Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

1253 events were found between 01/03/2019 and 18/11/2019.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 9Fri 1/3
Sat 2/3KretslagstreningKristiansand OKVest-Agder19
clubL
Lørdagsteknikk PostplukkKristiansand OKVest-Agder10
clubL
Sun 3/3STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold0
clubM
LerkeløpetOL Tønsberg og omegnVestfold32
clubM
w 10Mon 4/3
Tue 5/3Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland71
clubSN
Wed 6/3Nattløp UlsnesStavanger OrienteringsklubbRogaland67
locMNResults
Vinter-Jukola løp 17Sandefjord OKVestfold42
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/3vintercup nr.5 Fana ILFana ILHordaland53
clubMNResults
Vinterråtassen 2019 #6Indre Østfold OKØstfold4
locSN
NattsprintFinaleKristiansand OKVest-Agder16
clubMNResults
Fri 8/3
Sat 9/3Heimdal VintersprintOL TrollelgSør-Trøndelag34
locS
LørdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder18
clubL
Prøve "knock-out"Stavanger OrienteringsklubbRogaland13
locS
BiOs 2018/2019 løp 5Os OrienteringsklubbHordaland23
clubLResults
Vinterkarusell BogafjellFrøyland ILRogaland120
locMResults
Sun 10/3STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold1
clubM
w 11Mon 11/3
Tue 12/3Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU Orientering
Måren OK
Akershus og Oslo30
locMN
Wed 13/3HLP kveldsamling 3Melhus ILSør-Trøndelag54
clubSN
Vinter-Jukola 17OK SkeidiTelemark38
locLNShow routes in LiveloxResults
Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland70
locMNResults
Thu 14/3Torsdagsløp MarsStavanger OrienteringsklubbRogaland9
locLC
Vinterråtassen 2019 #7Indre Østfold OKØstfold4
locSN
Fri 15/3
Sat 16/3NC sprintIL BUL-TromsøTroms61
S
natSResults
Sun 17/3NC mellomIL BUL-TromsøTroms54
S
natMResults
STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold0
clubM
Skiorientering på FjellsætraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal0
S
loc
F
S
Skiorientering FjellsætraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal3
S
loc
F
S
w 12Mon 18/3
Tue 19/319.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, SverigeNorges Orienteringsforbund-
S
intL
Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland53
clubSNResults
Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 9Halden SKØstfold14
clubLNResults
Wed 20/3Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland51
locMNResults
Vinter-Jukola #18Larvik OKVestfold61
locLCShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3Torsdagsteknikk - SprintKristiansand OKVest-Agder13
clubS
Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1Asker SkiklubbAkershus og Oslo114
locSCShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2019 #8Indre Østfold OKØstfold2
locSN
Fri 22/3
Sat 23/3Damenes DagGanddal ILRogaland12
locM
Lørdagsteknikk MellomdistanseKristiansand OKVest-Agder20
clubM
Gromløpet 2019 – Kick off OsloLillomarka OLAkershus og Oslo586
reg
F
LShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland141
locMResults
Sun 24/3OTO 1.øktOL Tønsberg og omegnVestfold1
clubM
OTO 1.øktOL Tønsberg og omegnVestfold16
clubL
OTO Trening, 1.øktOL Tønsberg og omegnVestfold1
clubM
OTO Trening, 2.øktOL Tønsberg og omegnVestfold1
clubM
OTO Trening, 1.øktOL Tønsberg og omegnVestfold14
clubM
OTO Trening, 2.øktOL Tønsberg og omegnVestfold12
clubM
OTO Trening, økt 1OL Tønsberg og omegnVestfold16
clubL
OTO Trening, økt 2OL Tønsberg og omegnVestfold15
clubM
OTO 2.øktOL Tønsberg og omegnVestfold1
clubM
OTO 2.øktOL Tønsberg og omegnVestfold15
clubM
w 13Mon 25/3
Tue 26/3Råtass-sprint nr. 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo62
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/3Vinterjukola 19Porsgrunn OLTelemark66
locLCShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3Test-trening for etimeIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder0
club
F
M
Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag77
locS
Torsdagsteknikk Natt-o testKristiansand OKVest-Agder19
clubLN
Fri 29/3KM natt (Nattsvermeren)Fredrikstad SKØstfold119
regLNShow routes in LiveloxResults
Test-trening for etime2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
club
F
L
SprintreningStavanger OrienteringsklubbRogaland51
locSResults
Marum-nattaSandefjord OKVestfold55
regLNShow routes in LiveloxResults
KM natt ROK StutafjellGanddal ILRogaland116
regMNShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold436
regMShow routes in LiveloxResults
Sprintliga 2019 Løp 1, kvalifiseringStavanger OrienteringsklubbRogaland185
natSShow routes in LiveloxResults
Sprintliga 2019 Løp 1, jaktstartStavanger OrienteringsklubbRogaland148
natSShow routes in LiveloxResults
Sprintløp StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland0
natS
Vestfold 2-dagers, dag 1Sandefjord OKVestfold444
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Prøve-NM KnockoutsprintStavanger OrienteringsklubbRogaland142
natSShow routes in LiveloxResults
Vestfold 2-dagers, dag 2Larvik OKVestfold352
regMShow routes in LiveloxResults
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2019)Stord OrienteringHordaland113
regLShow routes in LiveloxResults
w 14Mon 1/4SWECO knockoutsprintNTNUISør-Trøndelag0
locS
Tue 2/4Sprintcup 1 BergenFana ILHordaland155
locSResults
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold233
locSShow routes in LiveloxResults
Råtass-sprint nr. 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder136
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell 1 - DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland41
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup 2019, løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo681
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 3/4
Thu 4/4NOLs treningsløp 1Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud148
locSShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark62
locSResults
T-A-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag96
regSResults
Trondheim sprintcup - løp 2Nidarøst OKSør-Trøndelag205
locSShow routes in LiveloxResults
Torsdagsteknikk Natt-o testKristiansand OKVest-Agder21
clubLN
Fri 5/4
Sat 6/4Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold90
natRMShow routes in LiveloxResults
Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1234
natMShow routes in LiveloxResults
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder125
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1380
natLShow routes in LiveloxResults
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder116
regLShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo - PrologKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo42
locMShow routes in LiveloxResults
w 15Mon 8/4Hisøy Treningsløp 1-2019Hisøy OKAust-Agder21
clubMResults
EOK treningsløp GaudlandEgersund OKRogaland32
locMResults
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland34
locMResults
Tue 9/4Røyken Cup 1Røyken OLBuskerud-
clubS
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder0
loc
F
M
1. rankingløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland40
locLShow routes in LiveloxResults
Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland281
locLResults
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold195
locMShow routes in LiveloxResults
Råtass-sprint nr. 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
NK1Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland27
locLResults
Oslo City Cup 2019, løp nr. 2Oppsal OrienteringAkershus og Oslo665
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 10/4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubS
AAOK-karusellen løp 1Øyestad IF allianseAust-Agder115
loc
F
MResults
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane55
locMResults
O-Sjuer 1Frol ILNord-Trøndelag-
clubMShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo68
locSResults
Sprint-Cup løp 1Løten o-lagHedmark60
locSResults
Nammo-cup 1Løten o-lagHedmark2
locSN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo56
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4Grenlandskarusellen 2Porsgrunn OLTelemark78
locLShow routes in LiveloxResults
TA-Sprint 2Verdal OKNord-Trøndelag85
regSResults
Trondheim sprintcup - løp 3NTNUISør-Trøndelag236
regSShow routes in LiveloxResults
Asker ABC 2Asker SkiklubbAkershus og Oslo68
clubLResults
NOLs treningsløp 2Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud119
locSShow routes in LiveloxResults
Fri 12/4
Sat 13/4Lørdagskjappen OK MossØstfold1581
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold1040
intLShow routes in LiveloxResults
w 16Mon 15/4
Tue 16/4
Wed 17/4AOOKs 10milatestAkershus og OsloAkershus og Oslo42
clubLCResults
Thu 18/4
Fri 19/4
Sat 20/4
Sun 21/4
w 17Mon 22/4MyrsprintenVang OLHedmark174
regSResults
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud116
locMResults
Tue 23/4Røyken Cup 2Røyken OLBuskerud-
clubM
2. rankingløpStord OrienteringHordaland37
locLShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder105
loc
F
MResults
Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold211
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell 2 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland41
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup 2019, løp 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo605
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 1 - BremnesBodø og Omegn IF OrienteringNordland66
locSResults
Wed 24/4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag22
clubMResults
AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder108
loc
F
SResults
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane11
locS
Nær o-løp Instedalen skianleggIL TambarskjelvarSogn og Fjordane0
locM
Raumarkarusellen løp 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo50
locSShow routes in LiveloxResults
Park-O løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo0
loc
F
S
Treningsløp BreisåsBø OLTelemark40
clubMShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold94
regSShow routes in LiveloxResults
Mjølnernatta, løp 1 i Hedemarken Nattkøpp 2019Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark23
locLNResults
Thu 25/4Drammen City Cup - Løp 3Eiker OLBuskerud71
locSShow routes in Livelox
EOK treningsløp HusabøEgersund OKRogaland25
locMResults
SO-cup løp nr 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland39
locMResults
NOLs treningsløp 3Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
NØK Sprintcup løp 1Alvdal ILSør-Trøndelag68
locSResults
Rekruttløp 1 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
clubS
TA-Sprint 3Frol ILNord-Trøndelag86
regSShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr 1Lillehammer OKOppland40
locSResults
Trening - eTiming testBotne SKVestfold20
clubMResults
Grenlandskarusellen løp 3Skien OKTelemark73
locMShow routes in LiveloxResults
Trondheim sprintcup - løp 3Malvik ILSør-Trøndelag230
locSResults
Fri 26/4
Sat 27/4Morgenfrisk i Follo #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo81
locMShow routes in LiveloxResults
O-karusellen 1Eidskog OLHedmark42
locSShow routes in LiveloxResults
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane32
regM
Fredrikstad SkFredrikstad SKØstfold31
T
natP
RR1, BogsdalenEgersund OKRogaland109
regMResults
Sun 28/4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane35
regS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark165
regMShow routes in LiveloxResults
PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo40
T
natP
RR2, SkjævelandÅlgård OrienteringRogaland140
regLShow routes in LiveloxResults
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal55
natMShow routes in LiveloxResults
w 18Mon 29/4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Postplukk BogsdalenEgersund OKRogaland23
locM
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland48
locMResults
Tue 30/4Røyken Cup 3Røyken OLBuskerud-
clubM
Sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland152
locSResults
