Norsk Orientering

Terminliste

230 arrangement treff mellom 12.05.2019 og 14.06.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 19søn. 12.5Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag117
kretsMResultat
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag178
mestUVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark164
kretsSResultat
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo689
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland147
kretsUResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark234
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms1
nær
F
S
HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland154
kretsLResultat
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 20man. 13.5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
nærS
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
nærSResultat
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærMResultat
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
nærMResultat
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
nærMResultat
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
nærSM
P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
nærMResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
nærLResultat
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærLResultat
Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
nærMResultat
ons. 15.5OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo0
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
nærSResultat
Klubbløp 1Samnanger ILHordaland-
nærM
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
nærMResultat
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
nærM
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Verdens o-dag (WOD) - NAMSOSNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
nærSResultat
WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
nærLResultat
Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
fre. 17.5
lør. 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
Pre
nasjP
Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
nærL
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
kretsMResultat
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
nær
F
M
Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
nærMResultat
søn. 19.5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
Pre
nasjPStarttider
Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
nærLResultat
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM stafett HordalandFana ILHordaland43
kretsSMResultat
Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
kretsM
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
nær
F
MResultat
u 21man. 20.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 21.55. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
nærLResultat
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
nærMResultat
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
nærSSResultat
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 22.5Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1044
nærSResultat
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder109
nær
F
MResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo178
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
nærM
torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
nærS
Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane58
nærLResultat
Klubbløp 2 / WODSamnanger ILHordaland-
nærS
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo100
nærSResultat
Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland41
nærSResultat
Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold123
nærSResultat
tor. 23.5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland29
nærMResultat
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland41
nærMResultat
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark46
nærLVis ruter i Livelox
NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag60
nær
F
MResultat
Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud37
nærMVis ruter i LiveloxResultat
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag167
nærMResultat
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold13
nærS
fre. 24.5
lør. 25.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag21
kretsSMResultat
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag20
nærMResultat
NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo159
mestSResultat
NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo273
mestSVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo82
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder13
nærM
NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo126
nærSResultat
søn. 26.5GlåmdalsløpetGrue ILHedmark87
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
mestSSResultat
KM SprintBardu ILTroms34
kretsS
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark119
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo52
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag229
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder64
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal44
krets
F
SVis ruter i LiveloxResultat
SilsandløpetOK SilsandTroms45
nærMResultat
u 22man. 27.5Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland35
nærM
27.5*
Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland52
nærM
27.5*
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
2.5
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo72
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold95
nærL
26.5
P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo-
nærM
6. rankingløpStord OrienteringHordaland11
nærL
28.5*
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold114
nærM
28.5*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
M
28.5*
Numedalsserien - Numedal videregående skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland25
nærL
27.5*
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo13
nær
F
M
28.5*
Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder36
nær
F
M
27.5*
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland107
nærM
28.5*
Vis ruter i Livelox
ons. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane17
kretsM
28.5*
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag140
nærL
27.5*
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder38
nær
F
M
28.5
Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland-
nærM
Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland27
nærM
28.5*
tor. 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud473
kretsL
27.5
Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold23
nærL
29.5
KlubbmesterskapLillehammer OKOppland7
nærM
30.5*
NØK karusell løp 2Folldal IFSør-Trøndelag5
nærM
28.5
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
fre. 31.5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag177
nasjS
28.5
lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland44
kretsS
28.5
Vis ruter i Livelox
KM langKirkenes IFFinnmark6
kretsL
29.5
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag29
kretsS
27.5
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland83
kretsM
29.5
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag234
nasjL
28.5
ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland6
nærL
30.5*
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark40
nærM
29.5
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag31
kretsL
28.5
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold7
kretsSM
28.5
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold4
kretsM
27.5
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland31
kretsM
27.5
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland49
kretsU
29.5*
MellembygdløpetMellembygd OLTroms11
nærL
29.5
søn. 2.6ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland6
nærL
30.5*
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold12
nær
F
M
30.5
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland56
kretsM
28.5
Vis ruter i Livelox
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark0
kretsSS
1.6*
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag6
kretsSM
29.5
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag230
nasjM
28.5
SørreisaløpetSørreisa OLTroms12
nærM
1.6*
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo186
kretsM
28.5
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland31
kretsU
27.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland78
kretsL
27.5
u 23man. 3.6Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo13
nær
F
M
3.6*
tir. 4.6Le Tour de Glåmdal 3Grue ILHedmark0
nærL
3.6*
7. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland3
nærL
3.6*
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold46
nærS
2.6*
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland26
nærM
4.6*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
Numedalsserien - Rollag skole-kartetRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder5
nær
F
M
3.6
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder9
nær
F
L
4.6*
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
4.5
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
5.6*
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
Klubbløp 3Samnanger ILHordaland-
nærL
Klubbmesterskap 2019FreidigSør-Trøndelag1
nærL
5.6*
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane4
krets
F
M
2.6
Rekruttløp på HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo7
nærM
3.6
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland31
nærL
3.6*
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold6
nærS
2.6
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark6
nærM
5.6
Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud-
nærM
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold0
nærS
5.6
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Lyse nattenSvalbard TurnTroms12
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud238
nasjM
31.5*
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark113
nasjS
31.5
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms12
nasjS
4.6
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms10
nasjL
4.6
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud230
nasjL
31.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark124
nasjM
31.5
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms16
nærM
27.5
u 24man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud146
nasjL
31.5
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud11
nasjSM
31.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark120
nasjL
31.5
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.68. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
Numedalsserien - IdrettsskolenRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo0
nærM
11.6*
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
10.6*
Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOKKristiansand OKVest-Agder2
nær
F
M
10.6*
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6OSI/GeoForm Rankingløp 6 - ComfortløpetIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
Klubbløp 4Samnanger ILHordaland-
nærL
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag11
nærM
9.6
tor. 13.6Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland6
nærM
13.6*
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane4
nærM
13.6*
NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
18.6*
Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold0
nærS
12.6
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold34
nærS
12.6
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder4
nærM
11.6
Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM

Annonser

IOF Eventor