Norsk Orientering

Terminliste

100 arrangement treff mellom 01.08.2019 og 31.08.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31tor. 1.8
fre. 2.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
lør. 3.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
Hovedløpet langTynset IFSør-Trøndelag167
mestL
24.6
Morgenfrisk i Follo #6Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærM
1.8
søn. 4.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
Hovedløpet sprintTynset IFSør-Trøndelag167
mestS
24.6
u 32man. 5.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
tir. 6.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
Saltenkarusell 9 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
5.8*
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder-
nærM
5.8*
ons. 7.8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag180
nasjM
24.6
Kretsstafetten 2019Tynset IFSør-Trøndelag0
nasjSS
6.8*
OSI/GeoForm Rankingløp 8Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Raumarkarusellen løp 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 8.8
fre. 9.8
lør. 10.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo69
nasjSLK
30.6
Morgenfrisk i Follo #7Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærL
8.8
Night Hawk Individual (Saturday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo4
nærMK
30.6
Night Hawk Kids StjernenattLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo1
nærMN
9.8
søn. 11.8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo69
nasjSLK
30.6
HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo4
nærM
30.6
Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo1
nærM
9.8
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 33man. 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold496
intS
29.7
tir. 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold84
nasjM
29.7
WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold565
intM
29.7
Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
12.8*
ons. 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold639
intM
29.7
OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold651
intM
29.7
fre. 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold97
nasjL
29.7
WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold799
intM
29.7
lør. 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold802
intL
29.7
søn. 18.8HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
Vossagampen 2019Voss ILHordaland-
nærU
15.8*
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
nærM
15.8
u 34man. 19.8
tir. 20.8Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold-
nærM
Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
M
19.8*
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 21.8OSI/GeoForm Rankingløp 10IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
20.8
Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland-
nærM
Klubbløp 5Samnanger ILHordaland-
nærL
NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag-
nær
F
M
19.8
Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 22.8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
19.8*
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark2
nærL
21.8
fre. 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms-
kretsS
lør. 24.8KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo8
kretsL
20.8
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM-Lang - MyrtrampenVang OLHedmark-
mestL
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
NNM langIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland-
kretsM
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder-
kretsL
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold-
kretsL
søn. 25.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
kretsSL
20.8
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSM
KM-StafettVang OLHedmark-
mestSM
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsSM
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms-
kretsSM
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland-
kretsL
Sport-8 sprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo1
nærM
23.8
u 35man. 26.8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland-
nærM
tir. 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
3. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland0
nærS
27.8*
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Lagskonkuranset på KrossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLL
Ungdomstafett KrossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag-
nær
F
M
25.8
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
26.8*
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 28.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
27.8
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo3
nærM
27.8*
Klubbløp 6Samnanger ILHordaland-
nærL
Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland2
nærS
26.8*
Raumarkarusellen løp 14Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 29.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark-
nærM
Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 30.8
lør. 31.8KM LangModum OLBuskerud-
kretsL
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
kretsL
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjS
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane4
nasjM
28.8*

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival