Norsk Orientering

Terminliste

111 arrangement treff mellom 01.08.2019 og 31.08.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 18 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31tor. 1.8
fre. 2.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
lør. 3.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
Hovedløpet langTynset IFSør-Trøndelag346
mestL
26.7
Vis ruter i Livelox
Morgenfrisk i Follo #6Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo3
nærM
1.8
Vis ruter i Livelox
søn. 4.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
Hovedløpet sprintTynset IFSør-Trøndelag351
mestS
26.7
Haralds MinneløpModum OLBuskerud3
nærL
1.8
u 32man. 5.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
tir. 6.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
Saltenkarusell 9 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
5.8*
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder0
nærM
5.8*
ons. 7.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag406
nasjM
26.7
Kretsstafetten 2019Tynset IFSør-Trøndelag14
nasjSS
6.8*
OSI/GeoForm Rankingløp 8Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Raumarkarusellen løp 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
2-manns Stafett SælandsskogenÅlgård OrienteringRogaland4
nærM
7.8*
tor. 8.8O-karusell 7, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark0
nærM
1.8*
fre. 9.8
lør. 10.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo108
nasjSLK
4.8
Morgenfrisk i Follo #7Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærL
9.8*
Night Hawk Individual (Saturday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo9
nærMK
9.8
Night Hawk Kids StjernenattLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo2
nærMN
9.8
søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo108
nasjSLK
4.8
HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo8
nærM
9.8
Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo2
nærM
9.8
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 33man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold678
intS
29.7
tir. 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold178
nasjM
29.7
WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold737
intM
29.7
Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
12.8*
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold847
intM
29.7
OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold848
intM
29.7
IOF Family / Media Race 2019Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
Østfold
-
nærL
Klubbkarusell Løp 7Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
fre. 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold196
nasjL
29.7
WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold1068
intM
29.7
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold1152
intL
29.7
søn. 18.8Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo10
kretsM
12.8
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
Vossagampen 2019Voss ILHordaland1
nærU
15.8*
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
nærM
15.8
u 34man. 19.8
tir. 20.8Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold-
nærM
3. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland0
nærS
20.8*
Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland1
nærS
19.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
M
19.8*
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
20.8*
ons. 21.8OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skråIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
20.8
Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland-
nærM
Klubbløp 5Samnanger ILHordaland-
nærL
NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag-
nær
F
M
19.8
Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag0
kretsL
19.8*
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark3
nærL
21.8
Tyritreffen løp nr. 7Hadeland OLOppland-
nærM
21.8
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag10
kretsS
16.8
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms12
kretsS
9.8
lør. 24.8KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo16
kretsL
20.8
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
kretsL
20.8
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold0
kretsM
19.8
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag10
kretsL
16.8
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold4
kretsL
19.8
NNM langIL BUL-TromsøTroms16
kretsL
9.8
KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark1
mestL
20.8*
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder0
kretsL
21.8
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland-
kretsM
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
kretsSL
20.8
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsL
23.8*
KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark0
kretsM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
kretsSM
16.8
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms1
kretsSM
9.8
Sport-8 sprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo1
nærM
23.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
nærM
16.8
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsSM
20.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark0
mestSM
20.8*
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland-
kretsL
u 35man. 26.8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
nærM
17.7
tir. 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
26.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Lagskonkuranset på KrossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLL
Ungdomstafett KrossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
26.8*
Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold2
nærL
25.8
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
27.8*
NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag0
nær
F
M
25.8
ons. 28.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
27.8
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo3
nærM
27.8*
Klubbløp 6Samnanger ILHordaland-
nærL
Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland5
nærS
26.8*
Raumarkarusellen løp 14Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 29.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark-
nærM
Tyritreffen løp nr. 8Hadeland OLOppland-
nærM
28.8
Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 30.8
lør. 31.8KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
kretsL
Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland0
kretsL
28.8*
Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag8
nasjS
26.8
KM LangModum OLBuskerud5
kretsL
28.8
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag1
kretsM
27.8
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane7
nasjM
28.8*

Annonser

IOF Eventor