Norsk Orientering

Terminliste

459 arrangement treff mellom 12.04.2019 og 18.06.2019

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 15fre. 12.4
lør. 13.4Lørdagskjappen OK MossØstfold1581
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 14.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold1040
intLVis ruter i LiveloxResultat
u 16man. 15.4
tir. 16.4
ons. 17.4AOOKs 10milatestAkershus og OsloAkershus og Oslo42
treningLKResultat
tor. 18.4
fre. 19.4
lør. 20.4
søn. 21.4
u 17man. 22.4MyrsprintenVang OLHedmark174
kretsSResultat
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud116
nærMResultat
tir. 23.4Røyken Cup 2Røyken OLBuskerud-
treningM
2. rankingløpStord OrienteringHordaland37
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder105
nær
F
MResultat
Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold211
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell 2 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland41
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup 2019, løp 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo605
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 1 - BremnesBodø og Omegn IF OrienteringNordland66
nærSResultat
ons. 24.4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag22
treningMResultat
AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder108
nær
F
SResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane11
nærS
Nær o-løp Instedalen skianleggIL TambarskjelvarSogn og Fjordane0
nærM
Raumarkarusellen løp 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo50
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Park-O løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
Treningsløp BreisåsBø OLTelemark40
treningMVis ruter i LiveloxResultat
Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold94
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Mjølnernatta, løp 1 i Hedemarken Nattkøpp 2019Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark23
nærLNResultat
tor. 25.4Drammen City Cup - Løp 3Eiker OLBuskerud71
nærSVis ruter i Livelox
EOK treningsløp HusabøEgersund OKRogaland25
nærMResultat
SO-cup løp nr 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland39
nærMResultat
NOLs treningsløp 3Notodden OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
NØK Sprintcup løp 1Alvdal ILSør-Trøndelag68
nærSResultat
Rekruttløp 1 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
treningS
TA-Sprint 3Frol ILNord-Trøndelag86
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr 1Lillehammer OKOppland40
nærSResultat
Trening - eTiming testBotne SKVestfold20
treningMResultat
Grenlandskarusellen løp 3Skien OKTelemark73
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Trondheim sprintcup - løp 3Malvik ILSør-Trøndelag230
nærSResultat
fre. 26.4
lør. 27.4Morgenfrisk i Follo #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo81
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-karusellen 1Eidskog OLHedmark42
nærSVis ruter i LiveloxResultat
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane32
kretsM
Fredrikstad SkFredrikstad SKØstfold31
Pre
nasjP
RR1, BogsdalenEgersund OKRogaland109
kretsMResultat
søn. 28.4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane35
kretsS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark165
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo40
Pre
nasjP
RR2, SkjævelandÅlgård OrienteringRogaland140
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal55
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 18man. 29.4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Postplukk BogsdalenEgersund OKRogaland23
nærM
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland48
nærMResultat
tir. 30.4Røyken Cup 3Røyken OLBuskerud-
treningM
Sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland152
nærSResultat
3. rankingløpStord OrienteringHordaland30
nærLVis ruter i LiveloxResultat
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold178
nærMVis ruter i LiveloxResultat
NK2Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland29
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 2Tverlandet ILNordland56
nærSResultat
Ungdomsserien løp 1OK MossØstfold113
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder110
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp SBOStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningS
Oslo City Cup 2019, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo649
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 1.5KM SprintRøyken OLBuskerud199
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 1Lierbygda OLBuskerud14
Pre
nasjL
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 2Lierbygda OLBuskerud14
Pre
nasjL
Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløpÅs ILAkershus og Oslo98
nærMResultat
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo102
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag259
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Skien City RaceSkien OKTelemark169
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Sprint-Cup løp 3Løten o-lagHedmark130
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Vårløp Sør SenjaOK SilsandTroms-
nærM
Felles kretslagssamling VAOK - AAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
26
treningL
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud69
nærMResultat
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILSør-Trøndelag86
nærSResultat
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane76
nærMResultat
testKabelvåg O-lagNordland1
treningM
tor. 2.5O-karusell 2, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark62
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark71
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Råtasskarusellen #1Indre Østfold OKØstfold5
nærM
SI klubbtreningsløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland34
treningM
TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag71
kretsSResultat
Torsdagsløp 2Rudsbygd ILOppland1
nærM
Trondheim Sprintcup - løp 4Byåsen ILSør-Trøndelag236
nærSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 3.5TreningsløpMo OKNordland2
treningM
Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
treningL
lør. 4.5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
treningL
Trening 2Mo OKNordland2
treningL
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo491
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
World Cup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo159
intMResultat
KM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland100
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold310
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Mellom AAOK & VAOK / SørløpAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
119
kretsMResultat
O-løpMo OKNordland4
treningL
KM SprintGimle IFØstfold125
kretsSResultat
NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset Tynset IFSør-Trøndelag70
nærSResultat
KM sprintstaffettHaugesund IL OrienteringRogaland28
kretsSSResultat
søn. 5.5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