3. rankingløpStord OrienteringHordaland30
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold178
locMShow routes in LiveloxResults
NK2Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland29
locMShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 2Tverlandet ILNordland56
locSResults
Ungdomsserien løp 1OK MossØstfold113
regMShow routes in LiveloxResults
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder110
locSShow routes in LiveloxResults
Treningsløp SBOStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
Oslo City Cup 2019, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo649
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 1/5KM SprintRøyken OLBuskerud199
regSShow routes in LiveloxResults
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 1Lierbygda OLBuskerud14
T
natL
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 2Lierbygda OLBuskerud14
T
natL
Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløpÅs ILAkershus og Oslo98
locMResults
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo102
natRMShow routes in LiveloxResults
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag259
regMShow routes in LiveloxResults
Skien City RaceSkien OKTelemark169
regLShow routes in LiveloxResults
Sprint-Cup løp 3Løten o-lagHedmark130
locSShow routes in LiveloxResults
Vårløp Sør SenjaOK SilsandTroms-
clubM
Felles kretslagssamling VAOK - AAOKAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
26
clubL
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud69
locMResults
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILSør-Trøndelag86
locSResults
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane76
locMResults
testKabelvåg O-lagNordland1
clubM
Thu 2/5O-karusell 2, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark62
locMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark71
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #1Indre Østfold OKØstfold5
locM
SI klubbtreningsløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland34
clubM
TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag71
regSResults
Torsdagsløp 2Rudsbygd ILOppland1
locM
Trondheim Sprintcup - løp 4Byåsen ILSør-Trøndelag236
locSShow routes in LiveloxResults
Fri 3/5TreningsløpMo OKNordland2
clubM
Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
clubL
Sat 4/5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
clubL
Trening 2Mo OKNordland2
clubL
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo491
regLShow routes in LiveloxResults
World Cup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo159
intMResults
KM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland100
regSShow routes in LiveloxResults
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold310
regMShow routes in LiveloxResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
KM Mellom AAOK & VAOK / SørløpAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
119
regMResults
O-løpMo OKNordland4
clubL
KM SprintGimle IFØstfold125
regSResults
NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset Tynset IFSør-Trøndelag70
locSResults
KM sprintstaffettHaugesund IL OrienteringRogaland28
regRSResults
Sun 5/5Kretssamling Nordland OrienteringskretsMo OKNordland8
clubL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag201
regLShow routes in LiveloxResults
Trening 3Mo OKNordland2
clubL
World Cup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo116
intLResults
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo509
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
120
regSResults
SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold219
regLShow routes in LiveloxResults
KM sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland106
regSResults
HauknessprintMo OKNordland2
clubL
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland27
regRSResults
w 19Mon 6/5Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo81
loc
F
MResults
Tue 7/5le Tour de Glåmdal #1 2019Brandval/Kongsvinger OKHedmark84
locSShow routes in LiveloxResults
Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland218
locLResults
Røyken Cup 4Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Sprintliga løp 3 - formiddagLillomarka OLAkershus og Oslo40
natSShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold169
locSShow routes in LiveloxResults
Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddagLillomarka OLAkershus og Oslo34
natSShow routes in LiveloxResults
4. rankingløpStord OrienteringHordaland39
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Nærløp RundevoldEgersund OKRogaland44
locMResults
Klubbkarusell 3 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland31
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
O-karusell fra UITHarstad OLTroms-
clubSShow routes in Livelox
Oslo City Cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo494
locSShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 1 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland73
locLShow routes in LiveloxResults
Treningsløp SBOStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubL
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder118
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 8/5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Bygdakamp 2Verdal OKNord-Trøndelag-
clubL
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder116
locSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 1IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo129
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Folkestad barnehageBø OLTelemark34
clubMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - KJØNÅSTormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane67
locMResults
Nammo-cupen 2Hamar OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
113
locSResults
Raumarkarusellen løp 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo82
locMResults
Rekruttløp HagabråtenFossum IFAkershus og Oslo0
locM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag24
clubMResults
Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold126
locSShow routes in LiveloxResults
Thu 9/5Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland74
locMResults
SO-cup nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland46
locMResults
NOLs treningsløp 4Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark45
locLShow routes in LiveloxResults
O-karusell 3Eidskog OLHedmark26
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #2Indre Østfold OKØstfold7
locM
Rekruttløp 2 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
clubS
STOK Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag166
locSResults
TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag76
regSShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr. 3 2019 NybuLillehammer OKOppland24
locSResults
TorsdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder8
clubM
Tyritreffen løp nr 3Ringerike OLBuskerud27
locMShow routes in LiveloxResults
Asker ABC 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo34
clubLResults
O-cup 1 TelegrafbuktaIL BUL-TromsøTroms40
clubSResults
Prolog Østmarka OpenØstmarka OKAkershus og Oslo26
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Fri 10/5
Sat 11/5Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag200
natMShow routes in LiveloxResults
15-stafetten Oppsal OrienteringAkershus og Oslo30
regRLShow routes in Livelox
VAOK/AAOK kretslagstreningAust-Agder
IL Vindbjart
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
22
clubL
VårsleppetBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag116
regMShow routes in LiveloxResults
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold143
locMResults
KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
193
natMShow routes in LiveloxResults
RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen SolaSandnes IL (Rogaland)Rogaland138
regSResults
Sun 12/5Trondheim OpenBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag117
regMResults
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag178
champsUShow routes in LiveloxResults
KM sprint - RingsakersprintenRingsaker OKHedmark164
regSResults
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo689
regLShow routes in LiveloxResults
Kretsløp RR5 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland147
regUResults
VårløpetPorsgrunn OLTelemark234
regMShow routes in LiveloxResults
Balsfjord DobbelStorsteinnes ILTroms1
loc
F
S
HOK-ranking 2/2019Bergens TFHordaland154
regLResults
w 20Mon 13/5WOD Verdens OirienteringsdagFossekallen ILBuskerud0
locS
Klubbmesterskap sprint (NOLs treningsløp 5)Notodden OLTelemark-
clubS
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland43
locSResults
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo88
locMResults
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo99
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 14/5Nærløpskarusellen - individuelle klasserGanddal ILRogaland47
locMResults
O-karusellen Vågan 1.løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland32
locMResults
Røyken Cup 5Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Ungdomsstafett og LagstafettGanddal ILRogaland22
locRM
P4 OBIK / AB løp 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo69
locMShow routes in LiveloxResults
1. sprintløp Stord OrienteringHordaland28
locSShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold233
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Ivar-O-løpet / KM sprintTyrving ILAkershus og Oslo376
natSShow routes in LiveloxResults
NK3Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland36
locLResults
Saltenkarusell 2 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
locLResults
Ungdomsserien løp 2Gimle IFØstfold130
locMShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag39
clubMResults
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder108
locSShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal 1Nittedal OLAkershus og Oslo49
clubLShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo21
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 15/5bedriftsløp HBIK Bergen (WOD)HordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag)IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Verdens orienteringsdag WOD 2019 KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
clubM
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder93
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Verdens orienteringsdagHarstad OLTroms-
clubM
Fitjar-karusell 6 og WOD VerdensO-dagFitjar ILHordaland1
clubM
Dølakarusell - SORPEROATormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane79
locSResults
Klubbløp 1Samnanger ILHordaland0
clubM
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dagVerdal OKNord-Trøndelag142
locSShow routes in LiveloxResults
O-Sjuer 2Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Pre-o-trening 1 - Myrdammen/NordbyNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
clubM
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering DayRaumar OrienteringAkershus og Oslo70
locMResults
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dagRudsbygd ILOppland3
locM
Treningsløp - WODSteinkjer OKNord-Trøndelag23
clubMResults
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland88
locSShow routes in LiveloxResults
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-SprintÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo61
locSShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Klatreparken Høyt & LavtBø OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Thu 16/5 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OKRogaland41
locSResults
WOD i SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland0
locM
Rekruttløp 3 MyråsenIL ImåsAust-Agder0
clubS
O-cup 2 LangneshaugenIL BUL-TromsøTroms43
clubSResults
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Grenlandskarusellen løp 6Skien OKTelemark46
locLResults
Råtasskarusellen #3Indre Østfold OKØstfold0
locM
Fri 17/5
