Norsk Orientering

Terminliste

229 arrangement treff mellom 12.05.2019 og 14.06.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 12.5Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag117
kretsMResultat
søn. 12.5NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag178
mestUVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.5KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark164
kretsSResultat
søn. 12.5Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo689
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.5Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland147
kretsUResultat
søn. 12.5VårløpetPorsgrunn OLTelemark234
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.5Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms1
nær
F
S
søn. 12.5HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland154
kretsLResultat
søn. 12.5EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
man. 13.5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
nærS
man. 13.5NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
nærSResultat
man. 13.5Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærMResultat
man. 13.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
nærMResultat
tir. 14.5O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
nærMResultat
tir. 14.5Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
nærSM
tir. 14.5P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.51. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
nærMResultat
tir. 14.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 14.5Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
nærLResultat
tir. 14.5Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærLResultat
tir. 14.5Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
nærMResultat
ons. 15.5OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo0
nærMVis ruter i Livelox
ons. 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
nærM
ons. 15.5Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
nærSResultat
ons. 15.5Klubbløp 1Samnanger ILHordaland-
nærM
ons. 15.5O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
nærMResultat
ons. 15.5Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
nærM
ons. 15.5Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.5Verdens o-dag (WOD) - NAMSOSNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
ons. 15.5Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
nærSResultat
tor. 16.5WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
tor. 16.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
tor. 16.5Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
nærLResultat
tor. 16.5Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
lør. 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
Pre
nasjP
lør. 18.5 - søn. 19.5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
lør. 18.5Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
nærL
lør. 18.5KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.5Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
kretsMResultat
lør. 18.5Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
nær
F
M
lør. 18.5Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
nærMResultat
søn. 19.5KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
Pre
nasjPStarttider
søn. 19.5Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
nærLResultat
søn. 19.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.5KM stafett HordalandFana ILHordaland43
kretsSMResultat
søn. 19.5Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
kretsM
søn. 19.5Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
nær
F
MResultat
man. 20.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.55. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
nærLResultat
tir. 21.5Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
nærMResultat
tir. 21.5Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 21.5NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.5 5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
nærSSResultat
tir. 21.5le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1044
nærSResultat
ons. 22.5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder109
nær
F
MResultat
ons. 22.5OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo178
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
nærM
ons. 22.5 torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
nærS
ons. 22.5Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland0
nærM
ons. 22.5Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane58
nærLResultat
ons. 22.5Klubbløp 2 / WODSamnanger ILHordaland-
nærS
ons. 22.5Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo100
nærSResultat
ons. 22.5Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland41
nærSResultat
ons. 22.5Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold123
nærSResultat
tor. 23.5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland29
nærMResultat
tor. 23.5Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland41
nærMResultat
tor. 23.5Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark46
nærLVis ruter i Livelox
tor. 23.5NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag60
nær
F
MResultat
tor. 23.5Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud37
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 23.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
tor. 23.5Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag168
nærMResultat
tor. 23.5Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold13
nærS
lør. 25.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag21
kretsSMStarttider
lør. 25.5Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag15
nærMStarttider
lør. 25.5NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo-
mestSStarttider
lør. 25.5NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo273
mestSResultat
lør. 25.5Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo82
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 25.5Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder13
nærM
lør. 25.5NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo126
nærSResultat
søn. 26.5GlåmdalsløpetGrue ILHedmark85
nasjL
23.5
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 26.5NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
mestSS
22.5
søn. 26.5KM SprintBardu ILTroms34
kretsS
24.5*
søn. 26.5Langesund City RaceOK SkeidiTelemark103
kretsL
25.5*
Starttider
søn. 26.5Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo14
nær
F
L
26.5*
søn. 26.5KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag202
kretsM
24.5*
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 26.5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder60
kretsM
24.5
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 26.5EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal35
krets
F
S
25.5*
søn. 26.5SilsandløpetOK SilsandTroms38
nærM
24.5
man. 27.5Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland23
nærM
27.5*
man. 27.5Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland21
nærM
27.5*
man. 27.5NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
2.5
man. 27.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo21
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold52
nærL
26.5
tir. 28.5P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.56. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5*
tir. 28.5Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold69
nærM
26.5*
tir. 28.5Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland8
nær
F
M
