Norsk Orientering

Terminliste

213 arrangement treff mellom 13.05.2019 og 15.06.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
man. 13.5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
nærS
man. 13.5NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
nærSResultat
man. 13.5Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærMResultat
man. 13.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
nærMResultat
tir. 14.5O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
nærMResultat
tir. 14.5Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
nærSM
tir. 14.5P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.51. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
nærMResultat
tir. 14.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 14.5Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
nærLResultat
tir. 14.5Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærLResultat
tir. 14.5Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
nærMResultat
ons. 15.5OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
ons. 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
nærM
ons. 15.5Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
nærSResultat
ons. 15.5O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
nærMResultat
ons. 15.5Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
nærM
ons. 15.5Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Verdens o-dag (WOD) - NAMSOSNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
ons. 15.5Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
nærSResultat
tor. 16.5WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
tor. 16.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
tor. 16.5Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
nærLResultat
tor. 16.5Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
lør. 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
Pre
nasjP
lør. 18.5 - søn. 19.5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
lør. 18.5Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
nærL
lør. 18.5KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
kretsMResultat
lør. 18.5Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
nær
F
M
lør. 18.5Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
nærMResultat
søn. 19.5KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
Pre
nasjPStarttider
søn. 19.5Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
nærLResultat
søn. 19.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM stafett HordalandFana ILHordaland43
kretsSMResultat
søn. 19.5Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
kretsM
søn. 19.5Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
nær
F
MResultat
man. 20.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.55. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
nærLResultat
tir. 21.5Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
nærMResultat
tir. 21.5Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 21.5NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
nær
F
SResultat
tir. 21.5Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5 5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
nærSSResultat
tir. 21.5le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1043
nærS
19.5
Starttider
ons. 22.5OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 22.5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder80
nær
F
M
21.5
ons. 22.5Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
nærM
ons. 22.5 torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
nærS
21.5
ons. 22.5Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 22.5Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane8
nærL
22.5*
ons. 22.5Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
ons. 22.5Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland20
nærS
21.5
ons. 22.5Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland42
nærS
20.5
Vis ruter i LiveloxStarttider
ons. 22.5Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold112
nærS
21.5*
Starttider
tor. 23.5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland19
nærM
23.5*
tor. 23.5Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland13
nærM
23.5*
tor. 23.5Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark36
nærL
21.5
tor. 23.5NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag30
nær
F
M
21.5
tor. 23.5Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 23.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
tor. 23.5Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag151
nærM
22.5*
tor. 23.5Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold9
nærS
22.5
lør. 25.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag20
kretsSM
23.5
lør. 25.5Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag11
nærM
23.5*
lør. 25.5NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo-
mestS
lør. 25.5NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo272
mestS
22.5
Starttider
lør. 25.5Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo14
nærM
24.5*
Vis ruter i Livelox
lør. 25.5Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
nærM
23.5*
lør. 25.5NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo56
nærS
24.5
søn. 26.5Langesund City RaceOK SkeidiTelemark82
kretsL
21.5
søn. 26.5GlåmdalsløpetGrue ILHedmark79
nasjL
23.5
Vis ruter i Livelox
søn. 26.5NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
mestSS
22.5
søn. 26.5KM SprintBardu ILTroms22
kretsS
22.5*
søn. 26.5Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo7
nær
F
L
26.5*
søn. 26.5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder28
kretsM
22.5
søn. 26.5KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag169
kretsM
24.5*
Vis ruter i Livelox
søn. 26.5EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal9
krets
F
S
25.5*
søn. 26.5SilsandløpetOK SilsandTroms17
nærM
24.5
man. 27.5Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland16
nærM
27.5*
man. 27.5Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland13
nærM
27.5*
man. 27.5NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
2.5
man. 27.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo15
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold27
nærL
26.5
tir. 28.5P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.56. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5*
tir. 28.5Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold42
nærM
26.5*
tir. 28.5Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland29
nærM
27.5
tir. 28.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland4
nær
F
M
28.5*
tir. 28.5O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærL
27.5*