Sat 18/5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark38
T
natP
Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
clubSC
Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo63
locMShow routes in LiveloxResults
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag53
regRMShow routes in LiveloxResults
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland19
locL
KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark269
regSShow routes in LiveloxResults
Kretsløp RR6 - Mellom VigreskogenGanddal ILRogaland153
regMResults
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark45
loc
F
M
Vårløpet Skibotn mellomdistanseTromsTroms47
locMResults
Sun 19/5Roots-Samling 18-19 maiStavanger OrienteringsklubbRogaland23
clubSC
KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WODSturla, IFBuskerud339
regMShow routes in LiveloxResults
SøndagssprintKristiansand OKVest-Agder9
clubS
KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark249
regMShow routes in LiveloxResults
KM sprint NTOK og STOKVerdal OKNord-Trøndelag160
regSShow routes in LiveloxResults
Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark40
T
natPStart times
Vårløpet Skibotn langdistanseTromsTroms35
locLResults
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo349
natLShow routes in LiveloxResults
Ranking Langdistanse i BrekkeheiaStavanger OrienteringsklubbRogaland182
regLShow routes in LiveloxResults
KM stafett HordalandFana ILHordaland43
regRMResults
Individuelle klasser under KM stafett (WOD)Fana ILHordaland7
regM
Verdens o-dag NærosetRingsaker OKHedmark84
loc
F
MResults
w 21Mon 20/5Klubbkøpp løp 2Løten o-lagHedmark38
clubMResults
Lauglo Open 2019OL TrollelgSør-Trøndelag29
clubM
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo111
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Treningsløp 1 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland28
clubM
Tue 21/5Røyken Cup 6Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Verdens orienteringsdag WOD 2019 TrudvangSogndal ILSogn og Fjordane-
clubM
5. RankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland35
locLResults
Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland225
locMResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold156
locSShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup/Klubbkamp StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland151
locMShow routes in LiveloxResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland36
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 3 - Høglia / MørkvedBodø og Omegn IF OrienteringNordland78
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
locSShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo55
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud21
locRSResults
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4Eidskog OLHedmark69
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 22/5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Sprint-stafettFreidigSør-Trøndelag-
clubRS
Skolemesterskap Bærum 2019Tyrving ILAkershus og Oslo1044
locSResults
Wang Sprint-treningOL Tønsberg og omegnVestfold-
clubSShow routes in Livelox
AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder109
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo178
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Breisås studentheimBø OLTelemark31
clubMShow routes in LiveloxResults
Rekruttløp på KalvøyaTyrving ILAkershus og Oslo0
locM
torsdagsløp 5Lillehammer OKOppland2
clubS
Åpent treningsløp - med labyrinter og moroLarvik OKVestfold34
clubM
Dølakarusell - ØVRE VINSTRATormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane58
locLResults
Klubbløp 2 / WODSamnanger ILHordaland-
clubS
O-sjuer 3 / Bygdakamp 3Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs)Raumar OrienteringAkershus og Oslo100
locSResults
Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5Lillehammer OKOppland41
locSResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag27
clubMResults
Vestmjøsacup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland61
locSShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold123
locSResults
Thu 23/5Treningsløp RundevollEgersund OKRogaland29
locMResults
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland41
locMResults
NOLs treningsløp 6Notodden OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenTelemark59
locLShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell løp 1IL NansenSør-Trøndelag61
loc
F
MResults
TorsdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder9
clubM
Tyritreffen løp nr 4Ringerike OLBuskerud37
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 3 Tromsø museumIL BUL-TromsøTroms52
clubSResults
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Ungdomsløp 2 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag167
locMResults
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap SprintIndre Østfold OKØstfold13
locS
Fri 24/5BK1Vingelen ILSør-Trøndelag0
clubL
O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
clubM
Bare en testIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder5
club
F
SResults
Sat 25/5O-Troll-leir 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder11
clubM
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag21
regRMResults
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag20
locMResults
NM Sprint FinalerNydalens SKAkershus og Oslo159
champsSResults
Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag21
clubM
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag16
clubM
NM sprint KvalifiseringNydalens SKAkershus og Oslo273
champsSShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo82
locMShow routes in LiveloxResults
Rekrutten 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder13
locM
NM sprint PublikumsløpNydalens SKAkershus og Oslo126
locSResults
Sun 26/5Råtassleir NTOK, MeråkerStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag21
clubM
Råtassleir SteinkjerNord-Trøndelag
Steinkjer OK
Nord-Trøndelag16
clubM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark87
natLShow routes in LiveloxResults
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo60
champsRSResults
KM SprintBardu ILTroms36
regSResults
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark119
regLShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal 2Nittedal OLAkershus og Oslo52
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag229
regMShow routes in LiveloxResults
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder64
regMShow routes in LiveloxResults
EmblemsprintenEmblem ILMøre og Romsdal44
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
SilsandløpetOK SilsandTroms45
locMResults
w 22Mon 27/5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Klubbranking 2 Fotland/TengsEgersund OKRogaland39
locMResults
Klubbløp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland58
locMResults
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland13
locMResults
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo125
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wing4er 1-2019Wing OKSør-Trøndelag53
clubMResults
Tue 28/5Røyken Cup 7Røyken OLBuskerud-
clubM
P9 OBIK / AB løp 2Haslum ILAkershus og Oslo0
locM
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold137
locMResults
6. rankingløpStord OrienteringHordaland31
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Klubbkarusell 4 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland35
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland56
clubMResults
Numedalsserien - Numedal videregående skoleRollag og Veggli ILBuskerud18
locMResults
O-gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo39
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms30
clubLResults
Saltenkarusell 4 - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland64
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubM
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo53
loc
F
MResults
Klubbkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo24
locMShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland147
locMShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder52
loc
F
MResults
Ungdomsserien løp 3Indre Østfold OKØstfold105
locLResults
Wed 29/5O-karusell 2, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag60
clubMResults
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane18
regM
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag224
locLResults
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder96
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo140
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - FRYATormod SkilagOppland0
locM
Melhus IL O6`er 1. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
O-Sjuer 4Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 6Raumar OrienteringAkershus og Oslo65
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag11
clubMResults
Vestmjøsa cup 3OL Toten-TrollOppland61
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Folkestadåsane sørBø OLTelemark1
clubM
Thu 30/5FSK KlubbmesterskapFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
80
clubLShow routes in LiveloxResults
EikerløpetEiker OLBuskerud713
regLShow routes in LiveloxResults
Mossemesterskapet langdistanseOK MossØstfold63
locL
KlubbmesterskapLillehammer OKOppland54
locMResults
NØK karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag5
loc
F
M
TreningsløpHalsa ILMøre og Romsdal-
locM
Fri 31/5 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros ILSør-Trøndelag180
natSResults
Sat 1/6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland103
regSShow routes in LiveloxResults
KM langKirkenes IFFinnmark6
regL
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag68
regSResults
MellembygdløpetMellembygd OLTroms47
locLResults
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag330
natLShow routes in LiveloxResults
ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland31
clubL
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark86
locMShow routes in LiveloxResults
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag122
regLShow routes in LiveloxResults
Klubb KM StafettSarpsborg OLØstfold28
regRMShow routes in Livelox
Klubb KM Individuelle klasserSarpsborg OLØstfold7
regM
KM MellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland47
regMShow routes in LiveloxResults
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)Samnanger ILHordaland127
regUShow routes in LiveloxResults
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland137
regMResults
Sun 2/6ROOTS-samling Haugesund IL OrienteringRogaland31
clubL
Direkteklasser KM stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag13
clubMShow routes in LiveloxResults
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold0
clubL
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland140
regMShow routes in LiveloxResults
KM stafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark0
regRS
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag40
regRMShow routes in LiveloxResults
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasserOs ILSør-Trøndelag346
natMShow routes in LiveloxResults
SørreisaløpetSørreisa OLTroms50
locM
Flex-O-løpTrøsken ILØstfold56
loc
F
MResults
Huldersprinten m/Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo481
regMShow routes in LiveloxResults
KM UltralangBodø og Omegn IF OrienteringNordland43
regUShow routes in LiveloxResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland26
regRMResults
RogalandsrankingløpVindafjord OrienteringslagRogaland118
regLShow routes in LiveloxResults
w 23Mon 3/6TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo105
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 4/6Røyken Cup 8Røyken OLBuskerud-
clubM
AB-KarusellTyrving ILAkershus og Oslo-
locLShow routes in Livelox
Le Tour de Glåmdal 3Grue ILHedmark46
locLShow routes in LiveloxResults
7. rankingløpStord OrienteringHordaland25
locLShow routes in LiveloxResults
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland176