treningL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag201
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Trening 3Mo OKNordland2
treningL
World Cup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo116
intLResultat
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo509
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
120
kretsSResultat
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold219
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland106
kretsSResultat
HauknessprintMo OKNordland2
treningL
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland27
kretsSSResultat
u 19man. 6.5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo81
nær
F
MResultat
tir. 7.5le Tour de Glåmdal #1 2019Brandval/Kongsvinger OKHedmark84
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland218
nærLResultat
Røyken Cup 4Røyken OLBuskerud-
treningMVis ruter i Livelox
Sprintliga løp 3 - formiddagLillomarka OLAkershus og Oslo40
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold169
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddagLillomarka OLAkershus og Oslo34
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
4. rankingløpStord OrienteringHordaland39
nærLVis ruter i LiveloxResultat
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Nærløp RundevoldEgersund OKRogaland44
nærMResultat
Klubbkarusell 3 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
O-karusell fra UITHarstad OLTroms-
treningSVis ruter i Livelox
Oslo City Cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo494
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 1 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland73
nærLResultat
Treningsløp SBOStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder118
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 8.5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Bygdakamp 2Verdal OKNord-Trøndelag-
treningL
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder116
nærSResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 1IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo129
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp Folkestad barnehageBø OLTelemark34
treningMVis ruter i LiveloxResultat
Dølakarusell - KJØNÅSTormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane67
nærMResultat
Nammo-cupen 2Gjø-Vard OL
Hamar OK
Oppland
Hedmark
113
nærSResultat
Raumarkarusellen løp 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo82
nærMResultat
Rekruttløp HagabråtenFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold126
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 9.5Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland74
nærMResultat
SO-cup nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland46
nærMResultat
NOLs treningsløp 4Notodden OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark45
nærLVis ruter i LiveloxResultat
O-karusell 3Eidskog OLHedmark26
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Rekruttløp 2 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
treningS
Råtasskarusellen #2Indre Østfold OKØstfold7
nærM
STOK Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag166
nærSResultat
TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag76
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 3 2019 NybuLillehammer OKOppland24
nærSResultat
TorsdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder8
treningM
Tyritreffen løp nr 3Ringerike OLBuskerud27
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Asker ABC 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo34
treningLResultat
O-cup 1 TelegrafbuktaIL BUL-TromsøTroms40
treningSResultat
Prolog Østmarka OpenØstmarka OKAkershus og Oslo26
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
fre. 10.5
lør. 11.5Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag200
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
15-stafetten Oppsal OrienteringAkershus og Oslo30
kretsSLVis ruter i Livelox
VAOK/AAOK kretslagstreningAust-Agder
IL Vindbjart
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
22
treningL
VårsleppetBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag116
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold143
nærMResultat
KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
193
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen SolaSandnes IL (Rogaland)Rogaland138
kretsSResultat
søn. 12.5Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag117
kretsMResultat
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag178
mestUVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark164
kretsSResultat
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo689
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland147
kretsUResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark239
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms1
nær
F
S
HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland154
kretsLResultat
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
SS
u 20man. 13.5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
nærS
Klubbmesterskap sprint (NOLs treningsløp 5)Notodden OLTelemark-
treningS
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
nærSResultat
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
nærMResultat
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
nærMResultat
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
nærMResultat
Røyken Cup 5Røyken OLBuskerud-
treningMVis ruter i Livelox
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
nærSM
P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
nærMResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
nærLResultat
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærLResultat
Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
nærMResultat
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningM
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Ni-Nitti-i-Nittedal 1Nittedal OLAkershus og Oslo49
treningLVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
nærMResultat
ons. 15.5bedriftsløp HBIK Bergen (WOD)HordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
Verdens orienteringsdag WOD 2019 KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
treningM
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Verdens orienteringsdagHarstad OLTroms-
treningM
Fitjar-karusell 6 og WOD VerdensO-dagFitjar ILHordaland1
treningM
Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
nærM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
nærSResultat
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
nærSVis ruter i LiveloxResultat
O-Sjuer 2Frol ILNord-Trøndelag-
treningLVis ruter i Livelox
Pre-o-trening 1 - Myrdammen/NordbyNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningM
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
nærMResultat
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
nærM
Treningsløp - WODSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Verdens o-dag (WOD) - NAMSOSNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp Klatreparken Høyt & LavtBø OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
