Norsk Orientering

Terminliste

149 arrangement treff mellom 01.05.2019 og 23.05.2019

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 18ons. 1.51.mai løpet StongelandseidetOK SilsandTroms-
nærM
KM SprintRøyken OLBuskerud57
kretsS
28.4*
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 1Lierbygda OLBuskerud12
Pre
nasjL
25.4*
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 2Lierbygda OLBuskerud12
Pre
nasjL
25.4*
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark-
nærS
29.4
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo22
nasjSM
26.4
Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløpÅs ILAkershus og Oslo19
nærM
26.4
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag45
kretsM
26.4
Skien City RaceSkien OKTelemark47
kretsL
26.4
Sprint-Cup løp 3Løten o-lagHedmark17
nærS
29.4*
Felles kretslagssamling VAOK - AAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
8
treningL
29.4*
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
1.5*
tor. 2.5Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark8
nærM
1.5
TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag13
kretsS
30.4*
Trondheim Sprintcup - løp 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
2.5*
fre. 3.5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland0
treningL
2.5*
lør. 4.5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland0
treningL
2.5*
KM SprintGimle IFØstfold5
kretsS
3.5
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold61
kretsM
30.4
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo58
kretsL
30.4
World Cup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo60
intM
29.4
KM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland22
kretsS
1.5
KM Mellom AAOK & VAOK / SørløpAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
8
kretsM
2.5*
KM sprintstaffettHaugesund IL OrienteringRogaland4
kretsSS
3.5*
NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset Tynset IFHedmark0
nærS
2.5*
søn. 5.5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland0
treningL
2.5*
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag20
kretsL
29.4
World Cup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo51
intL
29.4
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo63
kretsM
29.4
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
8
kretsS
2.5*
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold34
kretsL
30.4
KM sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland5
kretsS
1.5*
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland0
kretsSS
1.5*
u 19man. 6.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
6.5*
tir. 7.5Oslo City Cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo82
nærS
3.5
Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland15
nærL
6.5*
Røyken Cup 4Røyken OLBuskerud-
treningM
Sprintliga løp 3 - formiddagLillomarka OLAkershus og Oslo17
nasjS
1.5
Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddagLillomarka OLAkershus og Oslo16
nasjS
1.5
4. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
7.5*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold38
nærS
5.5*
Klubbkarusell 3 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland5
nær
F
M
7.5*
le Tour de Glåmdal #1 2019Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
nærS
6.5
Saltenkarusell 1 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærL
6.5*
Treningsløp SBOStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder6
nærS
6.5*
ons. 8.5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold0
nærS
5.5*
Rankingløp 1Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
7.5
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-cupen 2Hamar OKHedmark6
nærS
6.5*
Raumarkarusellen løp 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Treningsløp Folkestad barnehageBø OLTelemark-
treningM
tor. 9.5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland5
nærM
9.4*
SO-cup nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
9.5*
NOLs treningsløp 4Notodden OLTelemark-
treningM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark6
nærL
8.5
Rekruttløp 2 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
treningS
9.5*
STOK Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag-
nærS
Prolog Østmarka OpenØstmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
9.5*
fre. 10.5
lør. 11.515-stafetten Oppsal OrienteringAkershus og Oslo1
kretsSL
6.5
KM MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsM
Sprint, Rogalandsranking #4, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
VårsleppetBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag13
kretsM
5.5
Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag79
nasjM
5.5
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold4
nærM
7.5
KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
8
nasjM
7.5
søn. 12.5HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland-
kretsL
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo38
kretsL
6.5
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag15
kretsM
5.5
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag75
mestU
5.5
Balsfjord dobbel - Løp 1Storsteinnes ILTroms-
nærS
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark6
kretsS
7.5
VårløpetPorsgrunn OLTelemark13
kretsM
7.5
Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms-
nær
F
S
8.5*
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
Balsfjord dobbel - Løp 2Storsteinnes ILTroms-
nærS
u 20man. 13.5Klubbmesterskap sprint (NOLs treningsløp 5)Notodden OLTelemark-
treningS
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo0
nærM
12.5
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo3
nær
F
M
13.5*
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland1
nærM
13.5
Røyken Cup 5Røyken OLBuskerud-
treningM
Sport8serien løp 2Gimle IFØstfold-
nærM
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland-
nærSM
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland1
nærS
14.5*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold30
nærM
12.5*
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo15
nasjS
7.5
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærL
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland0
treningM
14.5*
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
13.5*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningM
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder5
nærS
13.5*
Ni-Nitti-i-Nittedal 1Nittedal OLAkershus og Oslo-
treningL
ons. 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder0
nær
F
L
14.5*
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane-
nærS
O-karusell 1, sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
treningS
O-Sjuer 2Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Pre-o-trening 1 - Myrdammen/NordbyNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Vestmjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland2
nærS
13.5*
Treningsløp TelemarkshallenBø OLTelemark-
treningM
tor. 16.5Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark6
nærL
15.5
Rekruttløp 3 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
treningS
16.5*
fre. 17.5
lør. 18.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark11
kretsS
13.5
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsM
Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark14
Pre
nasjP
13.5
Vårløpet SkibotnTromsTroms-
nærM
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo0
nærM
17.5
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark-
nær
F
M
17.5*
søn. 19.5Individuelle klasser under KM stafettFana ILHordaland-
kretsM
KM mellom Buskerud / DrammensløpetSturla, IFBuskerud10
kretsM
14.5
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark10
kretsM
14.5
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag14
kretsS
15.5
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark13
Pre
nasjP
13.5
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo12
nasjL
13.5
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark0
nær
F
M
18.5*
u 21man. 20.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo3
nær
F
M
20.5*
tir. 21.5Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland-
nærL
20.5*
Røyken Cup 6Røyken OLBuskerud-
treningM
5. RankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
21.5*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærM
21.5*
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold26
nærS
19.5*
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
20.5*
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærL
20.5*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder4
nærS
20.5*
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
L
21.5*
5'ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud-
nærSS
ons. 22.5Sprint-stafettFreidigSør-Trøndelag-
treningSS
19.5*
Rankingløp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
20.11
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
O-sjuer 3 / Bygdakamp 3Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland-
nærS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Treningsløp BreisåsBø OLTelemark-
treningM
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
tor. 23.5Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland5
nærM
23.5*
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Karuselløp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
treningM

Annonser

IOF Eventor