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold223
locSShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, VannbassengeneEgersund OKRogaland118
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
NK 5 - NærløpkarusellenHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland25
locMShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - Rollag skole-kartetRollag og Veggli ILBuskerud11
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms20
clubLResults
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder94
loc
F
MResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag27
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 5/6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 5IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo96
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder94
loc
F
LResults
Treningsløp Jønnbu, LifjellBø OLTelemark27
clubMShow routes in LiveloxResults
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland5
locRMResults
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland19
locM
O-karusellen Vågan 2. løp, KabelvågKabelvåg O-lagNordland31
locLResults
Dølakarusell - SORPEROA sprintTormod SkilagOppland0
locS
Klubbløp 3Samnanger ILHordaland-
clubL
Klubbmesterskap 2019FreidigSør-Trøndelag119
locLResults
Raumarkarusellen løp 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo63
locMShow routes in LiveloxResults
Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane68
reg
F
MResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag16
clubMResults
Rekruttløp på HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locM
Foll-O-karusellen #1Måren OKAkershus og Oslo109
locMShow routes in LiveloxResults
Melhus IL O6`er 2. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Nammo-Cup 3OL Toten-TrollOppland104
locLShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold92
locSResults
Thu 6/6STOK Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag140
locLResults
NOLs treningsløp 7Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
O-karusell 5Eidskog OLHedmark21
locMShow routes in LiveloxResults
Tyritreffen løp nr.5Modum OLBuskerud39
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 4 Workinnmarka skoleIL BUL-TromsøTroms67
clubMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiTelemark58
locMShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr 7 Lillehammer OKOppland28
locMResults
Klubbkarusell Løp 3Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
locMShow routes in LiveloxStart times
Råtasskarusellen #5Indre Østfold OKØstfold4
locS
Hovedløpssamling 6. juniByåsen ILSør-Trøndelag40
clubL
Fri 7/67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
JukolatreningKristiansand OKVest-Agder4
clubLN
Lyse nattenSvalbard TurnTroms15
locSNResults
Sat 8/6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud902
natMShow routes in LiveloxResults
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark554
natSShow routes in LiveloxResults
Alta 2-dagersNordreisa ILTroms47
natSResults
Longyearbyen CityRace - Løp 1Svalbard TurnTroms20
locMResults
Sun 9/6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms45
natLResults
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud852
natLShow routes in LiveloxResults
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark645
natMShow routes in LiveloxResults
Longyearbyen CityRace - Løp 2Svalbard TurnTroms29
locMResults
w 24Mon 10/6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud689
natLShow routes in LiveloxResults
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud66
natRMShow routes in Livelox
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark666
natLShow routes in LiveloxResults
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland34
locMResults
Tue 11/6OK Skeidis klubbmesterskapOK SkeidiTelemark28
locLShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 9Røyken OLBuskerud-
clubM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland13
locLShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Klubbmesterskap TIF VikingTIF VikingHordaland7
clubM
Nærløpskarusell NK6 Nord-RogalandHaugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland38
locMShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - IdrettsskolenRollag og Veggli ILBuskerud19
locMResults
O-gøy cupen - løp 2 og RåtassløpIL KollAkershus og Oslo78
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Saltenkarusell 5 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland60
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 5Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag34
clubMResults
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo34
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
SommeravslutningGneist, ILHordaland14
clubM
Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOKKristiansand OKVest-Agder92
loc
F
MResults
Wed 12/6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 3, langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag49
clubLResults
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder65
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 6 - ComfortløpetIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo129
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - STRAND ved FåvangTormod SkilagOppland0
locM
Foll-O-karusellen #2Driv ILAkershus og Oslo97
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbløp 4Samnanger ILHordaland-
clubL
O-Sjuer 5Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo32
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag12
clubMResults
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland72
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp NordbøåsaneBø OLTelemark1
clubMShow routes in Livelox
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag74
locM
Thu 13/6Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLTelemark47
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold86
locMShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell løp 2Kvikne ILSør-Trøndelag31
loc
F
MResults
OBIK 12Fossum IFAkershus og Oslo-
locM
Klubbranking 3 EgerøyEgersund OKRogaland19
locMResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland42
locMResults
Klubbkøpp og klubbmesterskapLøten o-lagHedmark31
clubMResults
NOLs treningsløp 8Notodden OLTelemark-
clubM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane40
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Sørmarkstafetten 2019Stavanger OrienteringsklubbRogaland10
locRM
STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag149
locSResults
Tyritreffen løp nr.6Modum OLBuskerud27
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 5 MovikaIL BUL-TromsøTroms44
clubMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap SprintØstmarka OKAkershus og Oslo33
locS
Mikr-o på LahellholmenSturla, IFBuskerud26
clubS
Klubbkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo17
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #6Indre Østfold OKØstfold4
locS
Fri 14/6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold228
locSShow routes in LiveloxResults
VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder39
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp EvjemoenOtra ILVest-Agder1
clubM
Sat 15/6MidtsommersprintenStokke ILVestfold394
regSShow routes in LiveloxResults
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark6
regM
FinndultenLunderseter ILHedmark85
regMShow routes in LiveloxResults
KM MellomdistanseHarstad OLTroms58
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 16/6JonsokløpetFossekallen ILBuskerud87
regMResults
MidtsommerløpetStokke ILVestfold480
regMShow routes in LiveloxResults
Varanger 2 dager`s "Postfest"Laksefjord ILFinnmark4
natM
KM LangdistanseHarstad OLTroms62
regLShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal 3Nittedal OLAkershus og Oslo67
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
FjelldiltenLillehammer OKOppland119
regLShow routes in LiveloxResults
w 25Mon 17/6Brakebeinerløpet vår 2019HordalandHordaland-
clubL
Moro- OløpEgersund OKRogaland30
locMResults
Klubbløp 2 - GrudaskogenGanddal ILRogaland69
locMResults
O-karusellen Vågan 3. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland28
locLResults
TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Wing4er 2-2019Wing OKSør-Trøndelag57
clubMShow routes in LiveloxResults
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo99
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Treningsløp 2 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland8
clubS
Tue 18/6Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold-
clubS
Klubbmesterskap 2019IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder30
clubMResults
2. sprintløpStord OrienteringHordaland23
locSShow routes in LiveloxResults
Nærløp, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland63
locMShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold139
locSResults
SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder66
loc
F
MResults
Klubbkarusell 5 - Sommeravslutning - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland31
clubMResults
Numedalsserien - Rollag skole-kartet/Søre TraaenRollag og Veggli ILBuskerud12
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms23
clubLShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 6 - Heggmoen Bodø og Omegn IF OrienteringNordland50
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalskarusell 2019 - Løp 6Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubL
Klubbmesterskap sprint Oppsal, klubbmesterskap Sprint 2019 PrologOppsal OrienteringAkershus og Oslo90
clubSShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap sprint Oppsal, klubbmesterskap Sprint 2019 FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo67
clubSShow routes in Livelox
Le Tour de Glåmdal 4Lunderseter ILHedmark44
locMResults
Wed 19/6bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 4, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag44
clubMResults
Tyrving IL klubbmesterskapTyrving ILAkershus og Oslo70
clubSShow routes in Livelox
AAOK-karusellen løp 9Gjerstad ILAust-Agder70
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo136
locMShow routes in LiveloxResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Dølakarusell - TUNEBUHAUGENTormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp DjupedalenFørde ILSogn og Fjordane43
locLResults
Nammo-cupen 4Oppland
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
105
locMShow routes in LiveloxResults
O-Sjuer 6Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
locS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag28
clubMResults
Melhus IL O6`er 3. løp / KlubbbesterskapMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Treningsløp TelemarkshallenBø OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Thu 20/6Máze-løpetFinnmark
Troms
Finnmark
Troms
162
locM
O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark73
locMShow routes in LiveloxResults
NOLs treningsløp 9Notodden OLTelemark-
clubM
Torsdagsløp nr. 9Lillehammer OKOppland5
locL
Asker ABC 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo49
clubLResults
O-cup 6 TønsvikaIL BUL-TromsøTroms0
clubL
Klubbkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
locLShow routes in LiveloxResults
Fri 21/6Sørlandsgaloppen 2019, dag 1Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark791
natSShow routes in LiveloxResults
Midnattsolgaloppen 2019, dag 1Alta OLFinnmark537
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 22/6Sørlandsgaloppen 2019, dag 2Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark842
natLShow routes in LiveloxResults
Midnattsolgaloppen 2019, dag 2Alta OLFinnmark543
natMShow routes in LiveloxResults
Kretssamling OppdalVerdal OKNord-Trøndelag16
clubL
Morgenfrisk i Follo #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo77
locMShow routes in LiveloxResults
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag221
locMShow routes in LiveloxResults