tor. 16.5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
nærSResultat
WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Rekruttløp 3 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
treningS
O-cup 2 LangneshaugenIL BUL-TromsøTroms43
treningSResultat
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
nærLResultat
Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
fre. 17.5
lør. 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
Pre
nasjP
Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
nærL
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
kretsMResultat
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
nær
F
M
Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
nærMResultat
søn. 19.5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærSK
KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
SøndagssprintKristiansand OKVest-Agder9
treningS
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag157
kretsSStarttider
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
Pre
nasjPStarttider
Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms39
nærL
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland160
kretsLStarttider
KM stafett HordalandFana ILHordaland43
kretsSMStarttider
Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
kretsM
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark62
nær
F
MStarttider
u 21man. 20.5Klubbkøpp løp 2Løten o-lagHedmark14
treningM
19.5
Lauglo Open 2019OL TrollelgSør-Trøndelag18
treningM
19.5*
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo30
nær
F
M
20.5*
Treningsløp 1 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland14
treningM
19.5*
tir. 21.5Røyken Cup 6Røyken OLBuskerud-
treningM
Verdens orienteringsdag WOD 2019 TrudvangSogndal ILSogn og Fjordane-
treningM
5. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland3
nærL
21.5*
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland52
nærM
20.5*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold79
nærS
19.5*
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland71
nærM
21.5*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
S
20.5*
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland13
nærL
20.5*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder45
nærS
20.5*
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo22
nær
F
L
21.5*
5'ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud18
nærSS
20.5*
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark0
nærM
21.5*
ons. 22.5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Sprint-stafettFreidigSør-Trøndelag-
treningSS
19.5
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder18
nær
F
M
21.5
Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo-
nærM
torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland1
nærS
20.5
Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane2
nærL
22.5*
O-sjuer 3 / Bygdakamp 3Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland8
nærS
20.5
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland20
nærS
20.5
Vis ruter i Livelox
Åpent treningsløp - med labyrinter og moroLarvik OKVestfold4
treningM
19.5
Treningsløp BreisåsBø OLTelemark-
treningM
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold52
nærS
20.5*
tor. 23.5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland11
nærM
23.5*
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland5
nærM
23.5*
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark15
nærL
21.5
NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag6
nær
F
M
21.5
Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 3 Tromsø museumIL BUL-TromsøTroms-
treningS
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag38
nærM
21.5*
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold1
nærS
22.5
fre. 24.5O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder5
treningM
22.5*
lør. 25.5O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder5
treningM
22.5*
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag2
kretsSM
20.5
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærM
20.5*
Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag17
treningM
24.5
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag4
treningM
20.5
NM sprintNydalens SKAkershus og Oslo230
mestS
19.5
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo6
nærM
24.5*
Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder4
nærM
23.5*
NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo27
nærS
24.5
søn. 26.5Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag17
treningM
24.5
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag4
treningM
20.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark28
nasjL
20.5
Vis ruter i Livelox
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark27
kretsL
21.5
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo40
mestSS
19.5
KM SprintBardu ILTroms2
kretsS
22.5*
Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo-
nær
F
L
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder12
kretsM
22.5
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag37
kretsM
20.5
Vis ruter i Livelox
EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal2
krets
F
S
25.5*
SilsandløpetOK SilsandTroms4
nærM
24.5
u 22man. 27.5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland11
nærM
27.5*
Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland0
nærM
30.12*
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
2.5
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo12
nær
F
M
27.5*
tir. 28.5Røyken Cup 7Røyken OLBuskerud-
treningM
Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold24
nærL
26.5
P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo-
nærM
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold37
nærM
26.5*
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærM
27.5
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
M
28.5*
klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland0
treningM
27.5*
O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærL
27.5*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningM
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
28.5*
Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder7
nær
F
M
27.5*
ons. 29.5O-karusell 2, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningM
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane1
kretsM
26.5*
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag0
nærL
27.5*
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder3
nær
F
M
28.5
Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland-
nærM
Melhus IL O6`er 1. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
treningL
28.5
O-Sjuer 4Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland3
nærM
28.5*
Treningsløp GåraåsenBø OLTelemark-
treningM
tor. 30.5FSK KlubbmesterskapFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
26
nærL
29.5
EikerløpetEiker OLBuskerud88
kretsL
27.5
NØK karusell løp 2Folldal IFSør-Trøndelag2
nærM
28.5
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
nærM
fre. 31.5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag80