tir. 28.5Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
28.5*
tir. 28.5Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder14
nær
F
M
27.5*
ons. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane2
kretsM
26.5*
ons. 29.5STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag5
nærL
27.5*
ons. 29.5OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 29.5AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder6
nær
F
M
28.5
ons. 29.5Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 29.5Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 29.5Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland6
nærM
28.5*
tor. 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud148
kretsL
27.5
tor. 30.5Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold1
nærL
29.5
tor. 30.5NØK karusell løp 2Folldal IFSør-Trøndelag3
nærM
28.5
tor. 30.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
fre. 31.5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag111
nasjS
24.5
lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland26
kretsS
28.5
lør. 1.6KM langKirkenes IFFinnmark-
kretsL
lør. 1.6KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag8
kretsS
27.5
lør. 1.6KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland30
kretsM
29.5
lør. 1.6MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
lør. 1.6NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag148
nasjL
24.5
lør. 1.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark15
nærM
30.5
lør. 1.6TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag1
kretsL
28.5
lør. 1.6Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold1
kretsSM
28.5
lør. 1.6Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold1
kretsM
27.5
lør. 1.6KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
kretsM
27.5
lør. 1.6Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland22
kretsU
29.5*
søn. 2.6Flex-O-løpTrøsken ILØstfold0
nær
F
M
30.5
søn. 2.6Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland25
kretsM
28.5
søn. 2.6Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo59
kretsM
28.5
søn. 2.6KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
søn. 2.6KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
kretsSM
29.5
søn. 2.6NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag146
nasjM
24.5
søn. 2.6SørreisaløpetSørreisa OLTroms2
nærM
1.6*
søn. 2.6KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
kretsU
27.5
søn. 2.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
søn. 2.6RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland24
kretsL
27.5
man. 3.6Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo11
nær
F
M
3.6*
tir. 4.67. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
tir. 4.6Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
3.6*
tir. 4.6Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold40
nærS
2.6*
tir. 4.6Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland9
nærM
4.6*
tir. 4.6Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 4.6NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
tir. 4.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder0
nær
F
M
3.6
tir. 4.6Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland-
nærSM
ons. 5.6Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland-
nærM
ons. 5.6Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
ons. 5.6OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 5.6AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder3
nær
F
L
4.6*
ons. 5.6Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
ons. 5.6O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
ons. 5.6Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 5.6Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane3
krets
F
M
2.6
ons. 5.6Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo7
nærM
3.6
ons. 5.6Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland16
nærL
3.6*
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
tor. 6.6Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark4
nærM
5.6
tor. 6.6Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud-
nærM
tor. 6.6Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
tor. 6.6Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold0
nærS
5.6
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 7.6Lyse nattenSvalbard TurnTroms12
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud118
nasjM
31.5*
lør. 8.6PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark52
nasjS
31.5
lør. 8.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms7
nasjS
4.6
lør. 8.6Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms5
nasjL
4.6
søn. 9.6Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud119
nasjL
31.5
søn. 9.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark56
nasjM
31.5
søn. 9.6Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud86
nasjL
31.5
man. 10.6Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud0
nasjSM
31.5
man. 10.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark53
nasjL
31.5
man. 10.6NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.68. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
tir. 11.6O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 11.6Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
10.6*
tir. 11.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
tir. 11.6Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6OSI/GeoForm Rankingløp 6IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
ons. 12.6Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
ons. 12.6Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag7
nærM
9.6
tor. 13.6Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland6
nærM
13.6*
tor. 13.6Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
tor. 13.6Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
13.6*
tor. 13.6NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
tor. 13.6STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
tor. 13.6Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
tor. 13.6Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold0
nærS
12.6
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold12
nærS
12.6
fre. 14.6VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder3
nærM
11.6
fre. 14.6Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
lør. 15.6FinndultenLunderseter ILHedmark6
kretsM
3.6
lør. 15.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold29
kretsS
11.6
lør. 15.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
lør. 15.6Setertun lørdagsløpetNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
lør. 15.6KM mellomHarstad OLTroms2
kretsM
3.6

Annonser

IOF Eventor