Norsk Orientering

Terminliste

195 arrangement treff mellom 10.08.2019 og 12.09.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32lør. 10.8Night Hawk Individual (Saturday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo30
nærMKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids StjernenattLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo22
nærMNResultat
Norges cup PreOPorsgrunn OLTelemark29
Pre
nasjP
Norgescup TempOPorsgrunn OLTelemark23
Pre
nasjT
Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
nasjSLKStarttider
Morgenfrisk i Follo #7Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo72
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
nasjSLKStarttider
Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo65
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo56
nærMResultat
HyttefolkløpetTromsTroms33
nærMResultat
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 33man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold977
intSVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 9IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo102
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 13.8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold1137
intMVis ruter i LiveloxResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold256
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland38
nærLResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder71
nær
F
MResultat
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold1529
intMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold1410
intMVis ruter i LiveloxResultat
IOF Family / Media Race 2019Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
Østfold
81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 16.8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold2170
intMVis ruter i LiveloxResultat
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold279
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold2329
intLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 18.8NM PreOModum OLBuskerud33
Pre
mestP
NM TempOModum OLBuskerud31
Pre
mestT
Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo400
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag36
nærL
Vossagampen 2019Voss ILHordaland38
nærUResultat
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
nærM
u 34man. 19.8Klubbranking 4 Husabø og KiellandsskogenEgersund OKRogaland28
nærL
19.8*
tir. 20.8Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold156
nærM
20.8*
3. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland0
nærS
20.8*
Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland12
nærM
20.8*
Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland66
nærS
19.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
M
19.8*
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo11
nær
F
M
20.8*
Vis ruter i Livelox
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder28
nær
F
M
19.8
Le Tour de Glåmdal 5Odal OL - OrienteringHedmark15
nærM
19.8
ons. 21.8AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder39
nær
F
M
20.8*
OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skråIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
Rekruttløp DæliskogenTyrving ILAkershus og Oslo-
nærL
Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane4
nærM
21.8*
NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag14
nær
F
M
19.8
Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag86
kretsL
19.8*
Råtasskarusellen #7 - BrattfossIndre Østfold OKØstfold2
nærM
21.8
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark38
nærL
21.8
Torsdagsløp nr 10. FjelløpRudsbygd ILOppland0
nærL
21.8
Tyritreffen løp nr. 7Hadeland OLOppland-
nærM
21.8
Klubbkarusell Løp 7Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold55
nærS
22.8*
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag346
kretsS
19.8
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms74
kretsS
20.8*
lør. 24.8KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo261
kretsL
20.8
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland92
kretsL
20.8
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold86
kretsM
19.8
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag410
kretsL
19.8
ROOTS-leirGanddal ILRogaland4
nærLK
23.8
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold70
kretsL
19.8
NNM langIL BUL-TromsøTroms89
kretsL
20.8*
KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark83
mestL
20.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder30
kretsL
21.8
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland85
kretsM
21.8*
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo16
kretsSL
20.8
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland5
kretsL
23.8*
KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark9
kretsM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag99
kretsSM
19.8
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms19
kretsSM
20.8*
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / TelemarkLarvik OKVestfold10
kretsSS
20.8
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo6
nærM
23.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag7
nærM
24.8*
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
kretsSM
20.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark3
mestSM
20.8
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland88
kretsL
21.8*
u 35man. 26.8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland11
nærM
26.8*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
nærM
17.7
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
26.8*
tir. 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland22
nærL
26.8*
AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærL
26.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold39
nærS
25.8*
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8*
Lagkonkurranse og UngdomsstafettStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærSM
27.8*
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland1
nærM
27.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
26.8*
Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold29
nærL
25.8
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo4
nær
F
M
27.8*
Vis ruter i Livelox
NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag1
nær
F
M
25.8
ons. 28.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
nær
F
M
27.8
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo13
nærM
27.8*
Førde IL Nærløp Masdal lysløypaFørde ILSogn og Fjordane4
nærL
28.8*
Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland36
nærS
26.8*
Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskapRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo1
nærM
25.8
tor. 29.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland0
nærM
29.8*
Klubbmesterskap for OTO og OK HortenOK HortenVestfold19
nærM
27.8
Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland3
nærM
29.8*
O-karusellen Vågan 4. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærL
28.8
SO-cup løp nr 3Stavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
29.8*
Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark5
nærM
28.8
Råtasskarusellen #8 - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
28.8
Tyritreffen løp nr. 8Hadeland OLOppland-
nærM
28.8
Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 30.8
lør. 31.8Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo58
kretsM
26.8
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland11
kretsL
28.8*
O-Troll samlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland8
nærM
29.8
Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag33
nasjS
26.8
KM Lang med PWT-cupModum OLBuskerud86
kretsL
27.8
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag7
kretsM
27.8
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
12
kretsL
27.8
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold32
kretsL
27.8
Vis ruter i Livelox
Publikumsløp Sprintliga - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag3
nærS
27.8
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane50
nasjM
28.8*
søn. 1.9KM StafettModum OLBuskerud4
nasjSM
27.8
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold2
kretsSM
27.8
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag31
nasjS
26.8*
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold4
nærM
29.8
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane47
nasjL
28.8*
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark10
kretsM
27.8
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
28.8
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag5
nærS
27.8
KM lang ØstfoldOK MossØstfold10
kretsL
27.8
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal0
krets
F
S
19.8
u 36man. 2.9Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
2.9*
tir. 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold34
nærM
1.9*
10. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9*
SaltenkarusellTverlandet ILNordland2
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland6
nærS
2.9*
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland-
nærM
3.9*
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
2.9*
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
3.9*
ons. 4.9OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder4
nær
F
S
3.9
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærL
Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
4.9*
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland0
nærM
3.9*
tor. 5.9Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark2
nærM
4.9*
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 6.9KM SprintMo OKNordland9
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag12
kretsS
3.9
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud140
nasjS
28.8
lør. 7.9KM LangMo OKNordland9
kretsL
2.9
KM sprintAlta OLFinnmark-
nasjS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud3
kretsS
2.9
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag14
kretsL
3.9*
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud148
nasjL
28.8
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland2
kretsM
4.9
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland21
nærL
5.9*
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms2
nærL
4.9
søn. 8.9KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
KM StafettMo OKNordland1
kretsSL
2.9
KM Ultra langAlta OLFinnmark-
nasjU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo29
kretsM
2.9
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag10
kretsM
3.9
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærM
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud158
nasjM
28.8
u 37man. 9.9Klubbløp 4 - SandvedGanddal ILRogaland-
nærM
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland2
nærM
31.12
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
9.9*
tir. 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland6
nærL
9.9*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup #5Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold31
nærM
8.9*
4. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
10.9*
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland0
nærL
9.9
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
10.9*
ons. 11.9OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
11.9*
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland0
nærM
10.9
tor. 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold68
mestL
1.9
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 13Skien OKTelemark1
nærL
11.9
Råtasskarusellen #10 - SloraIndre Østfold OKØstfold-
nærM
11.9
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM

Annonser

IOF Eventor