Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

87 events were found between 01/05/2019 and 31/05/2019 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 18Wed 1/5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
regM
KviskvasetÅs ILAkershus og Oslo-
natRM
Lierbygda TempO Dobbel, konkurranse 1Lierbygda OLBuskerud-
T
natL
Lierbygda TempO Dobbel, konkurranse 2Lierbygda OLBuskerud-
T
natL
Skien City RaceSkien OKTelemark-
regL
Tyrifjord og Randsfjord karusellenFossekallen ILBuskerud-
locM
Thu 2/5TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag-
regS
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark-
locL
SprintcupfinaleByåsen ILSør-Trøndelag-
locS
Fri 3/5
Sat 4/5KM SprintGimle IFØstfold-
regS
KM Sprint / SørløpOK SørVest-Agder-
regS
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
regL
Worldcup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intM
Skjærgårdsløpene, dag 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
regM
Sun 5/5Skjærgårdsløpene, dag 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
regL
Flex o-løpGimle IFØstfold-
loc
F
M
KM Mellom AAOK og VAOKOK SørVest-Agder-
regM
KM sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland-
regS
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
regRS
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
regM
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
regL
Worldcup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intL
w 19Mon 6/5
Tue 7/5KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
locS
Oslo City Cup og Norgescup seniorLillomarka OLAkershus og Oslo-
locS
Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland-
locL
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold-
locS
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold-
locS
Wed 8/5Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold-
locS
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
loc
F
S
7/5
Thu 9/5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
regS
Prolog Østmarka OpenØstmarka OKAkershus og Oslo-
loc
F
M
Fri 10/5
Sat 11/515 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
regRL
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold-
locM
KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
-
natM
Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
natM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
regM
8/5*
Sun 12/5HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland-
regL
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
regL
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
champsU
29/4
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
regM
Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag-
regM
VårløpetPorsgrunn OLTelemark2
regM
7/5
w 20Mon 13/5
Tue 14/5Ivar-O-løpet / KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
natS
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
locS
Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland-
locM
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland-
locRM
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold-
locM
Wed 15/5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
loc
F
L
14/5
Vestmjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
locS
Thu 16/5
Fri 17/5
Sat 18/5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag-
regRM
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark-
regS
Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark-
T
natP
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
locM
17/5
Sun 19/5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
natL
KM mellom Buskerud / DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
regM
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark-
regM
KM sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
regS
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
regRM
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark-
FT
natP
w 21Mon 20/5
Tue 21/5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
locS
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland-
locL
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold-
locS
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland-
locM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
S
20/5*
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo-
loc
F
L
5'ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud-
locRS
Wed 22/5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder-
loc
F
M
20/11
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold-
locS
Thu 23/5Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
locM
Fri 24/5
Sat 25/5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
regM
NM sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
champsS
RekruttenIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
locM
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
locM
24/5
Sun 26/5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
regRM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
natL
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag-
regM
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark-
regL
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo-
champsRS
w 22Mon 27/5
Tue 28/5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
loc
F
M
Sport8serien løp 3Indre Østfold OKØstfold-
locL
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
locM
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold-
locM
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo-
loc
F
M
Wed 29/5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
regM
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag-
locL
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
loc
F
M
2/5
Thu 30/5EikerløpetEiker OLBuskerud-
regL
FSK KlubbmesterskapFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
-
locL
Fri 31/5VM uttak junior - sprintOs IL
Røros IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
-
natS

Advertisements

IOF Eventor