nasjS
24.5
lør. 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland21
kretsS
28.5
KM langKirkenes IFFinnmark-
kretsL
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag5
kretsS
27.5
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland21
kretsM
29.5
MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag99
nasjL
24.5
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark11
nærM
30.5
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold1
kretsSM
28.5
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold0
kretsM
27.5
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
kretsM
27.5
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland14
kretsU
29.5*
søn. 2.6Direkteklasser KM stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
treningM
31.5*
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold-
treningL
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold-
nær
F
M
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland22
kretsM
28.5
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo23
kretsM
28.5
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag0
kretsSM
29.5
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag102
nasjM
24.5
SørreisaløpetSørreisa OLTroms1
nærM
1.6*
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
kretsU
27.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
29.5*
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland16
kretsL
27.5
u 23man. 3.6TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo9
nær
F
M
3.6*
tir. 4.6Røyken Cup 8Røyken OLBuskerud-
treningM
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
7. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
4.6*
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
3.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold36
nærS
2.6*
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland4
nærM
4.6*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland1
nærM
2.6*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
ons. 5.6Klubbmesterskap FreidigFreidigSør-Trøndelag-
treningM
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland-
nærSM
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland-
nærM
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder3
nær
F
L
4.6*
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland-
nærS
Melhus IL O6`er 2. løpMelhus ILSør-Trøndelag-
treningL
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
5.6*
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane0
krets
F
M
2.6
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo2
nærM
3.6
Treningsløp Jønnbu, LifjellBø OLTelemark0
treningM
4.6
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland11
nærL
3.6*
tor. 6.6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark-
nærM
O-cup 4 HellaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærM
fre. 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Lyse nattenSvalbard TurnTroms9
nærSN
7.6
lør. 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud74
nasjM
31.5*
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark40
nasjS
31.5
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms4
nasjS
4.6
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms13
nærM
27.5
søn. 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms2
nasjL
4.6
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud75
nasjL
31.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark42
nasjM
31.5
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms13
nærM
27.5
u 24man. 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud57
nasjL
31.5
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud0
nasjSM
31.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark39
nasjL
31.5
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland0
nærM
2.5
tir. 11.6Røyken Cup 9Røyken OLBuskerud-
treningM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
8. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
10.6*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 5Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningM
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
4.6*
ons. 12.6O-karusell 3, langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 6IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusell #2Driv ILAkershus og Oslo0
treningL
10.6
Follokarusell 2Driv ILAkershus og Oslo-
nærM
O-Sjuer 5Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag-
treningM
Treningsløp NordbøåsaneBø OLTelemark-
treningM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag5
nærM
9.6
tor. 13.6Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLTelemark1
treningM
12.6
Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland0
nærM
13.6*
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
treningM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
13.6*
NØK-karusell løp 3Kvikne ILSør-Trøndelag1
nær
F
M
12.6*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
11.6*
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSM
O-cup 5 Workinnmarka skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningM
fre. 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold2
nærS
12.6
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder-
nærM
Setertun fredagsløpNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
lør. 15.6FinndultenLunderseter ILHedmark6
kretsM
3.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold17
kretsS
11.6
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
Setertun lørdagsløpetNamsos OKNord-Trøndelag-
nærM
KM mellomHarstad OLTroms-
kretsM
søn. 16.6FjelldiltenLillehammer OKOppland1
kretsL
11.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud2
kretsM
10.6*
MidtsommerløpetStokke ILVestfold18
kretsM
11.6
Varanger 2 dager`s "Postfest"Laksefjord ILFinnmark-
nasjM
KM LangHarstad OLTroms-
kretsL
9.6*
Ni-Nitti-i-Nittedal 3Nittedal OLAkershus og Oslo-
nær
F
L
u 25man. 17.6Moro- OløpEgersund OKRogaland-
nærM
Klubbløp 2 - GrudaskogenGanddal ILRogaland1
nærM
17.6*
O-karusellen Vågan 3. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland1
nærL
16.6*
TeknikktreningHarstad OLTroms-
treningL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
17.6*
Treningsløp 2 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland-
treningS
16.6*
tir. 18.6Nærløp, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold-
treningS
Klubbmesterskap 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
treningM
17.6
2. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.6*
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
treningM
Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold32
nærS
16.6*
Klubbkarusell 5 - Sommeravslutning - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
treningM
18.6*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningL
Saltenkarusell 6 - Heggmoen Bodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
17.6*
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 6Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningL
Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
S
18.6*

Annonser

IOF Eventor