Norsk Orientering

Terminliste

165 arrangement treff mellom 01.06.2019 og 24.06.2019

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 22lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland30
kretsS
28.5
KM langKirkenes IFFinnmark0
kretsL
26.5*
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag11
kretsS
27.5
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland58
kretsM
29.5
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag217
nasjL
28.5
ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
30.5*
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark22
nærM
30.5
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag5
kretsL
28.5
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold2
kretsSM
28.5
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold3
kretsM
27.5
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland10
kretsM
27.5
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland32
kretsU
29.5*
MellembygdløpetMellembygd OLTroms5
nærL
29.5
søn. 2.6ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
30.5*
Direkteklasser KM stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
treningM
31.5*
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold-
treningL
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold6
nær
F
M
30.5
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland29
kretsM
28.5
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark0
kretsSS
1.6*
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
kretsSM
29.5
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag216
nasjM
28.5
SørreisaløpetSørreisa OLTroms5
nærM
1.6*
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo105
kretsM
28.5
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland12
kretsU
27.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland46
kretsL
27.5
u 23man. 3.6TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo11
nær
F
M
3.6*
tir. 4.6Røyken Cup 8Røyken OLBuskerud-
treningM
7. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland2
nærL
3.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold43
nærS
2.6*
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland19
nærM
4.6*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
Numedalsserien - Rollag skole-kartetRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder3
nær
F
M
3.6
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder8
nær
F
L
4.6*
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
4.5
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
5.6*
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
Klubbløp 3Samnanger ILHordaland-
nærL
Klubbmesterskap 2019FreidigSør-Trøndelag1
nærL
5.6*
Melhus IL O6`er 2. løpMelhus ILSør-Trøndelag-
treningL
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane4
krets
F
M
2.6
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Rekruttløp på HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo7
nærM
3.6
Treningsløp Jønnbu, LifjellBø OLTelemark1
treningM
4.6
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland22
nærL
3.6*
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold5
nærS
2.6
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark5
nærM
5.6
Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud-
nærM
O-cup 4 HellaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold0
nærS
5.6
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Lyse nattenSvalbard TurnTroms12
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud186
nasjM
31.5*
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark72
nasjS
31.5
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms9
nasjS
4.6
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms7
nasjL
4.6
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud182
nasjL
31.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark86
nasjM
31.5
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
u 24man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud122
nasjL
31.5
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud10
nasjSM
31.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark78
nasjL
31.5
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.6Røyken Cup 9Røyken OLBuskerud-
treningM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Klubbmesterskap TIF VikingTIF VikingHordaland0
treningM
10.6
Numedalsserien - IdrettsskolenRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo0
nærM
11.6*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
10.6*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 5Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningM
Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOKKristiansand OKVest-Agder1
nær
F
M
10.6*
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6O-karusell 3, langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 6 - ComfortløpetIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusell #2Driv ILAkershus og Oslo0
treningL
10.6
Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
Klubbløp 4Samnanger ILHordaland-
nærL
O-Sjuer 5Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Treningsløp NordbøåsaneBø OLTelemark1
treningM
12.6*
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag8
nærM
9.6
tor. 13.6Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLTelemark1
treningM
12.6
Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland6
nærM
13.6*
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
treningM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane4
nærM
13.6*
NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
O-cup 5 Workinnmarka skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
18.6*
Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold0
nærS
12.6
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold22
nærS
12.6
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder3
nærM
11.6
Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
lør. 15.6FinndultenLunderseter ILHedmark8
kretsM
3.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold44
kretsS
11.6
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
11.6
Setertun lørdagsløpetNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
KM mellomHarstad OLTroms2
kretsM
3.6
søn. 16.6FjelldiltenLillehammer OKOppland3
kretsL
11.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud0
kretsM
10.6*
MidtsommerløpetStokke ILVestfold45
kretsM
11.6
Varanger 2 dager`s "Postfest"Laksefjord ILFinnmark-
nasjM
KM LangHarstad OLTroms2
kretsL
3.6
Ni-Nitti-i-Nittedal 3Nittedal OLAkershus og Oslo-
nær
F
L
u 25man. 17.6Moro- OløpEgersund OKRogaland-
nærM
Klubbløp 2 - GrudaskogenGanddal ILRogaland4
nærM
17.6*
O-karusellen Vågan 3. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
16.6*
TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
17.6*
Treningsløp 2 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland-
treningS
16.6*
tir. 18.6Nærløp, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold-
treningS
Klubbmesterskap 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
treningM
17.6
2. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold36
nærS
16.6*
Klubbkarusell 5 - Sommeravslutning - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
treningM
18.6*
Numedalsserien - Rollag skole-kartet/Søre TraaenRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Saltenkarusell 6 - Heggmoen Bodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
17.6*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 6Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
ons. 19.6O-karusell 4, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningM
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 9Gjerstad ILAust-Agder-
nær
F
M
18.6
Dølakarusell - TUNEBUHAUGENTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp DjupedalenFørde ILSogn og Fjordane3
nærL
19.6*
Melhus IL O6`er 3. løpMelhus ILSør-Trøndelag-
treningL
Nammo-cupen 4Ringsaker OKHedmark-
nærM
17.6*
O-Sjuer 6Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Treningsløp TelemarkshallenBø OLTelemark-
treningM
tor. 20.6Máze-løpetFinnmark
Troms
Finnmark
Troms
88
nærM
5.6
O-cup 6 TønsvikaIL BUL-TromsøTroms-
treningL
fre. 21.6Sørlandsgaloppen 2019, dag 1Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark103
nasjS
16.6
Midnattsolgaloppen 2019, dag 1Alta OLFinnmark323
nasjL
10.6
lør. 22.6Sørlandsgaloppen 2019, dag 2Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark109
nasjL
16.6
Midnattsolgaloppen 2019, dag 2Alta OLFinnmark327
nasjM
10.6
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Morgenfrisk i Follo #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærM
20.6
Johan og Halvor løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
søn. 23.6Sørlandsgaloppen 2019, dag 3Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark112
nasjM
16.6
Midnattsolgaloppen 2019, dag 3Alta OLFinnmark327
nasjL
10.6
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Sommerløpet ØOKVarteig OL
Østfold
Østfold-
nær
F
M
u 26man. 24.6

Annonser

IOF Eventor