfold
81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 16.8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold2172
intMResultat
fre. 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold279
nasjLResultat
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold2329
intLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 18.8NM PreOModum OLBuskerud33
Pre
mestP
søn. 18.8NM TempOModum OLBuskerud31
Pre
mestT
søn. 18.8Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo318
kretsM
16.8
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 18.8HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag36
nærL
16.8
søn. 18.8Vossagampen 2019Voss ILHordaland38
nærU
17.8*
søn. 18.8Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
nærM
15.8
man. 19.8Klubbranking 4 Husabø og KiellandsskogenEgersund OKRogaland6
nærL
19.8*
tir. 20.8Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold82
nærM
18.8*
tir. 20.83. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland0
nærS
20.8*
tir. 20.8Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland10
nærM
20.8*
tir. 20.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland48
nærS
19.8*
tir. 20.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 20.8NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6
nær
F
M
19.8*
tir. 20.8Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 20.8O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 20.8Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
20.8*
tir. 20.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder18
nær
F
M
19.8
tir. 20.8Le Tour de Glåmdal 5Odal OL - OrienteringHedmark11
nærM
19.8
ons. 21.8AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder32
nær
F
M
20.8*
ons. 21.8OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skråIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
ons. 21.8Rekruttløp DæliskogenTyrving ILAkershus og Oslo-
nærL
ons. 21.8Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 21.8Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane3
nærM
21.8*
ons. 21.8NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag7
nær
F
M
19.8
ons. 21.8Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag52
kretsL
19.8*
tor. 22.8Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark14
nærL
21.8
tor. 22.8Torsdagsløp nr 10. FjelløpRudsbygd ILOppland0
nærL
21.8
tor. 22.8Tyritreffen løp nr. 7Hadeland OLOppland-
nærM
21.8
tor. 22.8Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold34
nærS
22.8*
tor. 22.8Råtasskarusellen #7 - BrattfossIndre Østfold OKØstfold1
nærM
21.8
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag326
kretsS
19.8*
fre. 23.8NNM sprintIL BUL-TromsøTroms74
kretsS
16.8
lør. 24.8KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo145
kretsL
20.8
lør. 24.8KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland67
kretsL
20.8
lør. 24.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold25
kretsM
19.8
lør. 24.8Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag389
kretsL
19.8
lør. 24.8ROOTS-leirGanddal ILRogaland2
nærLK
23.8
lør. 24.8Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold34
kretsL
19.8
lør. 24.8NNM langIL BUL-TromsøTroms87
kretsL
16.8
lør. 24.8KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark64
mestL
20.8
lør. 24.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder18
kretsL
21.8
lør. 24.8Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland75
kretsM
21.8*
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo6
kretsSL
20.8
søn. 25.8KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland3
kretsL
23.8*
søn. 25.8KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark5
kretsM
22.8
søn. 25.8Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag99
kretsSM
19.8
søn. 25.8NNM StafettIL BUL-TromsøTroms18
kretsSM
16.8
søn. 25.8Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / TelemarkLarvik OKVestfold7
kretsSS
20.8
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo2
nærM
23.8
søn. 25.8Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag7
nærM
24.8*
søn. 25.8KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
kretsSM
20.8
søn. 25.8KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark2
mestSM
20.8
søn. 25.8Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland77
kretsL
21.8*
man. 26.8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland8
nærM
26.8*
man. 26.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
nærM
17.7
man. 26.8Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
26.8*
tir. 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland21
nærL
26.8*
tir. 27.8AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærL
26.8*
tir. 27.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold34
nærS
25.8*
tir. 27.8Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8*
tir. 27.8Lagkonkurranse og UngdomsstafettStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærSM
27.8*
tir. 27.8Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 27.8NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland0
nærM
27.8*
tir. 27.8Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
26.8*
tir. 27.8Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold14
nærL
25.8
tir. 27.8Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
27.8*
tir. 27.8NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag1
nær
F
M
25.8
ons. 28.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 28.8AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
nær
F
M
27.8
ons. 28.8Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo12
nærM
27.8*
ons. 28.8Førde IL Nærløp Masdal lysløypaFørde ILSogn og Fjordane3
nærL
28.8*
ons. 28.8Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland30
nærS
26.8*
ons. 28.8Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskapRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 28.8Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo1
nærM
25.8
tor. 29.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland0
nærM
29.8*
tor. 29.8Klubbmesterskap for OTO og OK HortenOK HortenVestfold18
nærM
27.8
tor. 29.8Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland3