Johan og Halvor løpetViul OrienteringsklubbBuskerud42
locMResults
Sun 23/6Sørlandsgaloppen 2019, dag 3Porsgrunn OL
Skien OK
Telemark520
natMShow routes in LiveloxResults
Midnattsolgaloppen 2019, dag 3Alta OLFinnmark548
natLShow routes in LiveloxResults
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag202
locMShow routes in LiveloxResults
Sommerløpet ØOKØstfold
Varteig OL
Østfold132
loc
F
MResults
w 26Mon 24/6Treningsløp 2 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland23
clubSResults
Tue 25/6KOK Sommercup, løp 1Kristiansand OK
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder54
loc
F
MResults
O-karusellHarstad OLTroms39
clubLShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 7 - ValnesfjordBodø og Omegn IF OrienteringNordland36
locLShow routes in LiveloxResults
Stjørdalsmesterskap (Stjørdalskarusell 2019 - Løp 7)Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
clubM
Sandefjord City RaceSandefjord OKVestfold109
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 26/6Grane sommertrening nr 1IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder7
clubL
2-mannstafett Vaulen badeplassStavanger OrienteringsklubbRogaland25
locRM
Dølakarusell - KVAMSFJELLETTormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp EtterliFørde ILSogn og Fjordane53
locLResults
Raumarkarusellen løp 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo43
locMResults
Thu 27/627.-30.jun EYOC - Grodno, HvirerusslandNorges Orienteringsforbund-
intL
Fri 28/6Norsk o-festival - sprintHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold1098
natSShow routes in LiveloxResults
Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16Hedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold435
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 29/6Norsk o-festival - mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold1620
natMShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #5Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo53
locLShow routes in LiveloxResults
Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold512
intMShow routes in LiveloxResults
Norsk o-festival lagkonkurranse 8-12Hedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold38
natRL
Sun 30/6Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold512
intLShow routes in LiveloxResults
Norsk o-festival - langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold1454
natLShow routes in LiveloxResults
w 27Mon 1/7
Tue 2/7Saltenkarusell 8 - Bueskytebanen / ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland32
locLShow routes in LiveloxResults
KOK Sommercup, løp 2Kristiansand OKVest-Agder66
locMResults
Wed 3/7Granes sommertrening nr 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder7
clubL
2-mannstafett - Melshei SI hyttaSandnes IL (Rogaland)Rogaland37
locRS
Raumarkarusellen løp 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locMResults
Sommertrening 1Løten o-lagHedmark22
clubLResults
Thu 4/7
Fri 5/7VM granskingsløp lang / WOC Selection races longHalden SKØstfold260
natLResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint RørosRøros ILSør-Trøndelag455
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 6/76.-12.jul JWOC - Silkeborg, DanmarkNorges Orienteringsforbund-
intL
6.-12.jul WMOC - Riga, LatviaNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse OsOs ILSør-Trøndelag553
regMShow routes in LiveloxResults
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLHedmark0
natM
Eidsvoll o-lags sommerløp - Zetteli-OLEidsvoll OLAkershus og Oslo0
locM
Sun 7/7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLHedmark0
natL
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten DalsbygdaIL NansenSør-Trøndelag456
regLShow routes in LiveloxResults
VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middleHalden SKØstfold293
natMResults
w 28Mon 8/7
Tue 9/7Sommerløp - TussvatnetBodø og Omegn IF OrienteringNordland17
locMShow routes in LiveloxResults
KOK Sommercup, løp 3Kristiansand OKVest-Agder64
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 10/7HeidalsprintenTormod Skilag
Viul Orienteringsklubb
Oppland
Buskerud
32
locSResults
Grane sommertrening nr 3IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder18
clubL
2-mannsstafett HaugstadskogenEgersund OKRogaland34
locM
Sommertrening 2Løten o-lagHedmark26
clubL
Thu 11/7
Fri 12/7HeidalsdiltenTormod Skilag
Viul Orienteringsklubb
Oppland
Buskerud
75
locMResults
Sat 13/7LørdagsteknikkKristiansand OKVest-Agder0
clubL
MyggklaskenTormod Skilag
Viul Orienteringsklubb
Oppland
Buskerud
71
locMResults
Sun 14/7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag149
locMShow routes in LiveloxResults
w 29Mon 15/7
Tue 16/7KOK Sommercup, løp 4Kristiansand OKVest-Agder85
locMResults
Wed 17/7Grane sommertrening nr 4IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
clubL
2-mannstafett ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland26
locRM
Sommertrening 3Vang OLHedmark36
clubL
Thu 18/7
Fri 19/7
Sat 20/7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
104
locSShow routes in LiveloxResults
Jubileums treningsløp ØIF 90 årØyestad IF allianseAust-Agder26
clubLResults
KarolinersprettenNTNUI
Wing OK
Sør-Trøndelag28
locLShow routes in Livelox
Sun 21/7
w 30Mon 22/7
Tue 23/7KOK Sommercup, løp 5Kristiansand OKVest-Agder50
locMResults
Wed 24/7Grane sommertrening nr 5IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
clubL
2-mannsstafett ØksnevadskogenGanddal ILRogaland34
locM
Thu 25/7
Fri 26/7
Sat 27/7RaphamnløpetLillehammer OKOppland58
locLResults
Sun 28/7FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland107
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
w 31Mon 29/7
Tue 30/7KOK Sommercup, løp 6Kristiansand OKVest-Agder62
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 31/7Granes sommertrening nr 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder8
clubL
2-mannsstafett Kalbergskogen Frøyland ILRogaland57
locL
HL-sprinttrening STOKOL TrollelgSør-Trøndelag44
clubSShow routes in Livelox
Thu 1/8Torsdagsteknikk - WC løypeKristiansand OKVest-Agder22
clubL
Fri 2/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
Sat 3/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
Hovedløpet langTynset IFSør-Trøndelag351
champsLShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #6Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo83
locMShow routes in LiveloxResults
O-løp på SolemoaViul OrienteringsklubbBuskerud20
locMResults
Sun 4/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
SprintSøndagKristiansand OKVest-Agder12
clubS
Hovedløpet sprintTynset IFSør-Trøndelag356
champsSShow routes in LiveloxResults
Haralds MinneløpModum OLBuskerud112
locLResults
w 32Mon 5/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
Treningsløp 3 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland33
clubMResults
Tue 6/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
O-karusellHarstad OLTroms-
clubMShow routes in Livelox
Saltenkarusell 9 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland29
locLResults
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder50
locMShow routes in LiveloxResults
test stafettSandnes IL (Rogaland)Rogaland2
clubRMResults
Wed 7/8O-landsleir TynsetTynset IFSør-Trøndelag410
clubM
Kretsstafetten 2019Tynset IFSør-Trøndelag78
natRSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 8IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo161
locMShow routes in LiveloxResults
Granes sommertrening nr7IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder9
clubL
Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6Eidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo47
locMResults
2-manns Stafett SælandsskogenÅlgård OrienteringRogaland63
locM
Thu 8/8SolkystløpetLarvik OKVestfold131
locMShow routes in LiveloxResults
O-karusell 7, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark76
locMShow routes in LiveloxResults
O-cup 7 Solneset skoleIL BUL-TromsøTroms-
clubM
Fri 9/8
Sat 10/8Night Hawk Individual (Saturday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo30
locMCShow routes in LiveloxResults
Night Hawk Kids StjernenattLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo22
locMNResults
Norges cup PreOPorsgrunn OLTelemark29
T
natP
Norgescup TempOPorsgrunn OLTelemark23
T
natT
Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
natRLCStart times
Morgenfrisk i Follo #7Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo72
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 11/8Night Hawk RelayLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo153
natRLCStart times
Night Hawk Individual (Sunday)Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo65
locMShow routes in LiveloxResults
Night Hawk Kids EventyrLillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo56
locMResults
HyttefolkløpetTromsTroms33
locMResults
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
reg
F
RS
w 33Mon 12/8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold977
intSShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 9IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo102
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 13/8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold1137
intMShow routes in LiveloxResults
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold256
natMShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Numedalsserien - BorgegrendRollag og Veggli ILBuskerud10
locMResults
Røyken Cup 10Røyken OLBuskerud-
clubM
Saltenkarusell 10 - Vatnlia Bodø og Omegn IF OrienteringNordland38
locLShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder71
loc
F
MResults
TreningssprintGneist, ILHordaland80
clubS
Wed 14/8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold1529
intMShow routes in LiveloxResults
Granes sommertrening nr 8IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder0
clubL
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane29
locMResults
O-Sjuer 7Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag15
clubMResults
Thu 15/8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold1410
intMShow routes in LiveloxResults
IOF Family / Media Race 2019Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
Østfold
81
locLShow routes in LiveloxResults
NOLs treningsløp 10Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
O-cup 8 HellaIL BUL-TromsøTroms35
clubLResults
Fri 16/8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold2170
intMShow routes in LiveloxResults
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold279
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 17/8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold2329
intLShow routes in LiveloxResults
Sun 18/8NM PreOModum OLBuskerud33
T
champsP
NM TempOModum OLBuskerud31
T
champsT
Hemingløpet med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo399
regMShow routes in LiveloxResults
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag43
locLResults
Vossagampen 2019Voss ILHordaland38
locUResults
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8Tormod SkilagOppland0
locM
w 34Mon 19/8Klubbranking 4 Husabø og KiellandsskogenEgersund OKRogaland38
locLResults
TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Wing4er 3-2019 / KlubbmesterskapWing OKSør-Trøndelag53
clubMResults
Tue 20/8Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold210
locMShow routes in LiveloxResults
3. sprintløp FitjarStord OrienteringHordaland14
locSResults
Nærløp, VikesåÅlgård OrienteringRogaland56
locMShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland154
locSResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skoleHaugesund IL OrienteringRogaland44
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud13
locMResults
O-gøy cupen - løp 3IL KollAkershus og Oslo38
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo62
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 11Røyken OLBuskerud-
clubM
Ni-Nitti-i-Nittedal 4Nittedal OLAkershus og Oslo58
