Norsk Orientering

Terminliste

213 arrangement treff mellom 13.05.2019 og 15.06.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 15 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 20man. 13.5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
nærS
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
nærSResultat
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærMResultat
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
nærMResultat
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
nærMResultat
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
nærSM
P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
nærMResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
nærLResultat
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærLResultat
Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
nærMResultat
ons. 15.5OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
nærSResultat
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
nærMResultat
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
nærM
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Verdens o-dag (WOD) - NAMSOSNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
nærSResultat
WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
nærLResultat
Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
fre. 17.5
lør. 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
Pre
nasjP
Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
nærL
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
kretsMResultat
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
nær
F
M
Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
nærMResultat
søn. 19.5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
Pre
nasjPStarttider
Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
nærLResultat
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM stafett HordalandFana ILHordaland43
kretsSMResultat
Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
kretsM
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
nær
F
MResultat
u 21man. 20.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.55. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
nærLResultat
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
nærMResultat
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
nær
F
SResultat
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
nærSSResultat
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1043
nærS
19.5
Starttider
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder80
nær
F
M
21.5
Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
nærM
torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
nærS
21.5
Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane8
nærL
22.5*
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland20
nærS
21.5
Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland42
nærS
20.5
Vis ruter i LiveloxStarttider
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold112
nærS
21.5*
Starttider
tor. 23.5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland19
nærM
23.5*
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland13
nærM
23.5*
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark37
nærL
21.5
NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag32
nær
F
M
21.5
Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag151
nærM
22.5*
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold9
nærS
22.5
fre. 24.5
lør. 25.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag20
kretsSM
23.5
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag11
nærM
23.5*
NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo-
mestS
NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo272
mestS
22.5
Starttider
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo14
nærM
24.5*
Vis ruter i Livelox
Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
nærM
23.5*
NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo57
nærS
24.5
søn. 26.5Langesund City RaceOK SkeidiTelemark83
kretsL
21.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark79
nasjL
23.5
Vis ruter i Livelox
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
mestSS
22.5
KM SprintBardu ILTroms22
kretsS
22.5*
Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo7
nær
F
L
26.5*
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder29
kretsM
22.5
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag169
kretsM
24.5*
Vis ruter i Livelox
EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal9
krets
F
S
25.5*
SilsandløpetOK SilsandTroms17
nærM
24.5
u 22man. 27.5Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland16
nærM
27.5*
Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland13
nærM
27.5*
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
2.5
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo15
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold27
nærL
26.5
P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo-
nærM
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5*
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold43
nærM
26.5*
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland29
nærM
27.5
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland4
nær
F
M
28.5*
O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærL
27.5*
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
28.5*
Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder14
nær
F
M
27.5*
ons. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane2
kretsM
26.5*
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag5
nærL
27.5*
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder6
nær
F
M
28.5
Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland-
nærM
Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland6
nærM
28.5*
tor. 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud149
kretsL
27.5
Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold1
nærL
29.5
NØK karusell løp 2Folldal IFSør-Trøndelag3
nærM
28.5
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
fre. 31.5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag111
nasjS
24.5
lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland26
kretsS
28.5
KM langKirkenes IFFinnmark-
kretsL
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag8
kretsS
27.5
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland30
kretsM
29.5
MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag148
nasjL
24.5
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark15
nærM
30.5
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag1
kretsL
28.5
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold1
kretsSM
28.5
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold1
kretsM
27.5
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
kretsM
27.5
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland22
kretsU
29.5*
søn. 2.6Flex-O-løpTrøsken ILØstfold0
nær
F
M
30.5
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland25
kretsM
28.5
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo63
kretsM
28.5
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
kretsSM
29.5
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag146
nasjM
24.5
SørreisaløpetSørreisa OLTroms2
nærM
1.6*
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
kretsU
27.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland24
kretsL
27.5
u 23man. 3.6Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo11
nær
F
M
3.6*
tir. 4.67. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
3.6*
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold41
nærS
2.6*
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland9
nærM
4.6*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder0
nær
F
M
3.6
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland-
nærSM
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland-
nærM
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder3
nær
F
L
4.6*
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane3
krets
F
M
2.6
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo7
nærM
3.6
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland16
nærL
3.6*
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark4
nærM
5.6
Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud-
nærM
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold0
nærS
5.6
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Lyse nattenSvalbard TurnTroms12
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud118
nasjM
31.5*
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark52
nasjS
31.5
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms7
nasjS
4.6
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms5
nasjL
4.6
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud119
nasjL
31.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark56
nasjM
31.5
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
u 24man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud86
nasjL
31.5
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud0
nasjSM
31.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark53
nasjL
31.5
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.68. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
10.6*
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6OSI/GeoForm Rankingløp 6IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag7
nærM
9.6
tor. 13.6Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland6
nærM
13.6*
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
13.6*
NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold0
nærS
12.6
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold12
nærS
12.6
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder3
nærM
11.6
Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
lør. 15.6FinndultenLunderseter ILHedmark6
kretsM
3.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold29
kretsS
11.6
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
Setertun lørdagsløpetNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
KM mellomHarstad OLTroms2
kretsM
3.6

Annonser

IOF Eventor