nærM
29.8*
tor. 29.8SO-cup løp nr 3Stavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærM
29.8*
tor. 29.8Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark3
nærM
28.8
tor. 29.8Råtasskarusellen #8 - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
28.8
tor. 29.8Tyritreffen løp nr. 8Hadeland OLOppland-
nærM
28.8
tor. 29.8Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 31.8Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo44
kretsM
26.8
lør. 31.8Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland10
kretsL
28.8*
lør. 31.8O-Troll samlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland6
nærM
29.8
lør. 31.8Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag28
nasjS
26.8
lør. 31.8KM Lang med PWT-cupModum OLBuskerud66
kretsL
27.8
lør. 31.8KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag5
kretsM
27.8
lør. 31.8KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
7
kretsL
27.8
lør. 31.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
lør. 31.8KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold25
kretsL
27.8
Vis ruter i Livelox
lør. 31.8Publikumsløp Sprintliga - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag1
nærS
27.8
lør. 31.8DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane44
nasjM
28.8*
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud4
nasjSM
27.8
søn. 1.9KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold1
kretsSM
27.8
søn. 1.9Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag28
nasjS
26.8*
søn. 1.9KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold4
nærM
29.8
søn. 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane41
nasjL
28.8*
søn. 1.9Mjølnerløpet Elverum OKHedmark8
kretsM
27.8
søn. 1.9KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
28.8
søn. 1.9Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag2
nærS
27.8
søn. 1.9KM lang ØstfoldOK MossØstfold3
kretsL
27.8
søn. 1.9HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal0
krets
F
S
19.8
man. 2.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
2.9*
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold29
nærM
1.9*
tir. 3.910. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9*
tir. 3.9SaltenkarusellTverlandet ILNordland2
nærL
2.9*
tir. 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland5
nærS
2.9*
tir. 3.9Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland-
nærM
3.9*
tir. 3.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
tir. 3.9Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 3.9O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 3.9Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold-
nærM
tir. 3.9Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder1
nær
F
S
3.9
ons. 4.9Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 4.9Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærL
ons. 4.9Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
4.9*
ons. 4.9Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 4.9Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland0
nærM
3.9*
tor. 5.9Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark2
nærM
4.9*
tor. 5.9Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland9
kretsS
2.9
fre. 6.9Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag10
kretsS
3.9
fre. 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud127
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland9
kretsL
2.9
lør. 7.9KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
lør. 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lør. 7.9Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud0
kretsS
2.9
lør. 7.9Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag13
kretsL
3.9*
lør. 7.9Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
lør. 7.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud130
nasjL
28.8
lør. 7.9Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland1
kretsM
4.9
lør. 7.9Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland17
nærL
5.9*
lør. 7.9Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms2
nærL
4.9
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
søn. 8.9KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
søn. 8.9KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
søn. 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo15
kretsM
2.9
søn. 8.9RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 8.9Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag9
kretsM
3.9
søn. 8.9Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
søn. 8.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud143
nasjM
28.8
man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
man. 9.9Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland2
nærM
31.12
man. 9.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
man. 9.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
9.9*
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland6
nærL
9.9*
tir. 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
tir. 10.9Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
tir. 10.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold29
nærM
8.9*
tir. 10.94. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
10.9*
tir. 10.9NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
tir. 10.9Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
10.9*
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
ons. 11.9Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 11.9Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
11.9*
ons. 11.9Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 11.9Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland0
nærM
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold60
mestL
1.9
tor. 12.9Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
tor. 12.9Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
tor. 12.9Råtasskarusellen #10 - SloraIndre Østfold OKØstfold-
nærM
11.9
tor. 12.9Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tor. 12.9Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM

Annonser

IOF Eventor