clubLShow routes in LiveloxResults
NSK Cup nr 3 2019, KlubbmesterskapNydalens SKAkershus og Oslo143
clubLResults
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder53
loc
F
M
Le Tour de Glåmdal 5Odal OL - OrienteringHedmark47
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 21/8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 5, forkorta lang, fellesstartVerdal OKNord-Trøndelag55
clubLResults
Ukas løypeNTNUISør-Trøndelag4
clubMResults
OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skråIL GeoFormAkershus og Oslo164
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder110
loc
F
MResults
Rekruttløp DæliskogenTyrving ILAkershus og Oslo0
locL
Andy Cap 2019Lillomarka OLAkershus og Oslo51
clubLResults
Dølakarusell - LOMSETRATormod SkilagOppland0
locM
Førde IL Nærløp Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane68
locMResults
Klubbløp 5Samnanger ILHordaland15
clubLResults
NØK-karusell løp 3Ålen ILSør-Trøndelag40
loc
F
MResults
O-Sjuer 8Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 13Raumar OrienteringAkershus og Oslo62
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag17
clubMResults
Treningsløp VatnarBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Thu 22/8STOK Ungdomsløp 6Melhus ILSør-Trøndelag147
regLResults
Klubbkarusell Løp 7Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
locMStart times
Klubbmesterskap 2019Hisøy OKAust-Agder28
clubMResults
Råtasskarusellen #7 - BrattfossIndre Østfold OKØstfold14
locMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)Skien OKTelemark77
locLShow routes in LiveloxResults
NOLs treningsløp 11Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Eiker o-lag treningsløpEiker OLBuskerud-
clubL
Torsdagsløp nr 10. FjelløpRudsbygd ILOppland7
locL
Tyritreffen løp nr. 7Hadeland OLOppland-
locM
Karusell/motionsorientering 8Eidskog OLHedmark48
clubLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold85
locSShow routes in LiveloxResults
Fri 23/8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag378
regSShow routes in LiveloxResults
NNM sprintIL BUL-TromsøTroms81
regSResults
Sat 24/8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold151
regMShow routes in Livelox
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag475
regLShow routes in LiveloxResults
ROOTS-leirGanddal ILRogaland17
locLC
KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo626
regLShow routes in LiveloxResults
NNM langIL BUL-TromsøTroms102
regLResults
Trollo 50 års jubileumsløpOL TrolloVestfold169
regLShow routes in LiveloxResults
KM Lang, Rogalandsranking #7, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland219
regLShow routes in LiveloxResults
KM-Lang Hedmark og Oppland - MyrtrampenVang OLHedmark251
champsLShow routes in LiveloxResults
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
Birkenes IL
Aust-Agder
Vest-Agder
118
regLShow routes in LiveloxResults
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)Odda OLHordaland177
regMResults
Sun 25/8KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSERVang OLHedmark37
regMResults
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag94
regRMShow routes in LiveloxResults
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / TelemarkLarvik OKVestfold82
regRSShow routes in LiveloxResults
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldAsker SkiklubbAkershus og Oslo132
regRLShow routes in LiveloxResults
NNM StafettIL BUL-TromsøTroms22
regRMResults
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbudAsker SkiklubbAkershus og Oslo108
locMShow routes in LiveloxResults
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland15
regLStart times
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag9
locM
KM Stafett Rogaland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland39
regRMShow routes in LiveloxResults
KM-Stafett Hedmark og OpplandVang OLHedmark45
champsRMShow routes in LiveloxResults
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)Odda OLHordaland186
regLResults
w 35Mon 26/8Klubbløp 3 - VagleskogenGanddal ILRogaland73
locMResults
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland24
locMResults
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo105
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 27/8Klubbmesterskap 2019Røyken OLBuskerud-
clubMShow routes in Livelox
Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland229
locLResults
AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo0
locL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold199
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap 2019Sturla, IFBuskerud76
locMShow routes in LiveloxResults
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne)Stavanger OrienteringsklubbRogaland26
locMResults
Lagkonkurranse og UngdomsstafettStavanger OrienteringsklubbRogaland18
locRM
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
9. Rankingløp Sunnhordland - ResultatføringStord OrienteringHordaland18
clubLResults
NærløpHaugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland45
locMShow routes in LiveloxResults
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud8
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms39
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo80
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland68
locLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien løp 4Halden SKØstfold121
locLResults
NØK-karusell løp 4Folldal IFSør-Trøndelag37
loc
F
MResults
Wed 28/8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder78
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 11 - Veivalgsløpet 2019IL GeoForm
Nydalens SK
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo123
locMShow routes in LiveloxResults
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo122
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Masdal lysløypaFørde ILSogn og Fjordane42
locLResults
Klubbløp 6Samnanger ILHordaland6
clubLResults
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo94
locMResults
Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskapRaumar OrienteringAkershus og Oslo63
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag17
clubMResults
Rekruttløp DrengsrudAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locM
Treningsløp BreisåsBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Melhus IL O6`er 4. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Nammo-cupen 5Lillehammer OKOppland175
locSShow routes in LiveloxResults
Thu 29/8Klubbkøpp 4Løten o-lagHedmark25
clubMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap 2019 på BryllupsholmenØyestad IF allianseAust-Agder13
clubM
Råtasskarusellen #8 - RakkestadIndre Østfold OKØstfold23
locMShow routes in LiveloxResults
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland46
locMResults
Klubbmesterskap for OTO og OK HortenOK HortenVestfold71
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland27
locMResults
O-karusellen Vågan 4. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland27
locLResults
SO-cup løp nr 6 - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland50
locMResults
NOLs treningsløp 12Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 11OK SkeidiTelemark49
locMResults
Tyritreffen løp nr. 8Hadeland OLOppland-
locM
Asker ABC 5 med klubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo59
clubLResults
O-cup 9 Kvaløy kirkeIL BUL-TromsøTroms30
clubMResults
Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag155
locMResults
Fri 30/8
Sat 31/8O-Troll samlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland31
clubM
Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo529
regMShow routes in LiveloxResults
Sprintliga 7 + publikumsløp - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag91
natSShow routes in LiveloxResults
KM Lang med PWT-cupModum OLBuskerud262
regLShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag82
regMShow routes in LiveloxResults
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
74
regLShow routes in LiveloxResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold231
regLShow routes in LiveloxResults
Sprintliga publikumsløp (ikke brukt...)OL TrollelgSør-Trøndelag32
locSShow routes in LiveloxResults
DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane174
natMShow routes in LiveloxResults
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland88
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 1/9KM StafettModum OLBuskerud66
natRMShow routes in LiveloxResults
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag82
natSResults
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser Andebu ILVestfold43
locMResults
DM LangSogndal ILSogn og Fjordane168
natLShow routes in LiveloxResults
KM stafett DirekteløyperModum OLBuskerud21
locMResults
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold68
regRMShow routes in LiveloxResults
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark126
regMShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp - Sprintliga TrondheimNidarøst OKSør-Trøndelag28
locSResults
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
29
regRMResults
KM lang ØstfoldOK MossØstfold183
regLShow routes in LiveloxResults
HaustsprintenVelledalen ILMøre og Romsdal68
reg
F
SShow routes in LiveloxResults
w 36Mon 2/9TeknikktreningHarstad OLTroms-
clubL
Treningsløp 4 SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland15
clubL
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo116
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 3/9Røyken Cup 12Røyken OLBuskerud-
clubM
OBIK 20/AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
locLShow routes in Livelox
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold170
locMResults
10. rankingløpStord OrienteringHordaland36
locLShow routes in LiveloxResults
SaltenkarusellTverlandet ILNordland61
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland132
locSResults
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, KiellandsskogenEgersund OKRogaland86
locMResults
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - HaglandHaugesund IL OrienteringRogaland34
loc
F
LResults
Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud18
locMResults
O-gøy cupen - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
locM
O-karusellHarstad OLTroms18
clubLShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
Ungdomsserien Løp nr 5.Fredrikstad SKØstfold125
locMResults
Le Tour de Glåmdal 6Grue ILHedmark25
locMResults
Wed 4/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
O-karusell 6, mellomdistanseVerdal OKNord-Trøndelag51
clubMResults
OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder72
loc
F
SResults
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
locM
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo98
locLShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Raukleiv / SeljordBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Downhill-o og bakkeintervallKristiansand OKVest-Agder8
clubM
Førde IL Nærløp NB ! Masdal LysløypaFørde ILSogn og Fjordane48
locMResults
O-Sjuer 9Frol ILNord-Trøndelag-
clubLShow routes in Livelox
Raumarkarusellen løp 15Raumar OrienteringAkershus og Oslo31
locMResults
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag14
clubMResults
Vest-Mjøsa cup 5OL Toten-TrollOppland53
locMShow routes in LiveloxResults
NattkøppVang OLHedmark8
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 5/9Råtasskarusellen #9 - Rom skole AskimIndre Østfold OKØstfold9
locMShow routes in Livelox
Klubbmesterskap langdistanse Hamar OK og Vang OLHamar OK
Vang OL
Hedmark35
clubL
Klubbmesterskap Stokke og AndebuStokke ILVestfold71
clubMResults
NOLs treningsløp 13Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark50
locMResults
O-karusell 9Eidskog OLHedmark22
locMShow routes in LiveloxResults
Tyritreffen løp nr.9Modum OLBuskerud0
locM
O-cup 10 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms26
clubLResults
Langstrekk på DamåsenSturla, IFBuskerud-
clubLShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr.11Rudsbygd ILOppland2
