Norsk Orientering

Terminliste

121 arrangement treff mellom 12.04.2019 og 14.05.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 15fre. 12.4NM nattorientering - UTSATT TIL 17. OKT.Østmarka OKAkershus og Oslo166
mestLN
lør. 13.4Lørdagskjappen OK MossØstfold1581
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 14.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold1040
intLVis ruter i LiveloxResultat
u 16man. 15.4
tir. 16.4
ons. 17.4
tor. 18.4
fre. 19.4
lør. 20.4
søn. 21.4
u 17man. 22.4MyrsprintenVang OLHedmark131
kretsS
21.4*
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 23.4SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder28
nær
F
M
22.4
2. rankingløpStord OrienteringHordaland2
nærL
23.4*
Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold91
nærM
21.4*
Klubbkarusell 2 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland5
nær
F
M
23.4*
Oslo City Cup 2019, løp 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo350
nærS
22.4*
Saltensprint 1 - BremnesBodø og Omegn IF OrienteringNordland9
nærS
22.4*
ons. 24.4AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder38
nær
F
S
22.4*
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane3
nærS
24.4*
Raumarkarusellen løp 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Park-O løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
24.4*
Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold32
kretsS
22.4
Mjølnernatta, løp 1 i Hedemarken Nattkøpp 2019Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark9
nærLN
22.4
tor. 25.4EOK treningsløp HusabøEgersund OKRogaland8
nærM
25.4*
SO-cup løp nr 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærM
25.4*
Grenlandskarusellen løp 3Skien OKTelemark14
nærL
24.4
Drammen City Cup - Løp 3Eiker OLBuskerud17
nærS
24.4*
NØK Sprintcup løp 1Alvdal ILHedmark2
nærS
23.4
TA-Sprint 3Frol ILNord-Trøndelag17
kretsS
23.4
Trondheim sprintcup - løp 3Malvik ILSør-Trøndelag24
nærS
23.4
fre. 26.4
lør. 27.4Morgenfrisk i Follo #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo16
nærM
25.4
Vis ruter i Livelox
O-karusellen 1Eidskog OLHedmark-
nærS
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane0
kretsM
24.4
Fredrikstad SkFredrikstad SKØstfold31
Pre
nasjP
17.4
RR1, BogsdalenEgersund OKRogaland6
kretsM
25.4
søn. 28.4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane1
kretsS
24.4
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark24
kretsM
23.4
PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo36
Pre
nasjP
21.4
RR2, SkjævelandÅlgård OrienteringRogaland21
kretsL
22.4*
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal6
nasjM
24.4*
u 18man. 29.4NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
3.4
tir. 30.4Sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland21
nærS
29.4*
Ungdomsserien løp 1OK MossØstfold17
kretsM
28.4
3. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
22.4*
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold42
nærM
28.4*
NK2Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærM
Saltensprint 2Tverlandet ILNordland0
nærS
29.4
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder4
nærS
30.4*
Oslo City Cup 2019, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærS
29.4
ons. 1.51.mai løpet StongelandseidetOK SilsandTroms-
nærM
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag16
kretsM
26.4
KM SprintRøyken OLBuskerud11
kretsS
28.4*
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 1Lierbygda OLBuskerud9
Pre
nasjL
25.4*
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 2Lierbygda OLBuskerud9
Pre
nasjL
25.4*
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark-
nærS
29.4
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo1
nasjSM
26.4
Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløpÅs ILAkershus og Oslo12
nærM
26.4
Skien City RaceSkien OKTelemark19
kretsL
26.4
Sprint-Cup løp 3Løten o-lagHedmark4
nærS
30.4
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud-
nærM
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
1.5*
tor. 2.5Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark-
nærL
TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag3
kretsS
30.4*
SprintcupfinaleByåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 3.5
lør. 4.5KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold18
kretsM
30.4
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo31
kretsL
30.4
World Cup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo38
intM
29.4
KM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland6
kretsS
1.5
KM Mellom AAOK & VAOK / SørløpAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
6
kretsM
2.5*
KM sprintstaffettHaugesund IL OrienteringRogaland4
kretsSS
3.5*
NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset Tynset IFHedmark0
nærS
2.5*
søn. 5.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag10
kretsL
29.4
World Cup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo32
intL
29.4
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo28
kretsM
29.4
KM Sprint AAOK og VAOKOK SørVest-Agder7
kretsS
2.5*
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold19
kretsL
30.4
KM sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsS
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsSS
u 19man. 6.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
6.5*
tir. 7.5Oslo City Cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo54
nærS
3.5
Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland1
nærL
6.5*
Sprintliga løp 3 - formiddagLillomarka OLAkershus og Oslo8
nasjS
1.5
Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddagLillomarka OLAkershus og Oslo8
nasjS
1.5
4. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
7.5*
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold30
nærS
5.5*
Klubbkarusell 3 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
M
7.5*
Saltenkarusell 1 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærL
6.5*
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder3
nærS
6.5*
ons. 8.5Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nærS
Rankingløp 1Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
7.5
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-cupen 2Hamar OKHedmark6
nærS
6.5*
Raumarkarusellen løp 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tor. 9.5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland5
nærM
9.4*
SO-cup nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærM
9.5*
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark4
nærL
8.5
STOK Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag-
nærS
Prolog Østmarka OpenØstmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
9.5*
fre. 10.5
lør. 11.515-stafetten Oppsal OrienteringAkershus og Oslo0
kretsSL
6.5
KM MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsM
Sprint, Rogalandsranking #4, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
VårsleppetBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag10
kretsM
5.5
Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag57
nasjM
5.5
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold2
nærM
7.5
KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
0
nasjM
7.5
søn. 12.5EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSS
HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland-
kretsL
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo20
kretsL
6.5
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag11
kretsM
5.5
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag51
mestU
5.5
Balsfjord dobbel - Løp 1Storsteinnes ILTroms-
nærS
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark1
kretsS
7.5
VårløpetPorsgrunn OLTelemark10
kretsM
7.5
Balsfjord dobbel - Løp 2Storsteinnes ILTroms-
nærS
u 20man. 13.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
13.5*
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland1
nærM
13.5
Sport8serien løp 2Gimle IFØstfold-
nærM
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland-
nærSM
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland1
nærS
14.5*
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold29
nærM
12.5*
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo8
nasjS
7.5
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland-
nærL
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærL
13.5*
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder2
nærS
13.5*

Annonser

IOF Eventor