Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

319 events were found between 12/05/2019 and 14/06/2019 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, FootO, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event, Club event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 19Sun 12/5Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag117
regMResults
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag178
champsUShow routes in LiveloxResults
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark164
regSResults
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo689
regLShow routes in LiveloxResults
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland147
regUResults
VårløpetPorsgrunn OLTelemark234
regMShow routes in LiveloxResults
Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms1
loc
F
S
HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland154
regLResults
w 20Mon 13/5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud0
locS
Klubbmesterskap sprint (NOLs treningsløp 5)Notodden OLTelemark-
clubS
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
locSResults
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
locMResults
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 14/5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
locMResults
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
locMResults
Røyken Cup 5Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
locRM
P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
locMShow routes in LiveloxResults
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
locSShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
natSShow routes in LiveloxResults
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
locLResults
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
locLResults
Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
locMShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag39
clubMResults
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
locSShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal 1Nittedal OLAkershus og Oslo49
clubLShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 15/5bedriftsløp HBIK Bergen (WOD)HordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Verdens orienteringsdag WOD 2019 KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
clubM
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Verdens orienteringsdagHarstad OLTroms-
clubM
Fitjar-karusell 6 og WOD VerdensO-dagFitjar ILHordaland1
clubM
Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
locSResults
Klubbløp 1Samnanger ILHordaland-
locM
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
locSShow routes in LiveloxResults
O-Sjuer 2Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
locMResults
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
locM
Treningsløp - WODSteinkjer OKNord-Trøndelag23
clubMResults
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
locSShow routes in LiveloxResults
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
locSShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Klatreparken Høyt & LavtBø OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Thu 16/5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
locSResults
WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
locM
Rekruttløp 3 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
clubS
O-cup 2 LangneshaugenIL BUL-TromsøTroms43
clubSResults
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
locLResults
Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
locM
Fri 17/5
Sat 18/5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
clubSC
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
locMShow routes in LiveloxResults
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
regRMShow routes in LiveloxResults
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
locL
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
regSShow routes in LiveloxResults
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
regMResults
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
loc
F
M
Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
locMResults
Sun 19/5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
clubSC
KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
regMShow routes in LiveloxResults
SøndagssprintKristiansand OKVest-Agder9
clubS
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
regMShow routes in LiveloxResults
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
regSShow routes in LiveloxResults
Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
locLResults
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
natLShow routes in LiveloxResults
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
regLShow routes in LiveloxResults
KM stafett HordalandFana ILHordaland43
regRMResults
Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
regM
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
loc
F
MResults
w 21Mon 20/5Klubbkøpp løp 2Løten o-lagHedmark38
clubMResults
Lauglo Open 2019OL TrollelgSør-Trøndelag29
clubM
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Treningsløp 1 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland28
clubM
Tue 21/5Røyken Cup 6Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Verdens orienteringsdag WOD 2019 TrudvangSogndal ILSogn og Fjordane-
clubM
5. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
locLResults
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
locMResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
locSShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
locMShow routes in LiveloxResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
locSShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
locRSResults
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 22/5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Sprint-stafettFreidigSør-Trøndelag-
clubRS
Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1044
locSResults
Wang Sprint-treningOL Tønsberg og omegnVestfold-
clubSShow routes in Livelox
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder109
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo178
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Breisås studentheimBø OLTelemark31
clubMShow routes in LiveloxResults
Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
locM
torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
clubS
Åpent treningsløp - med labyrinter og moroLarvik OKVestfold34
clubM
Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane58
locLResults
Klubbløp 2 / WODSamnanger ILHordaland-
locS
O-sjuer 3 / Bygdakamp 3Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo100
locSResults
Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland41
locSResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag27
clubMResults
Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland61
locSShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold123
locSResults
Thu 23/5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland29
locMResults
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland41
locMResults
NOLs treningsløp 6Notodden OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark59
locLShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag61
loc
F
MResults
TorsdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder9
clubM
Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud37
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 3 Tromsø museumIL BUL-TromsøTroms52
clubSResults
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag167
locMResults
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold13
locS
Fri 24/5BK1Vingelen ILSør-Trøndelag0
clubL
O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
clubM
Bare en testIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder5
club
F
SResults
Sat 25/5O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
clubM
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag21
regRMResults
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag20
locMResults
NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo159
champsSResults
Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag21
clubM
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag16
clubM
NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo273
champsSShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo82
locMShow routes in LiveloxResults
Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder13
locM
NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo126
locSResults
Sun 26/5Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag21
clubM
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag16
clubM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark87
natLShow routes in LiveloxResults
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
champsRSResults
KM SprintBardu ILTroms36
regSResults
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark119
regLShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo52
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag229
regMShow routes in LiveloxResults
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder64
regMShow routes in LiveloxResults
EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal44
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
SilsandløpetOK SilsandTroms45
locMResults
w 22Mon 27/5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland39
locMResults
Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland58
locMResults
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland13
locMResults
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo125
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wing4er 1-2019Wing OKSør-Trøndelag53
clubMResults
Tue 28/5Røyken Cup 7Røyken OLBuskerud-
clubM
P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo0
locM
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold137
locMResults
6. rankingløpStord OrienteringHordaland31
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland35
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland56
clubMResults
Numedalsserien - Numedal videregående skoleRollag og Veggli ILBuskerud18
locMResults
O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo39
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms30
clubLResults
Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland64
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubM
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo53
loc
F
MResults
Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo24
locMShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland147
locMShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder52
loc
F
MResults
Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold105
locLResults
Wed 29/5O-karusell 2, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag60
clubMResults
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane18
regM
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag224
locLResults
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder96
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo140
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland0
locM
Melhus IL O6`er 1. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
O-Sjuer 4Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo65
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag11
clubMResults
Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland61
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Folkestadåsane sørBø OLTelemark1
clubM
Thu 30/5FSK KlubbmesterskapFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
80
clubLShow routes in LiveloxResults
EikerløpetEiker OLBuskerud713
regLShow routes in LiveloxResults
Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold63
locL
KlubbmesterskapLillehammer OKOppland54
locMResults
NØK karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag5
loc
F
M
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Fri 31/5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag180
natSResults
Sat 1/6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland103
regSShow routes in LiveloxResults
KM langKirkenes IFFinnmark6
regL
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag68
regSResults
MellembygdløpetMellembygd OLTroms47
locLResults
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag330
natLShow routes in LiveloxResults
ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland31
locL
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark86
locMShow routes in LiveloxResults
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag122
regLShow routes in LiveloxResults
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold28
regRMShow routes in Livelox
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold7
regM
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland47
regMShow routes in LiveloxResults
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland127
regUShow routes in LiveloxResults
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland137
regMResults
Sun 2/6ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland31
locL
Direkteklasser KM stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag13
clubMShow routes in LiveloxResults
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold0
clubL
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland140
regMShow routes in LiveloxResults
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark0
regRS
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag40
regRMShow routes in LiveloxResults
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag346
natMShow routes in LiveloxResults
SørreisaløpetSørreisa OLTroms50
locM
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold56
loc
F
MResults
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo481
regMShow routes in LiveloxResults
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland43
regUShow routes in LiveloxResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland26
regRMResults
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland118
regLShow routes in LiveloxResults
w 23Mon 3/6TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo105
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 4/6Røyken Cup 8Røyken OLBuskerud-
clubM
AB-KarusellTyrving ILAkershus og Oslo-
locLShow routes in Livelox
Le Tour de Glåmdal 3Grue ILHedmark46
locLShow routes in LiveloxResults
7. rankingløpStord OrienteringHordaland25
locLShow routes in LiveloxResults
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland176
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold223
locSShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland118
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland25
locMShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - Rollag skole-kartetRollag og Veggli ILBuskerud11
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms20
clubLResults
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder94
loc
F
MResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag27
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 5/6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo96
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder94
loc
F
LResults
Treningsløp Jønnbu, LifjellBø OLTelemark27
clubMShow routes in LiveloxResults
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland5
locRMResults
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland19
locM
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland31
locLResults
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland0
locS
Klubbløp 3Samnanger ILHordaland-
locL
Klubbmesterskap 2019FreidigSør-Trøndelag119
locLResults
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo63
locMShow routes in LiveloxResults
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane68
reg
F
MResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag16
clubMResults
Rekruttløp på HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
locM
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo109
locMShow routes in LiveloxResults
Melhus IL O6`er 2. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland104
locLShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold92
locSResults
Thu 6/6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag140
locLResults
NOLs treningsløp 7Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
O-karusell 5Eidskog OLHedmark21
locMShow routes in LiveloxResults
Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud39
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 4 Workinnmarka skoleIL BUL-TromsøTroms67
clubMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark58
locMShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr 7 Lillehammer OKOppland28
locMResults
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
locMShow routes in LiveloxStart times
Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold4
locS
Hovedløpssamling 6. juniByåsen ILSør-Trøndelag40
clubL
Fri 7/67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
JukolatreningKristiansand OKVest-Agder4
clubLN
Lyse nattenSvalbard TurnTroms15
locSNResults
Sat 8/6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud902
natMShow routes in LiveloxResults
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark554
natSShow routes in LiveloxResults
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms47
natSResults
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms20
locMResults
Sun 9/6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms45
natLResults
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud852
natLShow routes in LiveloxResults
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark645
natMShow routes in LiveloxResults
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms29
locMResults
w 24Mon 10/6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud689
natLShow routes in LiveloxResults
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud66
natRMShow routes in Livelox
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark666
natLShow routes in LiveloxResults
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland34
locMResults
Tue 11/6OK Skeidis klubbmesterskapOK SkeidiTelemark28
locLShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 9Røyken OLBuskerud-
clubM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland13
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Klubbmesterskap TIF VikingTIF VikingHordaland7
clubM
Nærløpskarusell NK6 Nord-RogalandHaugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland38
locMShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - IdrettsskolenRollag og Veggli ILBuskerud19
locMResults
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo78
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland60
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 5Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag34
clubMResults
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo34
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
SommeravslutningGneist, ILHordaland14
clubM
Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOKKristiansand OKVest-Agder92
loc
F
MResults
Wed 12/6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 3, langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag49
clubLResults
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder65
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 6 - ComfortløpetIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo129
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland0
locM
Foll-O-karusellen #2Driv ILAkershus og Oslo97
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbløp 4Samnanger ILHordaland-
locL
O-Sjuer 5Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo32
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag12
clubMResults
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland72
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp NordbøåsaneBø OLTelemark1
clubMShow routes in Livelox
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag74
locM
Thu 13/6Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLTelemark47
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold86
locMShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell løp 2Kvikne ILSør-Trøndelag31
loc
F
MResults
OBIK 12Fossum IFAkershus og Oslo-
locM
Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland19
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland42
locMResults
Klubbkøpp og klubbmesterskapLøten o-lagHedmark31
clubMResults
NOLs treningsløp 8Notodden OLTelemark-
clubM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane40
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland10
locRM
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag149
locSResults
Tyritreffen løp nr.6Modum OLBuskerud27
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 5 MovikaIL BUL-TromsøTroms44
clubMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo33
locS
Mikr-o på LahellholmenSturla, IFBuskerud26
clubS
Klubbkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo17
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold4
locS
Fri 14/6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold228
locSShow routes in LiveloxResults
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder39
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp EvjemoenOtra ILVest-Agder1
clubM

Advertisements

IOF Eventor