locM
Klubbkarusell Løp 8Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
locLShow routes in LiveloxResults
Fri 6/9KM SprintMo OKNordland41
regSShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 1NTNUISør-Trøndelag199
regSShow routes in LiveloxResults
Rerun SprintLigaOL TrollelgSør-Trøndelag1
clubS
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud374
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 7/9KM LangMo OKNordland42
regLShow routes in LiveloxResults
KM sprintAlta OLFinnmark14
natS
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanseNTNUISør-Trøndelag269
regLShow routes in LiveloxResults
VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud487
natLShow routes in LiveloxResults
59 grader nordSandefjord OKVestfold9
locLC
Sprintløp med PWT-cupKongsberg OLBuskerud122
regSShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien FinaleTrøsken ILØstfold117
regLShow routes in LiveloxResults
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)Fitjar ILHordaland103
regMShow routes in LiveloxResults
Nammo-Cup 6 (Finale)Hadeland OLOppland92
locLShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersStokmarknes OLTroms17
locLShow routes in Livelox
Sun 8/959 grader nordSandefjord OKVestfold9
locLC
KM StafettMo OKNordland9
regRLResults
KM Ultra langAlta OLFinnmark8
natU
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo440
regMShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim dag 3NTNUISør-Trøndelag261
regMShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskap med PWT-cupRingerike OLBuskerud521
natMShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2 dagersSortland OL - OrienteringTroms13
locM
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder62
regLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal90
regLShow routes in LiveloxResults
Resultatene fra Sprint i StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland56
clubSShow routes in LiveloxResults
RR Sprint Stavanger Sentrum - MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland54
regS
w 37Mon 9/9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
Klubbløp 4 - SælandskogenGanddal ILRogaland0
locM
Sælandskogen, Gjesteløpere Egersund OKRogaland44
locMResults
Klubbmesterskap SælandskogenEgersund OKRogaland41
locMResults
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo-
locM
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo85
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 10/9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland213
locLShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
O-karusellen Vågan 5. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland37
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold204
locMShow routes in LiveloxResults
4. sprintløpStord OrienteringHordaland15
locSResults
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold0
clubM
Klubbmesterskap normal Oppsal OrienteringAkershus og Oslo105
locLResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole HommersåkSandnes IL (Rogaland)Rogaland106
locMShow routes in LiveloxResults
NK10Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland24
locMResults
O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Røyken Cup 13Røyken OLBuskerud-
clubM
SørlandskarusellenAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
36
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
clubLShow routes in Livelox
Stjørdalskarusell nr. 11Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag28
clubSShow routes in LiveloxResults
Wed 11/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo76
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder103
loc
F
MResults
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTATormod SkilagOppland0
locM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag18
clubMResults
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019Røros ILSør-Trøndelag33
locM
Bygdakamp 6Frol ILNord-Trøndelag-
clubSShow routes in Livelox
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane30
locMResults
Klubbløp 7Samnanger ILHordaland10
clubLResults
Melhus IL O6`er 5. løpMelhus ILSør-Trøndelag0
clubL
Raumarkarusellen løp 16Raumar OrienteringAkershus og Oslo34
locMResults
Vest-Mjøsa cup 6OL Toten-TrollOppland24
locMShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Herremoen / VefallBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
Thu 12/9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold275
champsLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Ringsaker OKRingsaker OKHedmark28
clubLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen #10 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold18
locMShow routes in Livelox
O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms21
clubMResults
Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo94
locMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i SiljanSkien OKTelemark45
locMResults
NOLs treningsløp 14Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr 12Lillehammer OKOppland19
locMResults
Tyritreffen (karusell)Fossekallen ILBuskerud37
locMResults
Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag159
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 13/9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold172
champsMShow routes in LiveloxResults
Sat 14/9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane37
regSResults
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold365
champsMShow routes in LiveloxResults
Finansmesterskap Mellom (Arendal)Årstad ILHordaland58
clubMResults
Publikumsløp NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold56
locMResults
RR8, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland94
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 15/9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo335
regMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud108
regMShow routes in LiveloxResults
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold157
champsRLShow routes in LiveloxResults
Finansmesterskap Sprint (Arendal)Årstad ILHordaland55
clubSResults
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lagEidskog OLHedmark69
locLShow routes in LiveloxResults
w 38Mon 16/9NOLs virtuelle trening, uke 38Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland33
locMResults
Wing4er 4-2019Wing OKSør-Trøndelag41
clubMResults
Klubbmesterskap SIF OrienteringSnertingdal IF OrienteringOppland22
clubS
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo85
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo43
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 17/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder56
loc
F
MResults
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold162
locMShow routes in LiveloxResults
Knock-out sprinttreningPorsgrunn OLTelemark25
clubSResults
Saltensprint 3 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland53
locSResults
Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland110
locSResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Ungdomscup finaleGanddal ILRogaland164
locSResults
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
locM
Klubbkarusell 6 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
loc
F
MResults
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo48
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 18/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
AAOK-karusell løp 14 - IndividueltIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder71
loc
F
SResults
AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder10
loc
F
RSResults
O-Sjuer 10Frol ILNord-Trøndelag-
clubSShow routes in Livelox
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag16
clubMResults
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane73
locSResults
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo28
locM
Raumarkarusellen løp 17Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locMResults
Vest-Mjøsa cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland50
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Treningsløp Breisås / RoegrendaBø OLTelemark-
clubLShow routes in Livelox
NattkøppLøten o-lagHedmark21
locLNResults
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 Nydalens SKAkershus og Oslo193
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 19/9Klubbranking 6 BakkebøEgersund OKRogaland35
locMResults
Råtasskarusellen #11 - AskimIndre Østfold OKØstfold11
locMShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland-
locL
O-cup 12 BreivikaIL BUL-TromsøTroms15
clubSResults
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo47
clubMResults
NOLs treningsløp 15Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 14, SkeidimilaOK SkeidiTelemark38
locLResults
Tyritreffen løp nr 11Ringerike OLBuskerud35
locMShow routes in LiveloxResults
Nattkarusell Løp 1Eidsvoll OLAkershus og Oslo8
locMNResults
Fri 20/9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag278
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 21/9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland88
regUShow routes in LiveloxResults
KM NattStorsteinnes ILTroms0
regLN
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
locTM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 1Sandefjord OKVestfold-
clubL
NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag309
natMShow routes in LiveloxResults
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo25
locUResults
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland25
regUResults
OSI/GeoForm Rankingløp 14IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo133
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 22/9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold62
locTM
Rekruttsamling Vestfold / Telemark, dag 2Sandefjord OKVestfold-
clubL
KM UltraStorsteinnes ILTroms1
regU
O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo31
T
natL
Norgescup senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag54
natLShow routes in LiveloxResults
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag60
champsRLShow routes in LiveloxResults
Morgenfrisk i Follo #8Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
HøstgampenHedrum OLVestfold159
locMShow routes in LiveloxResults
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane20
regL
KlubbmeisterskapSamnanger ILHordaland18
clubLResults
w 39Mon 23/9Klubbranking 7 HellvikEgersund OKRogaland37
locSResults
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland53
locMResults
Tour Of Lillomarka 2019 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo82
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo87
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 24/9O-karusellHarstad OLTroms-
clubL
O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda StadionKabelvåg O-lagNordland28
locSShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold190
locMShow routes in LiveloxResults
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland217
locLShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland57
locSShow routes in LiveloxResults
TreningsløpBirkenes ILVest-Agder-
clubM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark42
locSShow routes in LiveloxResults
Åpen 25 manna testHalden SKØstfold45
clubMResults
Mor-oIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder19
loc
F
S
Klubbkarusell 7 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland38
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
KM Natt AOOK - HøydepunktetØstmarka OKAkershus og Oslo164
regMNShow routes in LiveloxResults
Sturlanatta - Skumringskampen løp 2Sturla, IFBuskerud85
locMNShow routes in LiveloxResults
Sturlanatta - VELG ARRANGEMENTET OVENFORSturla, IFBuskerud18
locMN
Wed 25/9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubL
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag87
locMNShow routes in LiveloxResults
Treningsløp ForbergåsenBø OLTelemark-
clubM
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo199