28.5*
tir. 28.5Numedalsserien - Numedal videregående skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 28.5O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærL
27.5*
tir. 28.5Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
28.5*
tir. 28.5Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
tir. 28.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder17
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland56
nærM
28.5*
Vis ruter i Livelox
ons. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane6
kretsM
26.5*
ons. 29.5STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag32
nærL
27.5*
ons. 29.5OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 29.5AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder23
nær
F
M
28.5
ons. 29.5Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland-
nærM
ons. 29.5Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 29.5Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland18
nærM
28.5*
tor. 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud267
kretsL
27.5
tor. 30.5Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold17
nærL
29.5
tor. 30.5KlubbmesterskapLillehammer OKOppland4
nærM
30.5*
tor. 30.5NØK karusell løp 2Folldal IFSør-Trøndelag5
nærM
28.5
tor. 30.5TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
fre. 31.5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag167
nasjS
28.5
lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland30
kretsS
28.5
lør. 1.6KM langKirkenes IFFinnmark1
kretsL
26.5*
lør. 1.6KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag11
kretsS
27.5
lør. 1.6KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland65
kretsM
29.5
lør. 1.6NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag217
nasjL
28.5
lør. 1.6 - søn. 2.6ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
30.5*
lør. 1.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark22
nærM
30.5
lør. 1.6TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag5
kretsL
28.5
lør. 1.6Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold2
kretsSM
28.5
lør. 1.6Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold3
kretsM
27.5
lør. 1.6KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland10
kretsM
27.5
lør. 1.6Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland33
kretsU
29.5*
lør. 1.6MellembygdløpetMellembygd OLTroms5
nærL
29.5
søn. 2.6Flex-O-løpTrøsken ILØstfold6
nær
F
M
30.5
søn. 2.6Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland29
kretsM
28.5
søn. 2.6KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark0
kretsSS
1.6*
søn. 2.6KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
kretsSM
29.5
søn. 2.6NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag216
nasjM
28.5
søn. 2.6SørreisaløpetSørreisa OLTroms5
nærM
1.6*
søn. 2.6Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo108
kretsM
28.5
søn. 2.6KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland12
kretsU
27.5
søn. 2.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
søn. 2.6RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland53
kretsL
27.5
man. 3.6Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo12
nær
F
M
3.6*
tir. 4.67. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
tir. 4.6Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland2
nærL
3.6*
tir. 4.6Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold43
nærS
2.6*
tir. 4.6Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland19
nærM
4.6*
tir. 4.6Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 4.6NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
tir. 4.6Numedalsserien - Rollag skole-kartetRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 4.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder3
nær
F
M
3.6
tir. 4.6Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
ons. 5.6AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder8
nær
F
L
4.6*
ons. 5.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
4.5
ons. 5.6Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
5.6*
ons. 5.6Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
ons. 5.6Klubbløp 3Samnanger ILHordaland-
nærL
ons. 5.6Klubbmesterskap 2019FreidigSør-Trøndelag1
nærL
5.6*
ons. 5.6O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
ons. 5.6Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 5.6Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane4
krets
F
M
2.6
ons. 5.6Rekruttløp på HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærM
ons. 5.6Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo7
nærM
3.6
ons. 5.6Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland22
nærL
3.6*
ons. 5.6Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold5
nærS
2.6
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
tor. 6.6Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark5
nærM
5.6
tor. 6.6Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud-
nærM
tor. 6.6Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
tor. 6.6Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold0
nærS
5.6
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
fre. 7.6Lyse nattenSvalbard TurnTroms12
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud186
nasjM
31.5*
lør. 8.6PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark72
nasjS
31.5
lør. 8.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms9
nasjS
4.6
lør. 8.6Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms7
nasjL
4.6
søn. 9.6Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud187
nasjL
31.5
søn. 9.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark86
nasjM
31.5
søn. 9.6Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud122
nasjL
31.5
man. 10.6Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud10
nasjSM
31.5
man. 10.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark78
nasjL
31.5
man. 10.6NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.68. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
tir. 11.6Numedalsserien - IdrettsskolenRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 11.6O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo0
nærM
11.6*
tir. 11.6Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
10.6*
tir. 11.6Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOKKristiansand OKVest-Agder1
nær
F
M
10.6*
tir. 11.6Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6OSI/GeoForm Rankingløp 6 - ComfortløpetIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
ons. 12.6Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
ons. 12.6Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6Klubbløp 4Samnanger ILHordaland-
nærL
ons. 12.6Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
ons. 12.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag8
nærM
9.6
tor. 13.6Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland6
nærM
13.6*
tor. 13.6Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
tor. 13.6Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane4
nærM
13.6*
tor. 13.6NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
tor. 13.6STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
tor. 13.6Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
tor. 13.6Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
18.6*
tor. 13.6Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold0
nærS
12.6
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold22
nærS
12.6
fre. 14.6VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder3
nærM
11.6
fre. 14.6Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM

Annonser

IOF Eventor