Norsk Orientering

Terminliste

130 arrangement treff mellom 01.06.2016 og 30.06.2016 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 22ons. 1.6AAOK-VAOK Karusell løp 10Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
138
nærSResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 10IL GeoFormAkershus og Oslo141
nærMResultat
Førde IL Nærløp Høgda Langeland NordFørde ILSogn og Fjordane39
nærLResultat
Nammo-cup 3Ringsaker OK
Snertingdal IF Orientering
Hedmark
Oppland
108
nærMResultat
Vinstra - VinstrahallenTormod SkilagOppland0
nærM
Rekruttløp FossumFossum IFAkershus og Oslo0
nærM
Raumar o-karusell, 5. løp Raumar OrienteringAkershus og Oslo76
nærMResultat
Foll-o-karusellen #2Hauketo IFAkershus og Oslo119
nærMResultat
Østfoldsprinten finaleFredrikstad SKØstfold71
kretsSResultat
tor. 2.6Nordmarkskarusellen løp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo172
nærMResultat
Osterøykarusellen løp 3 Osterøy ILHordaland19
nærMResultat
STOK Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag180
nærMResultat
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark52
nærLResultat
Torsdagsløp 9, OL-parkenLillehammer OKOppland0
nærM
Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OKSandefjord OKVestfold86
nærSResultat
Råtasskarusellen # 7Indre Østfold OKØstfold51
nærMResultat
fre. 3.6
lør. 4.6Nydalten med Testløp Junior VM - mellomNydalens SKAkershus og Oslo740
nasjMResultat
Silsand dobbel, del 1: SprintløpOK SilsandTroms53
kretsS
Silsand dobbel, del 2: JaktstartOK SilsandTroms53
kretsM
Bjørkspretten, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag141
kretsMResultat
Mjølnerløpet - KM mellomElverum OKHedmark173
kretsM
Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)Samnanger ILHordaland126
kretsUResultat
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane6
kretsM
søn. 5.6Bjørkspretten, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag152
kretsLResultat
DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark127
nærM
Testløp junior VM - langNittedal OLAkershus og Oslo160
nasjLResultat
Nittedalsløpet med Trimtex-cupNittedal OLAkershus og Oslo485
kretsLResultat
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud0
kretsLResultat
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark124
kretsMResultat
KompisstafettenSamnanger ILHordaland31
kretsSMResultat
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo25
Pre
nasjL
u 23man. 6.6Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland78
nærMResultat
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland52
nærLResultat
Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo54
nærMResultat
tir. 7.6AB-Karusell OBIK PoengløpAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
nærM
Sunnhordlandsmeisterskap stafettStord OrienteringHordaland0
nærSL
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold110
nærSResultat
Klubbkamp 3 - HinnaStavanger OrienteringsklubbRogaland175
nærSResultat
Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland199
nærLResultat
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4Haugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland38
nærMResultat
Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3Kvikne ILHedmark66
nærLResultat
Klubbmesterskap IF SturlaSturla, IFBuskerud37
nærM
Klubbmesterskap Skien/POLPorsgrunn OLTelemark90
nærLResultat
Østmarka-karusellen løp 4 vårØstmarka OKAkershus og Oslo68
nærMResultat
ons. 8.6OSI/GeoForm Rankingløp 11Oslostudentenes IKAkershus og Oslo113
nærMResultat
BOKKERITTET 2016Brandval/Kongsvinger OKHedmark38
kretsSResultat
AAOK-VAOK karusell løp 11Aust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
146
nærMResultat
Førde IL Nærløp LM Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane36
nærMResultat
LomsetraTormod SkilagOppland0
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nærM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
nærM
Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland79
nærMResultat
Foll-O-karusellen #3Bækkelagets SK
Ås IL
Akershus og Oslo175
nærMResultat
Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila Raumar OrienteringAkershus og Oslo67
nærSResultat
Huldrespretten; Skogsjentene i Sør-TrøndelsgSør-TrøndelagSør-Trøndelag61
nærM
tor. 9.6UngdomsløpMalvik ILSør-Trøndelag139
kretsMResultat
Karusell 3 / KlubbmesterskapÅlgård OrienteringRogaland72
nærMResultat
Grenlandskarusellen 9, SkeidimilaOK SkeidiTelemark56
nærLResultat
Torsdagsløp 10 MyggbuktaLillehammer OKOppland0
nærM
Råtasskarusellen # 8Indre Østfold OKØstfold33
nærMResultat
fre. 10.6Camp Stokke 2016, sprint trening.Stokke ILVestfold257
nærSResultat
lør. 11.6O-Troll Akershus og Oslo Region 3 (Midt og Øst)Østmarka OKAkershus og Oslo0
nærM
O-Troll Akershus og Oslo Region 1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærM
RekruttenVegårshei ILAust-Agder19
nærMResultat
Kretsløp mellomdistanse KaldfjordIL BUL-TromsøTroms50
kretsMResultat
MidtsommersprintenStokke ILVestfold493
kretsSResultat
KM Lang - VeralandSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsLResultat
Varanger 2 dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark14
kretsM
ROOTS-leir Ganddal klubbhusGanddal ILRogaland32
nærM
søn. 12.6O-Troll Akershus og Oslo Region 3 (Midt og Øst)Østmarka OKAkershus og Oslo0
nærM
O-Troll Akershus og Oslo Region 1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo1
nærM
ROOTS-leir Ganddal klubbhusGanddal ILRogaland32
nærM
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag38
kretsSM
Kretsløp mellomdistanseEmblem ILMøre og Romsdal63
kretsMResultat
KM SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsSResultat
FinndultenLunderseter ILHedmark66
kretsMResultat
MidtsommerløpetStokke ILVestfold638
kretsMResultat
Varanger 2-dagers dag 2 "Postfest"Laksefjord ILFinnmark13
kretsL
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag3
nærM
Kretsløp langdistanseIL BUL-TromsøTroms50
kretsLResultat
KM sprint stafettSandnes IL (Rogaland)Rogaland37
kretsSSResultat
KM mellomSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsM
u 24man. 13.6Tour of Lillomarka vår 2016 – finaleLillomarka OLAkershus og Oslo40
nærMResultat
tir. 14.6Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold155
nærMResultat
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland42
nærLResultat
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold41
nærM
Nærløpskarusell-Klubbkamp VårfinaleEgersund OKRogaland166
nærMResultat
Le Tour de Glåmdal 4Lunderseter ILHedmark39
nærMResultat
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland73
nærMResultat
Osterøykarusellen løp 4Osterøy ILHordaland8
nærLN
Saltenkarusell 6 - NordvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
nærM
Østmarka-karusellen løp 5 vårØstmarka OKAkershus og Oslo53
nærMResultat
ons. 15.6OSI/GeoForm Rankingløp 12IL GeoFormAkershus og Oslo107
nærMResultat
AAOK-VAOK karusell løp 12Aust-Agder
Torridal IL
Aust-Agder
Vest-Agder
86
nærMResultat
StrandRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
nærM
Raumar o-karusell, 7. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo25
nærMResultat
tor. 16.6Førde IL Nærløp EtterliFørde ILSogn og Fjordane25
nærMResultat
Torsdagsløp 11, HafjellØyer-Tretten IFOppland0
nærM
Råtasskarusellen # 9Indre Østfold OKØstfold26
nærMResultat
fre. 17.6VeteranmesterskapetØyestad IF allianseAust-Agder26
nærMResultat
Nordland 3-dagers (KM Sprint)Mo OKNordland56
kretsSResultat
lør. 18.6Høydepunktet med Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo346
kretsMResultat
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag49
nærL
Treningsløp TotenåsenOL Toten-TrollOppland14
nærLResultat
Nordland 3-dagers (KM Mellom)Mo OKNordland80
kretsMResultat
søn. 19.6EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsSS
Nordland 3-dagers (Km Lang)Mo OKNordland64
kretsLResultat
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud209
kretsMResultat
Treningsløp Lunkefjell 1Lillehammer OKOppland20
nærL
u 25man. 20.6Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale IL NansenHedmark72
nærMResultat
tir. 21.63. sprintløp/nybyrjarkarusellStord OrienteringHordaland34
nærSResultat
Klubbmesterskap KOKKristiansand OKVest-Agder51
nærM
Østmarka-karusellen løp 6 vårØstmarka OKAkershus og Oslo77
nærMResultat
VikebygdstafettenVikebygd ILRogaland0
nærSM
ons. 22.6OSI/GeoForm Rankingløp 13Oslostudentenes IKAkershus og Oslo128
nærMResultat
AAOK-VAOK karusell løp 13Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
93
nærMResultat
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland33
nærSMResultat
Førde IL Nærløp BringelandFørde ILSogn og Fjordane28
nærLResultat
Vagleskogstafetten individuelle klasserGanddal ILRogaland38
nærM
TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
nærM
tor. 23.6Råtasskarusellen # 10Indre Østfold OKØstfold32
nærMResultat
fre. 24.6Norsk O-Festival sprintSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1243
nasjSResultat
Norsk O-festival Sprint eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold345
intSResultat
lør. 25.6Norsk O-Festival - Lagkonkurranse 9-13 år lørdagSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold42
nasjSL
Norsk O-Festival langSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1969
nasjLResultat
Norsk O-festival lang eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold354
intLResultat
søn. 26.6Norsk O-festival mellom eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold379
intMResultat
Norsk O-Festival mellomSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1719
nasjMResultat
O-festivalen Pre-O SøndagLierbygda OL
Sarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Buskerud
Østfold
18
Pre
nasjM
u 26man. 27.6
tir. 28.6KOK Sommercup løp 1Kristiansand OKVest-Agder29
nærM
ons. 29.62-mannsstafett Grudaskogen Ganddal ILRogaland85
nærM
AAOK-VAOK karusell løp 14Aust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
41
nærMResultat
Førde IL Nærløp DigernesFørde ILSogn og Fjordane27
nærMResultat
Raumar sommer-karusell 1. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo0
nærM
tor. 30.6Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrumRøros ILSør-Trøndelag301
kretsSResultat

Annonser

IOF Eventor