locMNShow routes in LiveloxResults
NattkøppOL Vallset/StangeHedmark34
locMNResults
Thu 26/929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland13
locLResults
Råtasskarusellen #12 - StiklaIndre Østfold OKØstfold7
locMShow routes in Livelox
Klubbkøpp 5Løten o-lagHedmark25
clubLShow routes in LiveloxResults
Pollicup 1OK SkeidiTelemark36
locSResults
NOLs treningsløp 16Notodden OLTelemark-
clubMShow routes in Livelox
Tyritreffen løp nr 12Ringerike OLBuskerud33
locMResults
O-cup 13 Stakkevollan skoleIL BUL-TromsøTroms27
clubMNResults
Nattkarusell Løp 2Eidsvoll OLAkershus og Oslo14
locMNResults
Fri 27/9
Sat 28/9BlodsmakenAlta OLFinnmark25
locU
Over SkauenEiker OLBuskerud77
locUShow routes in LiveloxResults
ROOTS-leirEgersund OKRogaland15
locLC
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo86
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark173
regLShow routes in LiveloxResults
Tour de Orientering, tour de Orientering, prologGanddal ILRogaland179
regSResults
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellomGanddal ILRogaland169
regMShow routes in LiveloxResults
FurugampenHamar OKHedmark204
regMResults
Sun 29/9ROOTS-leirEgersund OKRogaland15
locLC
Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstartGanddal ILRogaland156
regLShow routes in LiveloxResults
Brakebeinerløpet høst 2019HordalandHordaland-
clubL
O-karusell 7/åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag48
regUResults
Ringreven individueltRingsaker OKHedmark47
regMResults
Morgenfrisk i Follo #9Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo67
locLShow routes in LiveloxResults
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag50
locL
RingrevenRingsaker OKHedmark38
regRMResults
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms1
locL
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark54
locLShow routes in LiveloxResults
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal95
regLShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 30/9Klubbmesterskap Ganddal IL - KalbergskogenGanddal ILRogaland62
locMResults
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland36
locMResults
Tue 1/10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark54
locSResults
Klubbmesterskap fra O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland26
loc
F
LResults
Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland122
locSShow routes in LiveloxResults
O-karusellHarstad OLTroms16
clubLNShow routes in LiveloxResults
Nattløp 1 - RensåsenBodø og Omegn IF OrienteringNordland32
locSNShow routes in LiveloxResults
Wed 2/10bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
clubLN
Sprintløp Bø 1Bø OLTelemark28
clubSShow routes in LiveloxResults
NATTJAKTA #1 - 2019Brandval/Kongsvinger OKHedmark47
locMNResults
Harry Lagerts Nattcup 2019 BonusNydalens SKAkershus og Oslo153
locMNShow routes in LiveloxResults
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag114
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 3/10Klubbranking 8 VannbassengeneEgersund OKRogaland28
locMResults
Pollicup 2OK SkeidiTelemark38
locSResults
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland45
locMShow routes in LiveloxResults
klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland39
clubSResults
O-cup 14 FinnvikaIL BUL-TromsøTroms17
clubMNResults
Fri 4/10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag0
regM
KM NattIL GularHordaland50
regLNResults
KM-nattInderøy ILNord-Trøndelag24
regMNStart times
Kretssamling Nordland 10-16 årBodø og Omegn IF OrienteringNordland13
clubS
KM natt HedmarkHamar OK
Løten o-lag
Vang OL
Hedmark52
regMNResults
Sat 5/10Kretssamling Nordland 10-16 årBodø og Omegn IF OrienteringNordland13
clubS
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag0
regU
OSI/GeoForm Rankingløp 16IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo136
locMShow routes in LiveloxResults
HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland130
regLResults
Sun 6/10Morgenfrisk i Follo #10Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo92
locMShow routes in LiveloxResults
w 41Mon 7/10Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud67
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 8/10O-karusellHarstad OLTroms15
clubLNShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap nattorientering Oppsal OrienteringOppsal OrienteringAkershus og Oslo72
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattløp 2 - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 9/10Sprintløp Bø 2Bø OLTelemark15
clubSShow routes in LiveloxResults
Larviksløpet i orienteringLarvik OKVestfold49
locLCResults
Raumarkarusellen løp 18 - nattEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo35
locMNResults
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo214
locMNShow routes in LiveloxResults
Natt-o treningKristiansand OKVest-Agder8
clubMN
Test-arrangement ifm kursIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder3
clubM
Thu 10/10Pollicup 3OK SkeidiTelemark38
locSResults
Test2-arrangement ifm kursIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder1
clubL
Toten nattcup 1OL Toten-Troll
Oppland
Oppland18
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud37
locMNShow routes in LiveloxResults
O-cup 15 Ekrehagen skoleIL BUL-TromsøTroms20
clubMNResults
Åpen natt-treningIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder14
club
F
MN
Borte i natta 1Lillehammer OKOppland28
locMNResults
Fri 11/10EikernattaEiker OLBuskerud56
locMNShow routes in LiveloxResults
Sat 12/10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
locUShow routes in LiveloxResults
Klubbkøpp finaleLøten o-lagHedmark26
clubLShow routes in LiveloxResults
RondslitetRond OLOppland85
locLShow routes in LiveloxResults
KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
locSShow routes in LiveloxResults
KOK-fest 2019Kristiansand OKVest-Agder23
clubLC
Sun 13/10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Marum-milaSandefjord OKVestfold154
locLShow routes in LiveloxResults
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
locLShow routes in LiveloxResults
w 42Mon 14/10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
locMNResults
Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
locMNResults
Tue 15/10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark41
locSResults
O-karusell - nattHarstad OLTroms13
clubMNShow routes in LiveloxResults
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland18
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 16/10Nattjakta #3Eidskog OLHedmark62
locLNShow routes in LiveloxResults
TreningsløpVelledalen ILMøre og Romsdal-
club
F
S
Sprintløp Bø 3Bø OLTelemark10
clubSShow routes in LiveloxResults
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland74
locLNResults
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
locMN
Åpent treningsløp nattorientering - Østerhus OpenIL ImåsAust-Agder14
clubLN
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo145
locMNShow routes in LiveloxResults
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
locMNShow routes in Livelox
Thu 17/10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark40
locSResults
Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland17
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland18
locMNResults
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud28
locMNShow routes in LiveloxResults
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
locMN
NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo160
champsLNShow routes in LiveloxResults
Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
locMN
Fri 18/10
Sat 19/10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1234
intUShow routes in LiveloxStart times
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold131
intU
15/10
Show routes in LiveloxStart times
Løten Mølles Høstløp 2019Løten o-lagHedmark76
clubL
19/10*
Start times
KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark8
locL
16/10
Sun 20/10Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland6
loc
F
L
19/10
OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
locMShow routes in Livelox
w 43Mon 21/10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud19
locMN
20/10*
Show routes in Livelox
Tue 22/10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark10
locS
20/10
Nattløp 4 - Stolpeløp i SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
locSN
21/10
Wed 23/10Sprintløp Bø 4Bø OLTelemark-
clubS
KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
24
regMN
21/10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
locMN
Thu 24/10Borte i natta 2Lillehammer OKOppland1
locMN
24/10*
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud1
locLN
24/10*
Fri 25/1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo33
locLN
21/10
Sat 26/10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo4
locL
23/10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland126
locU
24/10
SkiensmilaSkien OKTelemark20
regL
23/10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark28
locU
23/10
Klubbmesterskap mellom Byåsen ILSør-Trøndelag9
clubM
24/10*
SOL fest lørdag 26. oktober på SOL-hyttaSarpsborg OLØstfold26
clubL
23/10
Sun 27/10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
loc
F
L
26/10
Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold41
regM
21/10
Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark1
locL
27/10*
2-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo5
locU
23/10
OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
locM
Oppsals superfinale 2019Oppsal OrienteringAkershus og Oslo5
clubL
24/10
w 44Mon 28/10
Tue 29/10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
locMN
29/10*
Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
locMN
28/10*
Wed 30/10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
locMN
Vinterjukola 1IL Hauken
Porsgrunn OL
Telemark3
locMN
29/10*
NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark8
locM
29/10
Thu 31/10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
locLN
Natt treningØyestad IF allianseAust-Agder0
clubMN
31/10*
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
locMN
Fri 1/11
Sat 2/11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark2
locU
31/10*
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
locM
Klubbmesterskapet 2019Gneist, ILHordaland1
clubM
21/10
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo6
locMN
29/10*
Sun 3/11FrostsprintenRøyken OLBuskerud35
natL
29/10
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
loc
F
L
2/11
w 45Mon 4/11
Tue 5/11Urb-O løp 1 Individuell startVaregg FleridrettHordaland-
clubSN
Wed 6/11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
locMN
Vinter-Jukola løp 2Larvik OKVestfold1
locLN
6/11*
Thu 7/11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
loc
F
SN
7/11*
Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder-
locMN
Fri 8/11MOT.TV tur BoråsSandefjord OKVestfold54
clubUC
1/10*
Sat 9/11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark6
locU
5/11
OSI/GeoForm Rankingløp 21IL GeoFormAkershus og Oslo-
locM
Høstkarusellen 2019 - Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland1
locTL
9/11*
Sun 10/11
w 46Mon 11/11
Tue 12/11
Wed 13/11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
locLN
11/11
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark-
locMN
Vinter-JukolaSkien OKTelemark-
locLN
Thu 14/11
Fri 15/11Sesongavslutningsfest OrienteringFossum IFAkershus og Oslo4
locTN
12/11
ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
locL
14/11
Sat 16/11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
locL
14/11
KlubbmesterskapOs OrienteringsklubbHordaland-
clubM
OSI/GeoForm Rankingløp 22IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
locM
Sun 17/11ROOTS treningssamling Sviland SkoleSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
locL
14/11
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder7
locL
13/11
w 47Mon 18/11

Advertisements

IOF Eventor